Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę problem nie z gothiciem a...ze mną

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-05-06, 20:43   #85
Solmyr
Polna Bestia

Solmyr awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Solmyr
Domyślnie

No nawet dobry sposób, chociaż lepiej pograć w FEAR. Nigdy nie wiedomo, czy coś na ciebie nie wyskoczy z ciemności

Szukasz userbarów? Kliknij grafę poniżej, zarejestruj się i złóż zamówienie.
RPG
Solmyr jest offline  
Nieprzeczytane 22-05-06, 09:42   #86
Gor na Angar
Czarny Goblin

Gor na Angar awatar

Domyślnie

Właśnie byłem przy słonecznym kręgu i sie zdziwiłem bo ktoś chyba mówił że jest am taki "klimacik" a ja baz żadnego stachu i z łatwością załatwiłem tych poszukiwaczy
RPG
Gor na Angar jest offline  
Nieprzeczytane 22-05-06, 14:55   #87
y@rek
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do y@rek
Domyślnie

... ja skrobne tylko tyle ze jezeli wykonujesz zadania w miescie i zierasz expa oraz odpowednio wykorzystujesz pkt doswiadczenia to wybierajac sie w strone farmy onara czy do lasow w okol miasta potworki moga Ci nakukac potem misje od najemnikow kilka polnych bestji i exp sam skacze... jak sie bardzo boisz to podam Ci nawet sposob na trole... w momencie kiedy sie do nich zblizasz one podnosza lapy w tym momencie zachodzisz je od tylu sieczesz nawet pala 180 min :P ale trol wreszcie padnie i nawet na Ciebie nie nachucha moze cie zmiesc bakiem bo jedyne co widzisz to tylko tylek 2 trole to juz 1000 exp a czarny to kolejjny 1000 fakt ze dostac sie do nich tez jakos trzeba no ale jak juz Ci radzono savy savy i do dziela .... poza Tym jak wspominalem zadanka wmiescie podstawa a jest ich cala masa najlatwiej zdobyty exp ?? jak wejdziesz do khorinis przez mur obok strazy mzoesz minac palladyna albo z nim pogadac what ever i pedz do przystani pogadac z laresem uwazaj na moe bo dostaniesz becki a lares wpakuje Ci + 500 exp ... jak bedziesz mial porblem skrobni a podesle Ci ladny opsi z wyszczegolnionymi zadaniami co od kogo i W Ogóle au revoir ... ........... nr kontaktowy 4658114
RPG
y@rek jest offline  
Nieprzeczytane 25-05-06, 14:21   #88
2-D
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do 2-D
Domyślnie

słoneczny krąg to jeszcze nic wejdż dalej w las to zobaczysz. cztery kroki i momentalnie robi się ciemno i strasznie ale to jest tylko taki kawałek lasu w miejscu mniej więcej jak jest ten grobowiec co trzeba znaleŹć te trzy części do portalu na wyspę to tam jest najgożej a jak jeszcze nocą wejdziesz to lepiej rozjaśnić grę żeby coś zobaczyć bo nic W OgÓle tam niewidać.
Nieprzeczytane 28-05-06, 18:09   #89
Gor na Angar
Czarny Goblin

Gor na Angar awatar

Domyślnie

Tam gdzie jest częśc ornamentu nie jest strasznie :P
Toic do zamkniecia
RPG
Nieprzeczytane 31-05-06, 21:51   #90
DarkGoblin
Chrząszcz

Lightbulb

Instalujac gothica kazdy wie co to za gra wiec nie powinien sie dziwic co tam jest. W jedynce balem sie wchodzic tam gdzie był cienistwor (dokladnie dwa) albo tunele pajeczaków w jaskini chodzi sie ze swiatem a tu nagle gasnie i tylko prosisz o to aby nie skoczylo nic bo nie wiadomo nawet co lać.
Ale to jest gra i tak lepsza niz Wolfenstein Enemy . tam to jest zabawa i dreszczyk. niby ma sie karabin maszynowy a i tak zombi za plecow cie moze kropnac nim sie odwrocisz - Albo te co ziona ogniem. Gralem tylko w jedynke gothica i nie wiem jak ciezko sie walczy , ale jak sie ma poziom lepszy to nie my sie powinnysmy bac lecz to co stanie na naszej drodze ( nie zwarzajac na to że to tylko wymyslone - tak sobie wmawialem w Wolfenstein ale gdy tylko pogralem ze 3 minutki oD Razu o tym zapominalem i trzesly mi sie rece z nerwow(zwlaszcza ze muzyka gry byla niezle dobrana to miejsc). Dlatego jesli umiesz dobrze planowac to zaden stworek ci nie bedzie przeszkoda. tak jak sniący. niby caly szef a tak latwo go pokonac , ( moze przez to ze nie chodzilo tu o walke z samym sniacym(najwiecej problemu mialem ze straznikami ale za drugim przejsciem gry wziolem dworeczny miecz i wtedy im pokazalem ) tak jak to jest w ielu grach ale zabicie go sposobem - to jest ta trudnosc ale mi to poszlo latwo bo demony walilem z kuszy i czarami az miło
RPG
DarkGoblin jest offline  
Nieprzeczytane 31-05-06, 22:04   #91
y@rek
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do y@rek
Domyślnie

... kurcze panowie jeszcze raz ja i to tak z lekka off topic czego tu si ebac ja pamietam jakiej 5 moze 6 lat temu jak zasiadlem do AvP to byl dopiero klimat a gra w nocy z sluchawkamina uszach mogla przyprawic o szybsze bicie serca 3 tryby rozgrywki w kazdej cos zaskakujacego jak ktos mial orginal to byla plytka z muzyka poporstu wypasik wedy sam nie raz podksoczylem jak przed maska wyskoczyl mi allien czy to gralem predzien czy marinem aaaa Gothic jest miodny tak mi sie wydaje super sie gra jak by co zawsze mozna dac dyla albo odpalic sav-a i po sprawie ... pozdrawiam wszytkisz przewrazliwionych jak maja pietra █▄ ██ █▄ to gothica na polke i niech wroca po kolejnych urodzinach ... cest la vie .... []{{ ([])
RPG
y@rek jest offline  
Nieprzeczytane 01-06-06, 12:52   #92
Krwawy Maciek
Polna Bestia

Domyślnie

Myślę że skoro masz takie problemy to w ogóle nie graj w Gothica. Klimat gry jest nieodzowną jej częścią i usunięcie go mogłoby spowodować że Gothic przestałby być dobrą grą, ponieważ u niej klimat to podstwawa.

RPG
Krwawy Maciek jest offline  
Nieprzeczytane 02-06-06, 12:25   #93
Gor na Angar
Czarny Goblin

Gor na Angar awatar

Domyślnie

Jeszcze raz prosze moderatora żeby zamnknoł ten temat.i jeszcze raz powtarzam-już sie z tym uporałem!
A jak kto nie grał w G2 to niech nie udziela rad bo G1 to zero strachu
RPG
Nieprzeczytane 05-06-06, 10:08   #94
Fenril
Chrząszcz

Domyślnie

zaciśnij zęby i do przodu W tej grze nie da się ominąć takich miejsc np.końcowa misja przy smoku ożywieńcu - żeby do niego dojść trzeba przejść dwów który cały jest jedna wielka rojacą się od nieumarłych i poszukiwaczy jaskinią.
powodzenia
RPG
Fenril jest offline  
Nieprzeczytane 07-06-06, 17:36   #95
rydzyk5
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez ICQ do rydzyk5 Wyślij wiadomość przez AIM do rydzyk5
Domyślnie

Ja mam 11 lat i nie boję się Gothic'a. Wiem, że nie ma się z czego śmiać, że ktoś boi się gry. Ja np. bałem się gry pt. "Killing Time". Nawet lubię miejsca, gdzie jest taki straszny klimacik, ale nie polecam Ci grania w grę, której się boisz, bo może to mieć zły wpływ na Ciebie. Mam poradę: Zrób sobie screena jakiegoś grobowca lub szkieleta i przerób go na śmieszniejszego. Może przestaniesz się bać.
Nieprzeczytane 08-06-06, 13:52   #96
Tomek121201
Chrząszcz

Arrow

Jak się przestraszyłem gdy miałem 11lat wtedy grałem Magiem Ognia i w GD w zamku spotkałem Brutusa . Spytałem się go : "Wszystko w porządku" a on zamienił się w poszukiwacza a ja tak się przestraszyłem że wyłączyłem komputer i już nie grałem w Gothica miesiąc
Ale teraz już się nie boje cały czas używam saves i jest fajnie :P POZDRO

Kliknij tu--- http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=89161
RPG
Tomek121201 jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania