Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Piranha Bytes: Risen > Risen 3: Titan Lords > Ogólna dyskusja
Przeładuj stronę Risen 3 Edycja Władcy Cienia

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-08-14, 07:56   #1
GrygorianPL
Chrząszcz

Domyślnie Risen 3 Edycja Władcy Cienia

Mam do was pytanie bo może wy będziecie coś na ten temat wiedzieć każdy już pewnie wie że na początku tego miesiąca swoja grę premiera miała risen 3 titan lords i tu teraz moje pytanie bo z premiera wyszła calkiem fajna edycja kolekcjonerska edycja władcy cienia no ale nie mogę jej nigdzie znaleść na allegro nie ma na innych sklepach internetowych też na jednej stronce znalazłem w cenie w zaokrągleniu 400zl ale produkt jest niedostepny co to znaczy że wszystkie edycje wladcy ciena wykupione juz są czy te sklepy jeszcze wogule nie mają w ich posiadaniu.
RPG
GrygorianPL jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-08-14, 12:03   #2
 xilk
WT

Domyślnie

Najczęściej tego typu rzezy zostają wyprzedawane przed premierą lub ewentualnie tuż po niej. Reedycji się raczej nie robi, więc raczej nie dostaniesz już tej figurki Władcy Cienia. Możesz ewentualnie szukać po jakiś portalach aukcyjnych, ale jak sam zauważyłeś, ludzie raczej się nie rozstają z tego typu rzeczami.

RPG
xilk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-08-14, 14:26   #3
MM91
Polna Bestia

Domyślnie

http://allegro.pl/risen-3-wladcy-tyt...553339446.html

Jeśli Ci nie żal kasy to masz na alledrogo za 750 zł. Ogólnie gry w czasie premiery są bardzo drogie, więc radziłbym poczekać, aż stanieje, bo np. w MM za edycje pierwszą trzeba wyłożyć 130 zł co jest kompletnym nieporozumieniem.
RPG
MM91 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania