Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Pomoc techniczna > Pomoc Techniczna [G3]
Przeładuj stronę Ręce opadają 1FPS..

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-10-10, 17:40   #1
michal1161
Chrząszcz

Domyślnie Ręce opadają 1FPS..

Witajcie, mam problem.. mianowicie zaraz po wyjściu tego dodatku, zainstalowałem go, włączyłem.. ale nie pograłem, gdyż co chwilę będać nawet w tym budynku pierwsze chwile gry miałem straszne przycinki.. zaczekałem więc aż wyjdzie stosowny patch, który to załatwi. Od tamtej pory minęło sporo czasu, więc zainstalowałem wszytsko możliwe patche - 106, 1089, 21,212.. i nadal to samo! hm, zauważyłem, że w momencie przyciecia nie pracuje dysk, czy nie doczytuje, więc jest to winna czego innego. Mój sprzęt dobrze radził sobie z G3(e6300, 7900gs galaxy, korsarze 3gb 800cl4, h502hj) ostatnio wyskoczyło mi takie coś
czego o jest wina ? patche są, komputer wydajny..a tu takie przycinki, zmulenia gry.. kurcze fajna gra, a takie problemu stwarza..
RPG
michal1161 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-10, 18:03   #2
Art22pl
Krwiopijca

Art22pl awatar

Domyślnie

zrób screena z listą błędów w folderze głównym jest notatnik lastlog.txt lub inny skopiuj to i pokaż .
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-10, 21:46   #3
michal1161
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Art22pl Zobacz post
zrób screena z listą błędów w folderze głównym jest notatnik lastlog.txt lub inny skopiuj to i pokaż .
proszę, mam nadzieję, że to nieco rozjaśni tą sytuację.

RPG
michal1161 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-10-10, 20:41   #4
Art22pl
Krwiopijca

Art22pl awatar

Domyślnie

już od początku wypisuje błędy z meshem (modelami) + brak jakiegoś waypointu błąd ekwipunku (zbieranie niewidzialnych przedmiotów) jednym słowem standardowe błędy ZB tylko na niektórych komputerach pozwala dopuścić te błędy na innych nie .. kiedyś się nad tym zastanawiałem i okazało się że miałem problemy s SP i NetFreamwork podaj jaki masz system i sp-servicepack oraz netfreamwork , mam nadzieję że w miarę dobrze napisałem
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-10-10, 21:51   #5
michal1161
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Art22pl Zobacz post
już od początku wypisuje błędy z meshem (modelami) + brak jakiegoś waypointu błąd ekwipunku (zbieranie niewidzialnych przedmiotów) jednym słowem standardowe błędy ZB tylko na niektórych komputerach pozwala dopuścić te błędy na innych nie .. kiedyś się nad tym zastanawiałem i okazało się że miałem problemy s SP i NetFreamwork podaj jaki masz system i sp-servicepack oraz netfreamwork , mam nadzieję że w miarę dobrze napisałem
Mam Xpka z SP3 oraz NET 2.0 w buildzie 50727.
RPG
michal1161 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania