Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Rzeczywiście mag jest the best

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 30-12-03, 20:06   #1
Cyper
Chrząszcz

Domyślnie Rzeczywiście mag jest the best

Ktoś już napisał że mag jest dobry, magiem gra się najłatwiej. W klasztorze codziennie chodź i dawaj 100 szt złota Innosowi i będziesz dostawać +4 many aż będziesz jej miał ok 80!Zainwestuj w Alchemię. Dzięki niej zrobiłem sobie 11 mikstur +5 siły( tracąc 11 smoczych korzeni) oraz 3 napoje + 10 mana Dzięki temu ja mam 250 many, wszystkie złodziejskie sztuczki opanowane, całą alchemię, 100 siły ( zjadłem 16 goblinich jagód) - Wcalem nie uczyłem się zręczności a mam 62 i okradam wszystkich - za 25o doświadczenia. 6 krąg magii i 25 pkt umiejętności do dyspozycji.! Kto mnie pobije - mag jest najlepszy ( Prócz tego potrafię tworzyć 8 różnych run - i najlepszą z nich - BŁYSKAWICĘ!
Nieprzeczytane 30-12-03, 20:20   #2
...:::DEX:::...
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do ...:::DEX:::... Wyślij wiadomość przez MSN do ...:::DEX:::... Wyślij wiadomość przez Yahoo do ...:::DEX:::...
Domyślnie Re: Rzeczywiście mag jest the best

Mag jest najtrudniejszy,ale za to ma najlepsze efekty,te czary są super.
Nieprzeczytane 30-12-03, 20:32   #3
DRIVER
Zębacz

DRIVER awatar

Domyślnie

Święte słowa ja też inwestowałem w alchemię i mi się opłaciło Przechodząc grę miałem siły 80(nie potrzebowałem nawet połowy tej siły)
zręczności tyle by móc mieć kuszę co jest kło mostu i Ripera ponad 300 mamy. Jak już mówiłem kiedyś(niedawno) MAG IS THE BEST
Nieprzeczytane 30-12-03, 21:14   #4
Ronin_Tire
Kąsacz

Domyślnie

hehe jestescie smieszni. mowice ze jestescie tacy wymiatacze no to spojrzcie na moja postac. Mialem 432 many, 161zrecz, 55sily, kusze lowcy smokow i miecz mistrzowski, znalem wiekszosc mikstur, mialem 41lvl , umialem m.i.n runy: fala smierci(pol zycia smokowi ozywiencowi)
tchnienie smierci, armia ciemnosci(najlepszy czar w grze), swiety pocisk,
duza kule ognia i szkieleta i jeszcze 5 mniej waznych. Po zatym mialem ok 570pkt zycia i pancerza 120 110 70 70 cos w tym stylu.
No i kto jest the best?!

Kazdy mag jest dobry, ale nie kazdy jest wymiataczem!

P.S wasi magowi tez sa przerabani! pozdro dla wszystkich magow
RPG
Ronin_Tire jest offline  
Nieprzeczytane 30-12-03, 23:24   #5
Lester
Polna Bestia

Domyślnie

Mag to bardzo dobra postac. Na początku może sprawiać trudności ale w 4, 5 i 6 rożdziale gra sie nim bardzo przyjemnie
Nieprzeczytane 31-12-03, 00:04   #6
Mjoker
Mjoker, The One and Only

Mjoker awatar

Domyślnie

Jak dla mnie - mag jest najlatwiejszy i gralo mi sie nim najlepiej.
Nieprzeczytane 31-12-03, 11:48   #7
Lowc@
Demon

Domyślnie Re: Rzeczywiście mag jest the best

Cytat:
Cytat:
Ktoś już napisał że mag jest dobry, magiem gra się najłatwiej. W klasztorze codziennie chodź i dawaj 100 szt złota Innosowi i będziesz dostawać +4 many aż będziesz jej miał ok 80!Zainwestuj w Alchemię. Dzięki niej zrobiłem sobie 11 mikstur +5 siły( tracąc 11 smoczych korzeni) oraz 3 napoje + 10 mana Dzięki temu ja mam 250 many, wszystkie złodziejskie sztuczki opanowane, całą alchemię, 100 siły ( zjadłem 16 goblinich jagód) - Wcalem nie uczyłem się zręczności a mam 62 i okradam wszystkich - za 25o doświadczenia. 6 krąg magii i 25 pkt umiejętności do dyspozycji.! Kto mnie pobije - mag jest najlepszy ( Prócz tego potrafię tworzyć 8 różnych run - i najlepszą z nich - BŁYSKAWICĘ!
Mag jest najtrudniejszy,ale za to ma najlepsze efekty,te czary są super.
Jezu!!! Czyśty kiedyś grał w Gothica? Wwszyscy przecierz wiedzą, że naj trudniej gra się łowcą smoków a mag jest na drugim miejscu bo paladyn ma lepsze czary!!!

http://drdolar.boo.pl <- that's it!
RPG
Lowc@ jest offline  
Nieprzeczytane 31-12-03, 12:31   #8
iwik
Zbanowany

Domyślnie

Mag jest najlepszy tez gram magiem i znalazlem lepszy sposób na mane

Jak ktos cie atakuje np:2wilki wejdz do inventory i pij to co ci daje premie do czegos +5sila+5zrecznosc+10mana itd.
RPG
iwik jest offline  
Nieprzeczytane 31-12-03, 12:38   #9
matr0x

Wyślij wiadomość przez AIM do matr0x Wyślij wiadomość przez MSN do matr0x
Domyślnie

Ja najbardziej lubie lowce ale co do poziomu trudnosci gry to uwazam ze kazda postaia gralo sie latwo ... problemy mialem tylko gdy przechodzilem gre za pierwszym razem bo nie orientowalem sie we wszystkim jeszcze dobrze poniewaz w G2 gralem jako pierwsze a dopiero pozniej w G1
Nieprzeczytane 31-12-03, 13:10   #10
Szmitek
Krwiopijca

Domyślnie

Ja zrobiłem typowego maga na magie (hmm masło maślane?? ). Dałem nim tylko w mane, runy, skradanie sie i otwieranie skrzyn. Oprócz tego dałem w alchemie i robiłem JEDYNIE mikstury ducha, a znalazlem wszystkie szczawie(piłem je wszystkie dopiero po "nauczeniu" many do 250). Nie miałem zadnej kuszy i zadnego miecza. Runy dałem tylko: Duża Kula Ognia, Przyzwanie demona, Śmiertelna Fala, Duża burza ognista, Święty pocisk, Armia Ciemności. A uzywałem praktycznie tylko świetego pocisku i Masowego Zniszczenie (Fale Śmierci czy tam Smiertleną Fale). Był on nie do pokonania.
Nieprzeczytane 31-12-03, 13:56   #11
DRIVER
Zębacz

DRIVER awatar

Domyślnie

Cytat:
hehe jestescie smieszni. mowice ze jestescie tacy wymiatacze no to spojrzcie na moja postac. Mialem 432 many, 161zrecz, 55sily, kusze lowcy smokow i miecz mistrzowski, znalem wiekszosc mikstur, mialem 41lvl , umialem m.i.n runy: fala smierci(pol zycia smokowi ozywiencowi)
tchnienie smierci, armia ciemnosci(najlepszy czar w grze), swiety pocisk,
duza kule ognia i szkieleta i jeszcze 5 mniej waznych. Po zatym mialem ok 570pkt zycia i pancerza 120 110 70 70 cos w tym stylu.
No i kto jest the best?!

Kazdy mag jest dobry, ale nie kazdy jest wymiataczem!

P.S wasi magowi tez sa przerabani! pozdro dla wszystkich magow
Hee Hee Ronin_Tire ja zrobiłem błąd bo jak zostałem magiem inwestowałem jsszcze w siłę a ona kosztuje dwa razy więcej jak się jest magiem jak zachce mi się grać znowu magiem to już tego błędu nie popełnie wtedy się pochwalę moimi statsami.
Nieprzeczytane 31-12-03, 19:48   #12
holek
Jaszczur

Domyślnie

Grałem wszystkimi 3 rodzajami postaci i MAG był najbardziej szanowany prawie nikt do mnie nie pyskował i mieli szacunek a codo siły to też uważam że czarowanie jest najleprze jako mag niemusze nosic przy sobie miecza.[/img]
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania