Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę Co z Orkami?

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-04-04, 12:58   #1
Galdin
Krwiopijca

Domyślnie Co z Orkami?

Co zrobiliście z orkami przed zamkiem w GD????? Jeżeli ich rozwaliliście to jak i na jakim poziomie.
RPG
Galdin jest offline  
Nieprzeczytane 04-04-04, 13:18   #2
Ara_gorn
Polna Bestia

Domyślnie

Ja pod koniec 5 rozdziału, byłem arcymagiem ognia i nabijałem poziomy, miałem 41 i szukałem jakichś potworków ale niestety prawie wszystkie juz powybijałem ( ), wpadłem na pomysł żeby porozbijać dupy zielonoskórym...dużą kulą ognia prawie wszystkich z półek skalnych powybijałem a potem z 8 mieczem :wink: , troche się rozpisałem

Nagle z cienia wyłonił się Ara_Gorn, potężny wojownik w służbie Beloara, wyjął swój miecz i zaczął wymiatać paladynów...TM
RPG
Ara_gorn jest offline  
Nieprzeczytane 04-04-04, 13:20   #3
rainmaker
Demon

Wyślij wiadomość przez AIM do rainmaker
Domyślnie

wiec jak gralem magiem to rozwalilem ich zaraz jak poszedlem do gd rozwalac smoki. poprostu przywowywalem armie ciemnosci lub zucalem deszcz ognia i heyah. jak gralem paladynem lub lowcą to poprostu wyciagalem wieksze grupy na ten taran i tam ich z kuszy. jak bylo ich malo to poprostu mieczem. ale byla fajna zabawa i nabilem chyba dzieki temu ze 4 poziomki

GG: 5180150
RPG
rainmaker jest offline  
Nieprzeczytane 04-04-04, 13:39   #4
Galdin
Krwiopijca

Domyślnie

Ja jak waliłem w nich kulą ognia to musiałem mane ładować co chwile. A tych najlepszych orkó to chyba z 3 razy trzeba było walić.
RPG
Galdin jest offline  
Nieprzeczytane 04-04-04, 13:43   #5
Eibon
Polna Bestia

Domyślnie

Kula ognia lodowa strzała i łuk rulz =] najlepiej z łuku i lodowej strzały
Nieprzeczytane 04-04-04, 13:58   #6
Lord Suplik
Jaszczur

Domyślnie

Ja zaczołem wybijać ich od 4 rozdziału, to było Paladyem. Magiem dopiero tak od 5 :!: :!: Była mała rzeźnia Dokładnie nie pamiętam, ale zdobyłem na nich 8 albo 9 poziomów, żeby nie skłamać dokładnie nie pamiętam
Nieprzeczytane 04-04-04, 14:01   #7
Galdin
Krwiopijca

Domyślnie

A co robiliście w II rozdziale :P ????????
RPG
Galdin jest offline  
Nieprzeczytane 04-04-04, 14:32   #8
W-o-j-a-S
Kąsacz

Domyślnie

ja jako mag stworzyłem w zamku kule ognia i tak biegałem z nią i rozwalałem ork wokół zamku a jak podbiegały to szybko do wody
orków wokół zamku szybko zabrakło a w 6 rozdziale święty pocisk a jak podbiegały to deszcz ognia i tylko doświaczenie kosić
RPG
W-o-j-a-S jest offline  
Nieprzeczytane 04-04-04, 15:27   #9
W-o-j-a-S
Kąsacz

Domyślnie

Cytat:
wiec jak gralem magiem to rozwalilem ich zaraz jak poszedlem do gd rozwalac smoki. poprostu przywowywalem armie ciemnosci lub zucalem deszcz ognia i heyah. jak gralem paladynem lub lowcą to poprostu wyciagalem wieksze grupy na ten taran i tam ich z kuszy. jak bylo ich malo to poprostu mieczem. ale byla fajna zabawa i nabilem chyba dzieki temu ze 4 poziomki
po co te kłamstwa co ??? przecierz deszcz ognia i armie ciemności uczysz się dopiero w 5 rozdziale a mówisz że wybijałeś orki zaraz po wejściu dokolonni czyli w 3 nieładnie nieładnie tak kłamać
RPG
W-o-j-a-S jest offline  
Nieprzeczytane 08-04-04, 19:08   #10
Torlof
Czarny Goblin

Domyślnie

1. Jak byłem magiem to zabijałem ich deszczem ognia albo falą śmierci (nie zajeło mi to za wiele czasu)
2. Jak byłem paladynem to z kuszy
3. Jak byłem łowcą smoków to normalnie mieczem
RPG
Torlof jest offline  
Nieprzeczytane 10-04-04, 14:46   #11
Slash1
Krwiopijca

Domyślnie

Jak gralem magiem w 2 rozdziale to walilem kulka ognia bo nic innego nie mialem :P W 5 i 6 rozdziale to juz masowym zniszczeniem.
RPG
Slash1 jest offline  
Nieprzeczytane 10-04-04, 17:49   #12
ble
Chrząszcz

Domyślnie

GII ma błąd i kazdy to wie.... w starym obozie jak sie wchodzi do zamku jest długi pien. Wchodzisz na pien 2 metry a orki za Tobą nie ida. Czyli prostym sposobem zwabiasz je pod pien ( tak po 6 - 7 orków.. w sumie ile sie da najwiecej) wyjmujesz kusze albo łuk i walisz jak popadnie. To jest najwiekszy bład GII. Bo inaczej mozna grac i grac. A tak robi sie na tym jednym wiecej poziomów niz na smokach loob innym badziewiu.
pozdroo
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania