Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Upadek Setarrif
Przeładuj stronę ArcaniA: Upadek Setarrif

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 09-05-11, 13:07   #49
Elem
Zindoktrynowany

Elem awatar

Domyślnie

A nie wiem czy to prawda ale wyczytałem :

Cytat:
Duet DreamCatcher & JoWood przyznał, że z uwagi na toczące się postępowania sądowe premiera Fall of Setariff - samodzielnego dodatku do Arcanii - ulegnie bezterminowemu opóźnieniu

www.arcania-game.com
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-05-11, 17:41   #50
paladyn6
Jaszczur

paladyn6 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Elem Zobacz post
A nie wiem czy to prawda ale wyczytałem :
(...)
Wiesz jak to jest - Obiecują, ale nie spełniają. Prawda jest taka, że premiera miała mieć miejsce w styczniu. Problemy finansowe i rozprawy sądowe uniemożliwiają odpowiedniego funkcjonowania firmy. Nie zdziwię się, jeżeli gra nie wyjdzie w ogóle.

Ostatnio edytowane przez paladyn6 : 29-05-11 o 03:58.
RPG
paladyn6 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-07-11, 14:56   #51
syn VARANTU
Jaszczur

syn VARANTU awatar

Domyślnie

Widzę że bardzo zaspałem , bo Jeszce Gothic4 nie ruszony od dnia premiery a tu już dodatek .
RPG
syn VARANTU jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-07-11, 19:02   #52
Rhobar XVII
Polna Bestia

Rhobar XVII awatar

Domyślnie

Nie wiem po co się budziłeś.
Nieprzeczytane 20-07-11, 16:51   #53
Pax z Balmory
Krwiopijca

Domyślnie

Jestem rozczarowany Arcanią. Już Zmierzch Bogów sprawił swoimi niedoróbkami niesmak i szybkie odinstalowanie gry. Nie kupiłem jej też za "psie pieniądze" nawet z litości. Arcanię kupiłem jak jej cena spadła do przyzwoitej ceny. No i cóż. Grafika świetna, grafika świetna, grafika świetna, hmm co by tu jeszcze pochwalić. Niestety reszta do .... Fabułę wymyślili, tyle że nie wykorzystali w pełni. Dodatki? To może wogóle powinni byli wydawać kolejne rozdziały jako samodzielne gry. Krótko mówiąc "źle się dzieje w państwie duńskim" i to było przyczyną upadku Rhobara III. Risen zrobiło na mnie o wiele większe wrażenie chociaż końcowa walka i ciach po grze. Coś ostatnio widzę gry z zakończeniem pisanym na kolanie i do tego chyba na papierze toaletowym. Rozumiem, że gry mają swoją żywotność na rynku krótką ale chyba twórcy coraz mniej poważnie nas graczy traktują. I tym mało optymistycznym akcentem kończę.
RPG
Pax z Balmory jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-08-11, 16:59   #54
2mat22
Chrząszcz

2mat22 awatar

Domyślnie

Wiecie dlaczego 50 % ludzi co maja gothic 4 wyzywaja na ta gre bo nie moga jej zainstalowac bo wylaza im bledy zal mi takich ludzi bo co nie umia to juz wyzywaja taki 10 latek zrobi ci a wylazi informatyk i nie umie ludzie pierw pomyslcie co piszecie bo to naprawde wkurza zobaczycie na YT filmik tez wyzywacie pisze to bo juz mnie to ... nie podoba sie to zatrzymaj komentarz dla siebie
RPG
2mat22 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-08-11, 17:25   #55
radziu666
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał 2mat22 Zobacz post
nie podoba sie to zatrzymaj komentarz dla siebie
A dlaczego? Przecież każdy ma prawo do swojego zdania, o ile wyrazi je w kulturalny sposób.Ja ukończyłem Arcanię i poza grafiką i dość dobrą fabułą, reszta leży.Zamknięte tereny bolą chyba najbardziej, no i ten system walki (?), który jest najzwyczajniej oparty na waleniu w myszkę.Gra robiona pod amerykańskie dzieci, które będą się tym jarać i cisnąć rodziców na hajs.
RPG
radziu666 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-08-11, 23:09   #56
GaweL
Krwiopijca

GaweL awatar

Domyślnie

Na szczescie moja wersja Gothic IV jest na x360 i nie musze martwic sie problemami z instalacja przeszedlem gre 4 razy teraz przechodze 5... mam 100 godzin na koncie. Jestem ta gra zachwycony! Najlepsza ze wszystkich czesci

Mysle ze mozemy byc pewni, ze nigdy w zadnym sklepie nie pojawi sie Upadek Setariff... Tu jest krotki news na ten temat: http://www.cdaction.pl/news-18219/ar...y-dodatku.html . Stary, ale rozwiazuje wiele watpliwosci... Mam nadzieje, ze bedzie jeszcze ktos kto zajmie sie Gothic V

Widzialem w powyzszych postach wspominke o Gothic III Zmierz Bogow, na poczatku rowniez w tempie przyspieszonym odinstalowalem - za bardzo bilo bledami po oczach, bardziej niz w Gothic III... Ale teraz po sciagnieciu patcha 2.00 (czy jakos tak) mozna juz spokojnie w to pograc...

Teraz tylko czekam na Risen 2 na x360 i tyle ;d Kocham serie Gothic & Risen, mam nadzieje ze nie upadnie :^)
RPG
GaweL jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-09-11, 16:30   #57
Pakura
Chrząszcz

Domyślnie

widze że temat już umarł ale ja go odswieże dlatego ze
Nordic Games ( stare JoWooD) wyda ArcaniA: Fall of Setarrif(upadek Setarrif) 25 października!

mam nadzieje że bedzie lepsze od pełnej wersji bo Arcania na razie nie zachwyce (przynajmniej mnie) i mam nadzieje że zmiana postaci bedzie zależna od nas bo jak wiecei bedziemy mogli grac inntmi postaciami np: Gornem Diegiem itd jesli bedziemy zmuszeni np: grac przez jakis czas inną postacią to sie zawiode ale jeżeli bedzie to zależne od nas że mamy wybór np: isc naszą postacią przez tunel a gornem przez kanion to wybieramy gorna przechodzimy przez kanion a nasz Bezi symuluje jako npc przejscie przez tunel; bo może w grze tak być ze nie mamy wyjscia i musimy grac inną postacią w tedy bedzie to troche bez sennsu bo z gry Rpg bedzie to szło wogóle w innym kierunku jesli ktos mnie nie zrozumial to sorki na koniec napisze że żadna z tych rzeczy o zmianie postaci nie jest jeszcze do konca potwierdzona

pozdro

PS: USA ma miec troche rozszerzoną wersje o jakies 10h +
RPG
Pakura jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-09-11, 17:01   #58
hebal
Jaszczur

hebal awatar

Domyślnie

Wkoncu jakaś dobra wiadomość , teraz to żeby tylko dogadali się z CD projekt i będzie gites .
Advemini custos templorum

RPG
hebal jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-09-11, 17:44   #59
Gorn221
Jaszczur

Gorn221 awatar

Domyślnie

A czemu USA ma mieć lepiej? DLC do dodatku tylko dla pewnego kontynentu? Może jeszcze dodatek do DLC
Gorn221 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-09-11, 21:39   #60
Pakura
Chrząszcz

Domyślnie

tu macie spoiler z gothic site:
"Do tej pory nie wiedzieliśmy, czy Nordic Games, "nowy" JoWooD wyda już dawno ukończony samodzielny dodatek do ArcaniA: Gothic 4, Fall of Setarrif. Nie wiedzieliśmy, czy nowy wydawca w ogóle będzie dalej zajmował się marką ArcaniA, którą zapoczątkował czwarty Gothic. Teraz już wiemy - choć to jeszcze nie oficjalne oświadczenie, na które czekamy - ArcaniA: Fall of Setarrif ukaże się spod skrzydeł Nordic Games i to już za prawie miesiąc!

To dobra informacja dla każdego kto wyczekiwał ukazania się dalszych przygód nowego i starego Bezimiennego, a także pełniejszego zakończenia A:G4.

Osobom, które niezbyt pamiętają co wnosi FoS polecamy ten i inne artykuły w naszej strefie ArcaniA: Gothic 4.

Nie wiemy, czy Nordic Games chce wydać tylko tę gotową grę (leżącą w magazynach), czy myśli o rozwijaniu marki w większej perspektywie. Przypomnijmy, że wg informacji sprzed premiery "czwórki" Wyspy Południowe mają jeszcze kilka niewykorzystanych wysp, a i sama ArcaniA miała otrzymać co najmniej dwa dodatki.

Nie wiemy również, czy CD Projekt dogada się z Nordic Games w sprawie ewentualnej dystrybucji w Polsce, jak ona będzie wyglądała (jaka wersja językowa), na razie wiadomo tylko o wydaniu gry w Niemczech, na komputery osobiste. W każdym razie według informacji ze strony CDP partnerstwo wciąż jest, więc istnieje na to szansa.

Według informacji ze sklepu amazon.de gra ukaże się w Niemczech 25 października 2011 w cenie 19,99 euro, co na nasze pieniądze wynosi ~80 zł. Dodatek do Gothic 3 kosztował podobnie - miejmy nadzieję, że Setarrif jest o setki poziomów lepsze niż Zmierzch Bogów, co najmniej jak Noc Kruka ."
RPG
Pakura jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania