Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Porady i spoilery
Przeładuj stronę Odbijanie miast buntowników

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-02-14, 16:35   #1
AdidaS
Chrząszcz

Domyślnie Odbijanie miast buntowników

Witam! Nie wiedziałem do końca w jakim dziale to umieścić, więc z góry sorki jeśli zamieszczam pytanie nie w tym miejscu.

Obecnie gram po stronie najemników/orków. Otóż chciałem zapytać, czy po odbiciu 3 "miast" buntowników (Vengard/Reddock/Nemora/Okara) zaczną mnie atakować niewolnicy z orkowych miast lub z Varantu, magowie ognia również spoza tych 4 wymienionych wyżej, nordmarczycy oraz tacy NPC jak Konrad z Trelis, który jest w końcu paladynem ? Wiem, że buntownicy będą do mnie wrogo nastawieni, ale do tych wyżej opisanych nie mam pewności, a nie chciałbym wybijać później całego nordmaru i wszystkich niewolników czy magów ognia...

Raz już ten błąd popełniłem, gdy grając dawniej po stronie buntowników dosyć szybko powybijałem 3 orkowe miasta, wówczas atakowali mnie orkowie nawet z Varantu, więc obawiam się czy zadziała to tak jak piszę?

Z góry dzięki za odp.

Ostatnio edytowane przez AdidaS : 14-02-14 o 16:37.
RPG
AdidaS jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-02-14, 20:09   #2
connor15

connor15 awatar

Domyślnie

Będą cię jedynie atakować w kryjówkach buntowników, gdy zagadasz do ich przywódcy. Mogą cię również zaatakować wędrowni buntownicy, ale w miastach w, których panują orkowie nikt na ciebie ręki nie podniesie.

Za Innosa
, albo i nie
RPG
connor15 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-02-14, 23:15   #3
AdidaS
Chrząszcz

Domyślnie

Ok, wszystko jasne. Dzięki za pomoc!
RPG
AdidaS jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-02-14, 23:50   #4
Kassler
Schmeckt gut.

Kassler awatar

Domyślnie

Uważaj jednak - Magowie Ognia z Klasztoru w Nordmarze będą Cię atakowali, naturalnie poza Miltenem. Stracisz przez to kilka ciekawych zadań, w tym misję z kamieniem druidów Aidana.

Ostatnim razem, kiedy przechodziłem grę drogą Beliara właśnie taka sytuacja wystąpiła. O tym, że po zaatakowaniu wszystkich osad buntowników wszyscy staj się wrodzy, dowiedziałem się nieszczęśliwie... w Vengardzie, w sali tronowej Rhobara.
RPG
Kassler jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-02-14, 10:05   #5
Milten3398
Czarny Goblin

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kassler Zobacz post
Ostatnim razem, kiedy przechodziłem grę drogą Beliara właśnie taka sytuacja wystąpiła. O tym, że po zaatakowaniu wszystkich osad buntowników wszyscy staj się wrodzy, dowiedziałem się nieszczęśliwie... w Vengardzie, w sali tronowej Rhobara.
Bo z kryjówkami buntowników jest tak samo jak z miastami orków. Odbijesz trzy i tracisz szansę na bez problemową grę. Można to zapisać tak: kryjówka buntowników = miasto orków.
RPG
Milten3398 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-02-14, 13:26   #6
AdidaS
Chrząszcz

Domyślnie

Ok, dzięki za info. W takim razie pierw wezmę się pewnie za ten klasztor, a dopiero później pomyślę o podbijaniu kolejnych kryjówek buntowników, jak na razie zrobiłem to tylko z Reddock.
RPG
AdidaS jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania