Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Pomoc techniczna
Przeładuj stronę [G2] Nie mogę zainstalować gry.

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-04-04, 19:37   #1
Maris
Chrząszcz

Domyślnie [G2] Nie mogę zainstalować gry.

Ale to nie jedyny problem... Po raz pierwszy raz jak zainstalowałem wszystko działało cacy... Tylko, że pojawił mi się problem w pierwszym rozdziale ( Nabijałem wtedy doświadczenie ). W pewnym momencie zrestartowało mi kompa... Pomyślałem sobie, że mam 15min w plecy ale kiedy wczytałem grę okazało mi się, że widoczność zostałą zredukowana do 20% i MYSZKA MI NIE DZIAŁA Spróbowałem na wszystkich zapisach to samo tyle że widoczność w normie W menu nacisnąłem Nowa Gra zastanawiając się czy może tam będzie to samo... Zgadnijcie... Jasne, że to samo... W tym momencie nie pozostało mi nic innego jak skasować grę... Więc ją zamierzałem odinstalować ale pojawiło mi się okienko czy chcę ZAINSTALOWAĆ :x Dobra.... Zrestartowałęm kompa i za drugim razem poszło normalnie... No i tu wydarzyła się katastrofa Wciskam instaluj gre a ten mi na to czy chcę usunąć zaznaczoną aplikację :cry: Zrobiłem scan atywirusem Nic nie wykazuje... No ale jak już zacząłem robić porządki to przy okazji stwierdziłem czemu nie wywalić inne już mi nie potrzebne programy A tam co widzę??? Pozostałość po GothicuII 15MB Nie mogę nigdzie znaleźć plików odpowiedzialnych za tą aplikację Nic Pustka A GRY NIE MOGE ZAINSTALOWAĆ Zaznaczam, że mam orginał a system to **jowy windows XP Profesional Mam także 512 RAM Więc powinno mi łazić bez zarzutu Z jedynką też miałem problemy ale te dało się rozwiązać samodzielnie... Zaczynam się w*****ać na CD Project Windows oraz na kompa Coż W takim razie czy da się coś z tym zrobić prócz reklamacji gry oraz przeprowadzeniem formatu bo nie powiem zaczynam się z tą myślą nosić :cry: :cry: :cry: :cry:
RPG
Maris jest offline  
Nieprzeczytane 27-04-04, 20:32   #2
slawi

slawi awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do slawi
Domyślnie

Moj kolega tez tak mial. Wystarczy zrobic formata i powinno byc wszystko OK .

RPG
slawi jest offline  
Nieprzeczytane 27-04-04, 21:29   #3
Mishkin

Wyślij wiadomość przez AIM do Mishkin
Domyślnie

U mnie pomógł zwykły gruntowny scan dysku
RPG
Mishkin jest offline  
Nieprzeczytane 29-04-04, 17:07   #4
Maris
Chrząszcz

Domyślnie

Niby format... Format może sobie moj towarzysz z za ramienia zrobic miał podobny problem co ja (TEMAT NIŻEJ TEŻ POD MARIS) ale nagrywarka mi siadła a nie uśmiecha mi się tracić muzy... Coż Co najwyżej trochę poczekam aż format będzie konieczny a scan dysku to pisanie g***em po ścianie Nic nie dało, ale dzięki za propozycję Kilka dni walki pokazało że sytuacja jest beznadziejna kiedy brat sobie gra od wczoraj aż miło;/ Takiego to mało zabić
RPG
Maris jest offline  
Nieprzeczytane 30-04-04, 15:32   #5
Advocate
Administrator

Advocate awatar

Domyślnie

Mozliwe, ze pozostaly wszystkie wpisy Gothica w rejestrze Windowsa. Przeszukaj w regedicie (start > uruchom > regedit) lub zainstaluj sobie jakis program czyszczacy rejestr. Np. RegCleaner, w ktorym mozna skasowac wybrane wpisy softu.
Wczesniej prawdopodobnie zle usunales gre lub zrobiles to recznie, bez uzycia dezinstalatora.
RPG
Advocate jest offline  
Nieprzeczytane 24-05-04, 14:09   #6
Damon
Czarny Goblin

Domyślnie

Włącz sobie porgram Dr. Watson i spróbuj zainstalować. U mnie pomogło
RPG
Damon jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd