Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę problem nie z gothiciem a...ze mną

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 09-06-06, 16:20   #97
(ord
Skazaniec

Domyślnie

Jesli sie boisz ze cos nagle wypadnie zza krzaków to chodź po lasach z wyciągnieta bronia dystansową lub czarami,a wtedy bedziesz widzial potwory.
A jesli boisz sie mizyki z gothica to wylacz glosniki.
A jesli to ci nie pomoze to znaczy,ze jestes jakims malolatem nie nadajacym sie do tak porzadnych gier.

Powodzenia

Black Raven my master
RPG
(ord jest offline  
Nieprzeczytane 10-06-06, 12:13   #98
mister Cord
Chrząszcz

Domyślnie

Ja w GD miałem gdzieś... 4 lvl
RPG
mister Cord jest offline  
Nieprzeczytane 10-06-06, 12:36   #99
$Lee$
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do $Lee$
Domyślnie

Ja z 5 lat temu jak grałem w strzelaniki to bałem się wyjrzec zza rogu, żeby nie spotkac wrogów. Ale przecież miałem 9 lat nie??
RPG
$Lee$ jest offline  
Nieprzeczytane 10-06-06, 13:16   #100
konius
Skazaniec

Domyślnie

bardzo fajne sa takie motywy w gothicu jak grobowce muze zmienia sie na taka jak by zaraz cos mialo Cibie wcignac i zabic
RPG
konius jest offline  
Nieprzeczytane 13-06-06, 21:25   #101
Bez imienny
Chrząszcz

Domyślnie

heh pamiętam jak mialem 10lat 4 lata temu. wszedłem do tej jaskini koło tawerny 3 skele goblinów spox wchodze dalej a tam 2 ZOMBI mówie K**WA i szybko wyłączam gre :P
Albo raz jak miałem zabić pana cienia (bałem się) ale wszedłem zacząłem go bluzgać i śmialem sie
Albo krypta za farma onarka :P wiedziałe co tam jest bałem się wejść ale zawołałem mamę i poprosiłem żeby została w pokoju i przełamałm strach
RPG
Bez imienny jest offline  
Nieprzeczytane 14-06-06, 10:19   #102
Paladyn wiary
Czarny Goblin

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Gor na Angar@20-02-2006, 23:07
Mam problem. otóż nie lubie klimatu niektórych miejsc jak np.kryjówka bandytów,lasy czy  jaskinie.czy można z czymś takim czymś nabić chociaż średni lvl?albo czy są jakieś miejsca bez takiego "dreszczykowego"klimatu gdzie można zdobyć sporo exp???
Proszę o szybką odpowiedź
P.S.wiem że to problem nietypowy dla mojego  pokolenia
283690
Lasy i jaskinie to codzienność jeśli się gra w Gothic'a 2. Jak chcesz zdobyć doświadczenie to idź do portu w mieście i tam mieczem nawalaj gostków byle nie blisko paldynów.Idź też na farme Onara i pozabijaj polne bestie ,a gwarantuje że zdobędziesz exp. bez "dreszczykowego" klimatu.
RPG
Paladyn wiary jest offline  
Nieprzeczytane 14-06-06, 13:50   #103
Dark Mambus
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do Dark Mambus Wyślij wiadomość przez MSN do Dark Mambus
Domyślnie

omg, a jak zobaczysz zombie, to kopniesz w listwe, przewrócisz sie razem z krzesłem i umrzesz na zawał? Wole nie myśleć co byś zrobił w Wolfenstein RTCW w misjii w krypcie... A jak ci przeszkadza to wpisz kod na wyłączenie tekstur i nie bedziesz widział detali tylko części pierwsze npców. Albo postaw coś ciężkiego na strzałce i niech ci sam idzie. Albo kup se z 50 zwojów "śmierć ożywieńcom" czy jakoś tak, ten czar zadaje 9999 obrażeń we wszystkie szkielety, zombie itede. Ale bez kitu, ja też jak raz sie zapuściłem w las, rozglądam się na prawo, na lewo patrze po prawej jakieś białe słupy... Zaintrygowany poszedłem sprawdzić, no i nie powiem że się nie przestraszyłem jak zza drzewa wyskoczyło na mnie 10 szkieletów i 2 zombie... To w takich chwilach to rozumiem można, a nawet trzeba :P się przestraszyć. Ale jak wiesz że zaraz wyskoczy zombie, albo jakieś inne monstrum, to czego się bac? Co prawda po mojej przygodzie już mnie do północnego lasu nie ciągneło zbytnio. Ale w końcu las to najmocniejsza strona graficzna Gothica II nie? A tak przy okazji co jest w tej krypcie za farmą Onara? Bo nie odkryłem jej nigdy, znalazłem tylko szkielety w lesie. I jakie są w niej potwory oprócz zombie i skizeletów? jest coś wartego Eliksirów rzycia?
RPG
Dark Mambus jest offline  
Nieprzeczytane 14-06-06, 14:07   #104
Devil Kacper
Krwiopijca

Domyślnie

Myśle że każdemu napinają się mięśnie i słuch się wytęrza w takiej krupcie, gdzie zaraz coś wyskoczy i cię zabije, ale z tym trza walczyć. Zawsze się bałem w takich miejscach i większość osób zawsze się będzie, bo to jest uzależnione od nasze podświadomości. Moja rada? Walcz z tym i pchaj się właśnie do tych najstraszniejszych miejsc, albo graj w Kubusie Puchatka
RPG
Devil Kacper jest offline  
Nieprzeczytane 14-06-06, 14:12   #105
Dark Mambus
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do Dark Mambus Wyślij wiadomość przez MSN do Dark Mambus
Domyślnie

Gadające kubusie puchatki krowy, osioły, tygrysy, sowy... TO dopiero jest HORROR! A Roman G. To jeszcze większy horror.A wracając do smozczej zguby to w której ona jest jaskini?

PS. Ja mogę powiedzieć że boję się trochę... pełzaczy. Kiedy miałem w gothicu 1 zrobić misję z królową pełzaczy to robiłem ją niechętnie. Może to dlatego że w RL boję się pająków
RPG
Dark Mambus jest offline  
Nieprzeczytane 14-06-06, 17:43   #106
HIPNOTYZER
Krwiopijca

Domyślnie

Ludzie, CZYTAJCIE... Już dawno, autor napisał, że temat do zamknięcie, a ludzie dalej piszą i kpią. Żałosne nabijanie...
A co do SZ to jest ona w jaskini w drodze do słonecznego kręgu od czarnego trolla. Pilnuje jej 2 panów cienia, więc warto mieć 2 zwoje zniszczenia nieumarłych które są niedaleko latarni... No i trzeba mieć 40 many.
RPG
HIPNOTYZER jest offline  
Nieprzeczytane 17-06-06, 23:18   #107
Łowca_troli
Krwiopijca

Question

Też sie lekam takich klimatów i przyznam sie ze nie raz podskoczyłem w gothicu przy takich miejscach.Nie wstydze sie tego a niektórzy z Was są zalosni

RPG
Łowca_troli jest offline  
Nieprzeczytane 20-06-06, 11:14   #108
Gor na Angar
Czarny Goblin

Gor na Angar awatar

Domyślnie

Ludzie czytajcie co pisze! ju nie mam problemu i proszę moderators o zamknoięcie tego tematu!
RPG
Gor na Angar jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania