Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę Fexo, Spykers - Kto mi wypija zapasy?

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-10-16, 08:30   #1
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie Fexo, Spykers - Kto mi wypija zapasy?

Kto mi wypija zapasy?

Pod tablica ogłoszeń widzisz kłębiący się tłum, który głośno komentuje najnowsze ogłoszenie. Przepychasz się do przodu i możesz zapoznać z jego treścią:
„Szukam odpowiedzialnego i sumiennego najemnika, który pomoże mi wyjaśnić, kto kradnie i wypija zapasy moich trunków, które trzymam w piwnicy. W przeciągu ostatnich tygodni ten złodziej wychlał mi trzy beczki i ponad sto butelek! Mimo ochrony i zalożenia nowym zamków kradzieże trwają nadal.
Wikt i opierunek na czas śledztwa zapewniony. Do tego jedna ladacznica co trzy dni do wykorzystania.
W zamian za znalezienie rabusia zapłacę 150 butelek spirytusu.

Właściciel gospody „Szczekający Pająk”.

Stoicie obaj w tłumie zebranym wokół tablicy ogłoszeń. Wszyscy sa podnieceni tym co właśnie przeczytali.
- Tyle gorzały daje... Biorę te robotę! - zakrzyknął jeden z marynarzy, wielki bosman z opaską na oku i odszedł.
- Te, co to znaczy wikt i opierunek? - mały, zezowaty konus zapytał stojącego obok najemnika.
- Że spanie i żarcie masz za darmo. No i dupę do posuwania ci da. jedna na trzy dni. - wyjaśnił zapytany.
- To coś w sam raz dla mnie! - zakrzyknął zachwycony zezol i gdzieś pobiegł.

Coraz więcej zapoznających się z treścią ogłoszenia robiło zachwycona minę i szybkim krokiem kierowało się w stronę dolnego miasta, do karczmy.
Jak widać zlecenie cieszy się wielkim wzięciem i konkurencja zapowiada się duża.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania