Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > + > Publikacje modderów
Przeładuj stronę Gothic 2 - Bitwa o Khorinis

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 28-10-11, 16:48   #1
Millenium
Chrząszcz

Exclamation Gothic 2 - Bitwa o Khorinis

Witam jestem nowy i od nie dawna zacząłem planować stworzenie moda. Może najpierw opiszę co postanawiam stworzyć:

Nie chcę zbytnio mieszać w fabule gry, ale:

- Nazwy rozdziałów.
- Nowe stworzenia.
- System petów.
- 3 Możliwości ukończenia gry.
- Dodatkowy rozdział.
- Po przejściu gry jest możliwość "Gry dowolnej" typu życie.
- Więcej zawodów.
- Możliwość poślubienia kobiety.
- Kilka nowych miejsc

I najważniejsze:

Po przejściu gry można przejść w prawdziwe życie, czyli pasek głodu, pragnienia, moralności. Możliwość ożenienia się, kupna domostw, mieć własnego peta. Oraz szybkie misje pojawiające się LOSOWO i po przejściu po kolei wszystkich, automatycznie uaktywnią się od nowa z większym poziomem trudności typu:

100 misji łatwych
100 misji średnich
100 misji trudnych
różnych.

I misje zaczynają się od nowa typu:
100 misji średnich
100 misji trudnych
100 misji trudnych

Od tego momentu misje będą losowe czyli nie będzie my się nudzić wiedząc co mamy zrobić tylko cały czas będziemy w trakcie rozwiązywania misji, której w prawdzie możemy zapomnieć.

Czas trwania gry będzie dość długi gdyż aby wygrać grę plus wszystkie misje dodatkowe będzie to około 100 godzin.

Teraz najgorsze, czyli lista ludzi, którzy będą to robić:

Skrypty: Ja, ale przydało by się kilka osób, jeżeli chcecie pomóc to moje GG: 28244482.

Mapa: Ja będę mógł robić poprawki w istniejącym świecie, ale nie mam pojęcia o tworzeniu nowych waypointów i nowych map, także przyjmę ludzi.

Grafiki 2D: Ja plus moi ludzie, ale także możecie się zgłaszać pod podany wyżej numer GG.

Grafiki 3D: Proste grafiki zrobię, ale do stworzenia bardziej skomplikowanych będę potrzebował waszej pomocy.

Animacje: Nie planuję na razie dodawać, żadnych, ale jeżeli ktoś potrafi to proszę o kontakt.

A teraz prace:

Design misji - 23%
Design fabuły - 66,6%
Skrypty - 10% (postacie + itemy i dialogi)
Mapa - 60% (khorinis zostaje pozostają nowe mapy)
Grafiki - 0%
Animacje - 0,3333333333%
RPG
Millenium jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-11, 15:01   #2
hebal
Jaszczur

hebal awatar

Domyślnie

Domyślam się , że w tym ostatnim roździale będzie się toczyć bitwa . No cóż może coś więcej o fabule Nazwa zobowiązuje , nie chce 5 min bitwy , chce wojne totalną !
Advemini custos templorum

RPG
hebal jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-11, 18:31   #3
Avallach
Czarny Goblin

Avallach awatar

Domyślnie

Obawiam się że jeśli ktoś pisze że jest nowy i pisze ogłoszenie kiedy dopiero zaczyna planować, zamiast kiedy ma już naprawdę zrobione coś porządnego, to nic z takiego projektu nie będzie. Z mojego punktu widzenia to co on pisze jest oczywistą, totalną bzdurą. Możecie mi zaufać, mam doświadczenie w rozpoznawaniu tego typu projektów - na theModders też pojawia się ich od groma (na co narzeka słusznie narzeka wiele osób także z tego forum, chociaż część z nich niesprawiedliwie uogólnia), chociaż ostatnio coraz szybciej ich tematy są kasowane.

To co ma "Millenium" to najwyżej pomysł na moda, wyraźnie brakuje mu doświadczenia, umiejętności czy choćby realistycznego spojrzenia na pracę.

theModders.org - Administrator
GothicSite - newsman [modding]
RPG
Avallach jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-11, 19:12   #4
Wikipedia41
Czarny Goblin

Wikipedia41 awatar

Domyślnie Racja.

Cytat:
Napisał Avallach Zobacz post
Obawiam się że jeśli ktoś pisze że jest nowy i pisze ogłoszenie kiedy dopiero zaczyna planować, zamiast kiedy ma już naprawdę zrobione coś porządnego, to nic z takiego projektu nie będzie. Z mojego punktu widzenia to co on pisze jest oczywistą, totalną bzdurą. Możecie mi zaufać, mam doświadczenie w rozpoznawaniu tego typu projektów - na theModders też pojawia się ich od groma (na co narzeka słusznie narzeka wiele osób także z tego forum, chociaż część z nich niesprawiedliwie uogólnia), chociaż ostatnio coraz szybciej ich tematy są kasowane.

To co ma "Millenium" to najwyżej pomysł na moda, wyraźnie brakuje mu doświadczenia, umiejętności czy choćby realistycznego spojrzenia na pracę.
A jakże inaczej, tym większe obietnice tym mniejsze szanse na wydanie. Mam nadzieje, że chociaż czas zapłaty wyjdzie.
RPG
Wikipedia41 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania