Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę Czy warto?

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-06-06, 00:15   #1
Łowca_troli
Krwiopijca

Wink

Mam 11 level.Czy warto zapuszczać sie w okolice piramid i czarnego trola mam 63 siły(amulet +15).37 zrecznosci,136 pkt zycia i jakąś broń z obarzeniami 55 dmg.Czy moge tam isc??? Nie zatłuka mnie załatwo??? Dragomir mówił ze są tam jacyś ozywiency.Dzieki bardzo ze w ogóle tu zajezeliscie.POzdro all

EDIT: A jestem najemnikiem mam sredna zbrije najemnika

RPG
Łowca_troli jest offline  
Nieprzeczytane 19-06-06, 00:25   #2
Yzerman
Czarny Szermierz

Yzerman awatar

Domyślnie

W Gothic 2 z jedenastym lewelem to ja wracam z górniczej doliny. Siły masz dużo , nie potrzebnie inwestujesz w zręczność . Obok Grimbalda są zębacze , a w lesie dwa szkielety gobliny , 3 ścierwojady wyżej 2 kretoszczury. : słaboszczaki. Na dole są 2 wargi , 2 wilki ,
obok kręgu 2 szkielety. Nie schodź niżej słonecznego kręgu.

" Ive said that I will strike down Void; This is still foretold by fate... shall it be here?...

This place is as good as any to wield my sword "Altaria Falling Again
Didn't expect them? So... They must be a miracle ...
RPG
Yzerman jest offline  
Nieprzeczytane 19-06-06, 00:28   #3
Łowca_troli
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Martin 07@18-06-2006, 23:26
W Gothic 2 z jedenastym lewelem to ja wracam z górniczej doliny. Siły masz dużo ,  nie  potrzebnie inwestujesz w zręczność . Obok Grimbalda są zębacze , a w lesie dwa szkielety gobliny , 3 ścierwojady wyżej 2 kretoszczury. : słaboszczaki. Na dole są 2 wargi , 2 wilki ,
obok kręgu 2 szkielety. Nie schodź niżej słonecznego kręgu.
339571
dlaczego nie isc nizej słonecznego kregu??? dzieki za odp

RPG
Łowca_troli jest offline  
Nieprzeczytane 19-06-06, 01:58   #4
jacekk20
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do jacekk20
Angry

nie schodź bo tam plącze się kupa paskudnych niemiłych typów jak szkielety zombiaki chyba i inne, a nie musisz tam jeszcze chodzić więc poczekaj aż będziesz miał jakieś misje w tamtym kierunku, i jeszcze nie wchodź do tych jaskiń za krzakami co jak idziesz do czarnego trolla i przy tym myśliwym skręcasz w lewo, no chyba że chcesz się spotkać z wojownikami cienia i szkieletami, osobiście nigdy tych akurat typów w tym miejscu nie lubiałem

a piramidy to masz na myśli te gdzie jest przejście do zaginionej części wyspy? więc możesz tam spokojnie iść, wystarczy że zaopatrzysz się w jakiś dobry łuk czy kuszę, t ocieniostwora jaszczury i zębacze spokojnie ustrzelisz ustawiając sięodpowiednio na stopniach piramid, cieniostwór może ci zrobić parę niespodzianek ale nie powiem
a co do trolla koło piramid to nie musisz go narazie dotykaćjeśli nie chcesz, on poczeka zdążysz mu uciec jakby cie zwęszył, a po prostu go omijaj, troll nie zając, nie ucieknie

pozdrawiam
Nieprzeczytane 19-06-06, 09:35   #5
Devil Kacper
Krwiopijca

Domyślnie

Czarnego Trolla i trolla łatwo zabić. Kupujesz u tego kościa maga w kapliczce (nie pamiętam imienia) zwoje strach, żucasz, gonisz i walisz. Ja tak czarnego trolla zabiłem i tego trolla tyz będąc na 15-16 lvl.
RPG
Devil Kacper jest offline  
Nieprzeczytane 19-06-06, 10:46   #6
Kepor12
Chrząszcz

Domyślnie

Ja znalazlem pomocny bug jezeli chodzi o zabicie czarnego trola. Mozna go zabic majac nawet 1 poziom. Wystarczy ze staniecie obok trola na takiej niewielkie skale po lewej stronie i ukryjecie sie za druga pionowo stojaca niewielka skala. Jak trol podejdzie to musicie sie wtedy dobrze ustawic i uderzac go mieczem caly czas a trol nie bedzie w ogole reagowal. . Mi sie tak wiele razy udalo takze mozna sprobowac. Pozdro
RPG
Kepor12 jest offline  
Nieprzeczytane 19-06-06, 13:12   #7
peszek13
Polna Bestia

peszek13 awatar

Domyślnie

Ja zapuszczam sie tam juz z (Gora) 3lvl. Cel wedrowki --> Czarny Trol = 1000exp. Na 11 poziomie bez problemu dasz sobie rade z prawie kazdym stworkiem w I Rozdziale. Jedynie Szkielet i Wojownik Cienia sprawi Ci trudnosc.

PS. Trola najlatwiej zabic sposobem opisanym powyzej.
Nieprzeczytane 19-06-06, 20:36   #8
Rokkefeller

Domyślnie

Z 11 levelem w pobliże piramidy? No powiedzmy, że bym nie radził, dużo wyjątkowo nie miłych stworów: zembaczy. A co do okolicy trolla, to tam już jest spokojniej (nie liczyć zębaczy, które i tam Grimbald zabija) . Wróce jeszcze do tarenów przy Piramidzie, otóż są tam najdziwniejsze stwory w grze, które mogą sprawidź problemy nawet high levelowcowi. Steingolemy, skały które gdy ożywają, nagle i z zaskoczenia cię atakują. Znajdują się w jaskiniach obok pirmidy. Nie radził bym tam chodzić.
RPG

Nieprzeczytane 20-06-06, 00:01   #9
peszek13
Polna Bestia

peszek13 awatar

Domyślnie

Akurat owe Steingolemy to najlatwiejszy problem Pomijajac szkielety, wojownikow cienia mozna i smoczych zebaczy mozna bez problemu pokonac prawie wszystko
Nieprzeczytane 20-06-06, 00:31   #10
smerf z
Krwiopijca

Domyślnie

nie mówcie że stein golemy to problem bo ożywają po zabraniu pierścienia nietykalności a na 7 lvl zrobiłem to i wybiłem golemy jak dobrze je bijesz to nawet cibie nie uderzają. Jedynym problemem to mogą byc ogniste jaszczury, zębacze ( mały problem ) i wojownicy cienie razem ze szkieletami a tak to wszystko inne jest łatwe nawet trol do trola trzeba podejśc i wcisnąc klawisz biegu w około przeciwnika. Jak stanie twarzą w dupę z trolem to zaczynamy go nawalac i zanim się odwruci znowu na odwrót i tak do zabicia

RPG
smerf z jest offline  
Nieprzeczytane 20-06-06, 13:48   #11
Paladyn wiary
Czarny Goblin

Domyślnie

Z ożywieńcami będziesz miał problemy ,ale z trollem żadnego problemu.Rzucasz czar zmniejszenie potwora i wtedy sięga ci do pasa.4-5 ciosów i po trolu.
RPG
Paladyn wiary jest offline  
Nieprzeczytane 20-06-06, 15:00   #12
Sir Frugo
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do Sir Frugo
Domyślnie

Eeee... Trolla bardzo łatwo zabić. Podchodzisz do takiego, on się denerwuje, macha tymi swoimi łapskami, sprzedajesz mu parę strzałów, on chce cię uderzyć, ale jest wyjątkowo wolny, wiec obiegasz go i nawalsz w plecy, minie sporo czasu zanim sie odwróci więc spokojnie możesz wyprowadzić około 4-5 ciosów. Jak już się odwróci tak, że będzie cię mógł walnąć powtarzasz motyw aż do skutku (czyt. śmierci potwora).

BTW Ten zwój zmnieszenie potwora opłaca sie robić tylko przy Gromie. Dosyć długo rzuca się ten czar i w dodatku musisz podejść bardzo blisko do Trolla. Istnieje minimalna szansa na to, że zdążysz go zmniejszyć zanim "Troll walnąć, a obcy spaść w dół!". A jak jesteś przy Gromie to prowokujesz stwoa, on idzie za tobą i jak podejdziesz do Groma to on bohatersko rzuci się na monstrum. A wtedy to masz wystarczająco dużo czasu żeby rzucić zaklęcie.

Pozdro.
RPG
Sir Frugo jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania