Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę Access Volation

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-08-07, 07:37   #1
Black Rose
Chrząszcz

Black Rose awatar

Domyślnie Access Volation

Ok teraz następny problem który mam odkąd grę kupiłam. Chodzi o to (i pewnie wielu z was zna ten problem) że wyskakuje mi błąd Access Volation. Próbowałam już naprawdę wszystkiego. Ale to nic nie daje. Tak samo tyczy sie to III. Na początku jak zainstalowalam to działał. Ale następnego dnia jak chciałam ponownie uruchomić to wystąpił mi ten błąd. Znów prosze o pomoc bo nie wiem co mam już zrobić.
RPG
Black Rose jest offline  
Nieprzeczytane 07-08-07, 09:05   #2
WiTO88
Czarny Goblin

WiTO88 awatar

Domyślnie

TU jest coś z tego forum

A Niemcy szprechają coś o instalacji patcha VHDS, ale tego pewien nie jestem...

Dodam, że mi on wyskakiwał kiedy miałem zbyt wysokie ustawienia grafiki w stosunku do możliwości sprzętu...

Droga przez góry do Wolnej Kopalni G1

Nie zrypać się tylko, nie wpaść w jakiś dół czy do Orków, iść za strzałkami.

Ostatnio edytowane przez WiTO88 : 07-08-07 o 09:07.
RPG
WiTO88 jest offline  
Nieprzeczytane 07-08-07, 10:21   #3
Anduin Lothar
Krwiopijca

Domyślnie

Hej witam , mam identyczny problem i to sprawiło we mnie że jestem zawziętym fanem Gothica bo ...eee... instqlowałem Gothica po kilka razy i po kilka razy zaczynałem go od nowa co jest naprawde nużące i potrafi zniechęcić....W tym wypadku i ja niewiele mogę pomóc ale przyznaje ,że jest taka spora szara ramka z Acces Violation Aplication Error ale jak sie uwziąłem to przeszedłem Gothica II (przeszedłem go narazie 3 razy , wczoraj po raz 3 )
Są pewne sposoby:
1. Albo zaczniesz zapisywać sejvy w osobnym folderze i odinstalowywać Gothica i instalować spowrotem ( dość czasochłonne i nie wygodne...)
2. Albo zaczniesz UPARCIE otwierać Gothica II aż ten głupi błąd aplikacji poprostu mini i sobie wczytasz grę
3. Restartuj kompa jesli masz takie błędy
4. poszperaj w ustawieniach Gothica i jeśli nie masz za dobrego kompa to pozmieniaj niektóre ustawienia na nieco lżejsze
Przykro mi ale sam jestem bezsilny...
RPG
Anduin Lothar jest offline  
Nieprzeczytane 07-08-07, 15:25   #4
Black Rose
Chrząszcz

Black Rose awatar

Exclamation

Tylko najważniejsze. Czy bedzie działać w Windowsie Vista. Bo teraz właśnie mam taki oraz na procesorze Inter Core 2 Quad. Ale to w zupełności nie powinno przeszkadzać. Tak samo jak miałam wczesniej Windowsa a techniczne rzeczy były pod zalecane. Nie wiem. U większości osób które znam i które lubią Gothic'ę występuje ten sam problem. Jednakże chłopak powiedział mi że u niego też nie działała to zainstalował łatkę i potem było już ok no ale za to nie dam sobie ręki uciąć.

Powiem jedno. Znalazłam sposób, który ten problem wyeliminował.A dokładnie niejaki pan Aratron w swoim jednym poscie opublikował adres do patcha który to eliminuje ( http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?g...&release_id=104 ) (któremu serdecznie dziękuję bo uratował grę przed totalnym haosem i zniszczeniem). Co prawda muszę za kazdym rzem go instalować jak chcę włączyć grę ale najważniejsze że działa
Pozdrawiam!

Post łączony - dop. Ertix

Ostatnio edytowane przez Ertix : 25-01-08 o 09:30.
RPG
Black Rose jest offline  
Nieprzeczytane 25-01-08, 09:19   #5
Ran6aru
Chrząszcz

Domyślnie

Witam, chciałbym jeszcze tylko podać jeden sposób na pozbycie się tego problemu z błędem. Piszę o nim, bo może komuś patch nie pomógł, np. mi a ten sposób jest raczej trudno 'wymyślić', sam wpadłem na to przypadkiem. Otóż wystarczy wyłączyć autoodtwarzanie płytki z grą Gothic II Ja nie żartuję, u mnie właśnie to pomogło. Działa z grą w wersji n DVD, nie wiem jak na CD.
RPG
Ran6aru jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania