Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę "Ułatwione przyjęcie do najemników", a "Zakazane pastwisko"

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-12-12, 20:44   #1
Seruk
Krwiopijca

Domyślnie "Ułatwione przyjęcie do najemników", a "Zakazane pastwisko"

Wiem, że jeżeli pomożemy farmerowi Bengarowi rozwiązać jego problemy ze strażą miejską, to ten w podzięce pozwoli pasterzowi Balthasarowi wypasać owce na swojej ziemi. Niestety zamiast przyjąć zlecenie zlikwidowania strażników, wymieniłem je na quest od Corda -, czyli zdobycie informacji o najemniku Patricku od herszta miejscowych bandytów, Dextera. Okej, wszystko dobrze, tylko, że ta straż miejska pomimo wykonania przeze mnie "Ułatwionego przyjęcia do najemników" dalej stoi na farmie Bengara, a z samym Bengarem nie ma opcji dialogowej dotyczącej tego problemu (???). No i jak teraz mam sprawić, aby Balthasar mógł wypasać swoje owce na płaskowyżu? No bo niby według gry zrobiłem dobrze. Wymieniłem sobie zadanie od Torlofa na to od Corda, ale tym samym to ma mi przekreślać szanse na wykonanie innego zadania?

Teraz jestem już w III rozdziale (po GD, po Jarkendarze), a dzienniku dalej widnieje pozycja "Zakazane pastwisko"... Wkurza mnie to, nie wiem co mam na to poradzić. Czy ktoś miał podobny problem, i czy ktoś umie mi pomóc?
RPG
Seruk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-12-12, 21:03   #2
Hevk
Zębacz

Hevk awatar

Domyślnie

To jest najprościej mówiąc bug. Tym nie pomalujesz.

A człowiek pokonał bestię która wróciła do królestwa Beliara
RPG
Hevk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-12-12, 22:35   #3
najemnikrav
Golem

najemnikrav awatar

Domyślnie

Wyślij na farmę wilka i ściągnij malaka, powinno pomóc.
RPG
najemnikrav jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-12-12, 09:43   #4
Seruk
Krwiopijca

Domyślnie

Już to zrobiłem, ale to także nie pomogło...
RPG
Seruk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-02-13, 03:37   #5
strzelec
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Napisał Seruk Zobacz post
zamiast przyjąć zlecenie zlikwidowania strażników, wymieniłem je na quest od Corda -, czyli zdobycie informacji o najemniku Patricku
Nie mogłeś "wymienić" zadania od Torlofa na zadanie od Corda. Jeśli chcesz szybko dołączyć do najemników, to musisz wykonać oba zadania! Tylko na końcu, kiedy zapytasz Torlofa o swoją reputację, ten doda tylko zdanie "Przy małej pomocy Corda...".

A prawda jest taka, że jeśli faktycznie wziąłeś zlecenia sprzątnięcia strażników i przekazałeś je Cordowi, to chyba masz problem, bo Cord jest leniwy i nie ruszy nigdzie swojego tłustego tyłka.
Żeby pozwolić Balthasarowi wprowadzić owce na farmę Bengara, musisz SAM załatwić strażników.

Ja, przy przystępowaniu do najemników, zrobiłem tak: normalnie wziąłem quest od Torlofa, sam rozprawiłem się ze strażnikami, ale wziąłem też quest od Corda, w celu uzyskania większego expa. W ten sposób miałem też możliwość wywarcia na Bengarze przyjęcie owiec Balthasara na pastwisko.

Wniosek: Cord to leniwy, kłamliwy cham, któremu nie można ufać!
RPG
strzelec jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-02-13, 08:04   #6
Domas
Zajebisty

Domas awatar

Domyślnie

Dziwne to trochę. Ja jak grałem i brałem test od Torlofa to zawsze brałem strażników(bardziej trudny).Cord mówił, że na następny dzień sprawa będzie załatwiona. Szedłem się przespać i misja z głowy. Normalnie zaliczona.
U ciebie jest prawdopodobnie bug. Ale załatw tych strażników sam. Może to pomoże.
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania