Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic > Pomoc
Przeładuj stronę Najczęstsze problemy z GI

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-12-07, 21:53   #13
Xerox94
Chrząszcz

Xerox94 awatar

Domyślnie Konsola

Mam problem z wlonczeniem konsoli w G1 wpisuje B-->Marvin-->F2 i na F2 wyswietla mi sie Notatki o zadaniach co jest na Klawiszach N i L co mam zrobic zeby konsola Działała Pomozcie!!!;/

Z góry Dziękuję

pzdr: for All!!
RPG
Xerox94 jest offline  
Nieprzeczytane 05-12-07, 11:13   #14
Obieżyświat
Chrząszcz

Obieżyświat awatar

Domyślnie Coś podobnego i jeszcze coś.

Właśnie.
1.Jak otworzyć okno dialogowe?
2. Obecnie jestem w świątyni Śniącego i mam problem. Zabiłem jednego szamana(ognia)drugiego(szamana... tego co strzelał gromem) potem doszedłem do sali gdzie była mniejsza sala(na dole). Była otwarta. Trzeba było strzelić taką płytkę pod sufitem by się wsunęła. Gdy kolce opadły, podszedłem do ściany, która się zsunęła na dół. Gdy strzeliłem z kuszy w kolejną płytkę ściana zaczęła się podnościć, szybko wyszedłem i poszedłem do kolejnej podobnej sali na przeciwko. Są tam trzy przełączniki obkręcane, próbuję różnych kombinacji, ale nic(nic to, Basieńka, nic to) się niedzieje. Jest tam duż brama i dwa przełączniki po sufitem. Co zrobić? Sztrzelam w nie i nic... Proszę o pomoc i z góry dzięx.

PS: Instrukcja na 1 stronie jest dla mnie niezrozumiała. Ja nie gram na kodach(nigdy)i dalej mi się nie otwierają

Ostatnio edytowane przez Obieżyświat : 05-12-07 o 11:20.
RPG
Obieżyświat jest offline  
Nieprzeczytane 05-12-07, 13:15   #15
Tues Asinus
Kąsacz

Domyślnie

Na problemy z grą polecam solucje. Nie potrafię tak sobie tego wszystkiego przypomnieć, żeby ci pomóc. Może ktoś inny to zrobi. Sam miałem często (głupie) problemy z przełącznikami i wierz mi dzięki zgłębianiu tego tekstu udało mi sie jakoś przez to przebrnąć.
Jak nie możesz przejść przez kratę, to użyj zwoju "w chrząszcza zamiana" po czym spróbuj się przecisnąć, jeśli sie nie uda zpiasz grę. Następnie w różnych pozycjach wyłączaj czar "enter" lub spacja <- gram odruchowo.
p
RPG
Tues Asinus jest offline  
Nieprzeczytane 06-12-07, 08:24   #16
Ertix
Nosferatu

Ertix awatar

Domyślnie

Czy jest tu gdzieś napisane "zadawaj durne pytania jak leci bo jesteś debilem i nie umiesz użyć opcji szukaj" ? Skończcie. W tym temacie i tak powinien być tylko pierwszy post, ale jak widzicie coś z linkami jest nie tak, za chwilę zrobię temat by ten problem rozwiązać. Póki co zamykam.

† Legenda Pojedynków Świętego Przymierza †
RPG
Ertix jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania