Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę problem z dostaniem klucza do portalu

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-02-06, 22:45   #1
daniello 1535
Chrząszcz

Domyślnie

znalazłem te ornamęty magowie wody go złorzyli i powstał klucz potem jak chciałem go odebrać od saturasa to on powiedział że mi go odda dopiero jak dostane zaufanie od watrasa to ja odrazu do niego polazłem i niebyło W OgÓle takiego tematu wypełniłem dlaniego misje z chandlarzem broni ale mam kłopot z tymi zagubionymi ludzmi więc tak popytałem się troche ludzi to co się dowiedziałem to mu powiedziałem ale to nie było koniec więc uratowałem tego czeladnika thorbena czy ajkoś tak znalazłem list lucij potem spotkałem się z skipem on mi zaznaczył mieisce na mapie gdzie znaiduie się dexter poszedłem do niego porozmawiałem a potem skopałem go zabrałem mu list i ukazał się GREG dałem mu ten list a po tej całej sprawie poszedłem do WATRASA i nic powiedział że jestem na dobrej drodze i rzeby tak dalej to co ja mam zrobić rzeby to do końca wypełnić pomuście jak wiecie plis pozdro
RPG
daniello 1535 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-02-06, 23:39   #2
VAldar 2.4
Kąsacz

Wyślij wiadomość przez ICQ do VAldar 2.4 Wyślij wiadomość przez Skype™ do VAldar 2.4
Domyślnie

No tak ale Greg oddaje ci ten list po to abyś go przeczytał W nim dowiadujesz się ciekawych RZeczy o zaginionych. Teraz wiesz dość dużo o tym żeby powiedzieć o tym Vatras'owi. Ale czy na pewno nalerzysz do kręgu wody ??
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-02-06, 13:48   #3
Balrog-shadow
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Balrog-shadow Wyślij wiadomość przez MSN do Balrog-shadow
Domyślnie

tez mialem taki problem, ze Vatras nie kumal opcji z zaginionymi ludzmi (wlasnie list od Dextera). Okazalo sie, ze listu poprostu nie przeczytalem. ( tak jak powiedzial VAldar 2.4 moze Greg nie oddal Ci listu - ale to chyba niemozliwe ).
RPG
Balrog-shadow jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-06, 01:13   #4
daniello 1535
Chrząszcz

Domyślnie

dziękij chłopaki pszeczytałem list od dextera i dowiedziałem się duŻo rzeczy poszedłem do watrasa i pszyią mnie do wodnego kręgu teras nareście odebrałem klucz i jestem w nowym świecie dziękij pozdro
RPG
daniello 1535 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-03-06, 17:48   #5
Artur88
Chrząszcz

Domyślnie

Wiesz co, naucz sie chlopie ortografii...bo troche wstyd jak piszesz z takimi bledami..
RPG
Artur88 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania