Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic > Pomoc
Przeładuj stronę Przyjęcie do Starego Obozu!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 15-02-14, 19:56   #85
PogromcaZwlok
Krwiopijca

PogromcaZwlok awatar

Domyślnie

Zgаdzаm się. Kоdy są tylkо dо zаbаwy, а niе dо przесhоdzеniа gry (szсzеgólniе piеrwszy rаz). Ро со sоbiе psuć rоzrywkę. А со dо bugów tо mi niе są оnе pоtrzеbnе używtаłеm tylkо jеdnеgо. w drugim rоzdziаlе skаkаłеm оd rаzu dо Jаnа zе szytu klikаjąс nа zmiаnę q i е. Dо zаmku mоżеsz wеjść dаjąс 1000 rudy Тhоrusоwi, а tо niе tаk dużо. Nа pосzątku rоzgrywki wystаrсzy wszędziе zаjrzеć i pоdniеść wszystkо tо się uzbiеrа, tytlkо niе wiеm pо со wсhоdzić dо zаmku przеd dоstаniеm siе dо gildii
RPG
PogromcaZwlok jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-14, 00:37   #86
Hasz90
Krwiopijca

Hasz90 awatar

Domyślnie

Gra z kodami nie ma sensu.
Ja przed przystąpieniem do którejś z gildii, robię zadania dla wszystkich, dopiero wtedy decyduję się na przyjęcie. Dzięki temu mam spokojnie 5 poziom, a jak dojdzie do tego wyczyszczenie mapki z łatwiejszych potworów to i 10 poziom sie nabije przed przystąpieniem, potem gra już sie po prostu lajtowo, niezależnie od obranej ścieżki
Warto pamiętać, że co każdy rozdział potwory się respią na nowo, także warto co rozdział obejść sobie cała mapkę i wyczyścić ją możliwie z jak największej ilości stworzeń, wtedy ma się dość wysoki poziom na sam koniec gry i ścieżka magii wygląda dużo ciekawiej pomimo, że na początku inwestujemy i tak w siłę.
RPG
Hasz90 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-05-14, 19:20   #87
kubaxd675
Chrząszcz

Domyślnie

To nie jest temat do pogawędek, więc przestańcie pisać odpowiedzi, bo założyciel tematu już nie jest aktywny. Niech ktoś zamknie temat.
RPG
kubaxd675 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-10-14, 19:44   #88
daw2912
Chrząszcz

Domyślnie Problem z testem od Cavalorna (Mod Edycja Rozszerzona)

Mam problem. Chcę dołączyć do Starego obozu ale nie mogę zrobić zadania od Cavalorna. Wybrałem opcję z wyciągnięciem informacji z nowego obozu. Porozmawiałem z Aidanem, powiedział mi o rudzie. Porozmawiałem z Ryżowym Księciem, też mi wszystko powiedział co trzeba. Rozmawiałem z Cronosem i powiedział mi ile mają skrzyń. I teraz jak wracam do Cavalorna to nie ma żadnej dalszej opcji żeby zadanie pchnąć dalej. Opowiadam mu o tym co się dowiedziałem i nic... Nie wyskakuje nowa opcja.
Pomóżcie :/
RPG
daw2912 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania