Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę brak konsoli

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 15-05-09, 15:23   #1
Trikster
Chrząszcz

Trikster awatar

Domyślnie brak konsoli

Witam
Mam ogromny problem z Gothic II NK, bowiem gdy chce położyć się spać, stworzyć runę itp. to nie pojawia mi się konsola u dołu ekranu gdzie pisałoby: Odpoczywaj do rana, odpoczywaj do północy, 1 krąg, 2 krąg itd. Na szczęście gdy chcę z kimś porozmawiać to wszystko jest w porządku. Nawet po wyłączeniu gry i wczytaniu save'a tak się dzieje.Wie ktoś może co się dzieje?
RPG
Trikster jest offline  
Nieprzeczytane 15-05-09, 18:12   #2
Czarny3d
Polna Bestia

Czarny3d awatar

Domyślnie

Przyczyn może być kilka: po pierwsze błąd przy instalacji, po drugie bawiłeś się kodami ,kody często powodują podobne błędy zwłaszcza jeśli wcielasz się w inne postacie. No i ostatnie czyli robiłeś jakieś modyfikacje do gry to też bardzo częsta przyczyna błędów.
Tak czy inaczej, co by to nie było odinstaluj i zainstaluj grę (tylko zabezpiecz save'y) powinno pomóc.
RPG
Czarny3d jest offline  
Nieprzeczytane 15-05-09, 20:15   #3
Lord Bloodwyn
Krwiopijca

Lord Bloodwyn awatar

Wyślij wiadomość przez ICQ do Lord Bloodwyn Wyślij wiadomość przez AIM do Lord Bloodwyn Wyślij wiadomość przez Yahoo do Lord Bloodwyn Wyślij wiadomość przez Skype™ do Lord Bloodwyn
Domyślnie

Mi się tak nigdy nie działo, chyba że grałem na MARVINIE i wcieliłem się w innego NPC. Może po prostu nie grasz Bezim, tylko się wcieliłeś w jakąś postać?

Przestaję korzystać z tego forum, bo atmosfera tutaj jest nieprzyjemna, a moderatorzy banują za byle co!!!!
RPG
Lord Bloodwyn jest offline  
Nieprzeczytane 15-05-09, 20:21   #4
Trikster
Chrząszcz

Trikster awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Czarny3d Zobacz post
Przyczyn może być kilka: po pierwsze błąd przy instalacji, po drugie bawiłeś się kodami ,kody często powodują podobne błędy zwłaszcza jeśli wcielasz się w inne postacie. No i ostatnie czyli robiłeś jakieś modyfikacje do gry to też bardzo częsta przyczyna błędów.
Tak czy inaczej, co by to nie było odinstaluj i zainstaluj grę (tylko zabezpiecz save'y) powinno pomóc.
Raczej to drugie
A jest może jakiś inny sposób oprócz tej reinstalacji, bo jakby to powiedzieć... zgubiłem płytkę...
Ale przed chwilą zobaczyłem że jak wezmę save'a który został zapisany kilka dni temu to już ta konsola jest, ale najwcześniejszy save jest gdzieś w 2 rozdziale a ja skończyłem na końcówce 5

Ostatnio edytowane przez Trikster : 15-05-09 o 20:29.
RPG
Trikster jest offline  
Nieprzeczytane 15-05-09, 20:24   #5
Trikster
Chrząszcz

Trikster awatar

Domyślnie

coś się pochrzaniło... usuńcie ten post.

Ostatnio edytowane przez Trikster : 15-05-09 o 20:27. Powód: błąd
RPG
Trikster jest offline  
Nieprzeczytane 15-05-09, 22:39   #6
arsh

Domyślnie

Ewidentne kody, wpisz insert pc_hero i insert characterhelper.
Pc_hero to czysty bezio z początku gry, daj mu swoje rzeczy, a character helper nauczy cię wszystkiego(walki, zbierania skór ect.).
I jeśli nie da się ładować oka innosa to insert storyhelper i wpisujesz ten rozdział który masz(4,5 lub 6) i wtedy automatycznie pojawi się "Nauka ładowania oka innosa" (jako informacja że to zdobyłeś).

Ostatnio edytowane przez arsh : 15-05-09 o 22:46.
RPG

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania