Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Jak zdobyc złoto

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-07-06, 10:32   #13
Lvvs
Krwiopijca

Domyślnie

Obławiasz całą wierzę Xardupka, wykonujesz zadanie krwawe kielichy z Gildii Złodzieji. itp itd. Dużo szukaj, dużo kradnij, dużo rób dobrze oplacalnych zadań.
RPG
Lvvs jest offline  
Nieprzeczytane 20-07-06, 10:44   #14
ogóras
Zbanowany

Wyślij wiadomość przez ICQ do ogóras Wyślij wiadomość przez AIM do ogóras
Domyślnie

powiem ci jak uczciwie zarobić duŻo złota:
zbieraj każdą rośline wszystko co leży
jak ktoś cię wkurza pobij go i zabierz wszystko co ma
naucz się technik złodziejskich czyli jak się skradać, otwierać zamki, rabowanie kieszonkowe
naucz się technik zbierania trofeum myśliwskich czyli obdzierania ze skór itd...(polecam na początku)
w nocy kradnij co się da i wdzień tylko często rób save i pilnuj że jak kradniesz żeby nikt niewidział
noś przy sobie serie wytrychów

a teraz jak grać nieuczciwie:
kliknij tu

i zarabiaj oraz przechoć gre po koleji i nic nieomijaj to niebędziesz miał bugów
RPG
ogóras jest offline  
Nieprzeczytane 20-07-06, 10:46   #15
LORD ŁAHUCIK
Chrząszcz

Domyślnie

możesz napadać na ludzi w dzielnicy portowej albo najemników na farmie onara
Nieprzeczytane 20-07-06, 12:17   #16
Rzeźnik
Chrząszcz

Rzeźnik awatar

Domyślnie

Możesz też poszukać odpowiedzi na swoje pytanie w zakładce: Gothic II -> Pomoc -> Porady. Kiedyś czytałem tam coś o zarabianiu złota na samym początku i nie tylko.
RPG
Rzeźnik jest offline  
Nieprzeczytane 20-07-06, 12:54   #17
Kel'Thuzad
Ten kulturalny.

Kel'Thuzad awatar

Domyślnie

Kup zwój z zaklęciem Sen i uśpij strażnika na podwórku Mattea. Jest tam pełno skrzyń ze stuffem (m. in. ubrania obywateli.. dużo!) Oczywiście musisz się nauczyć otwierać zamki...
Kel'Thuzad jest offline  
Nieprzeczytane 20-07-06, 13:28   #18
Bartas00
Krwiopijca

Domyślnie

zostań czeladnikiem Harada i wyucz sie prosty mieczyk robić. Kup u brajana, hakona, beneta i u kogo tam jeszcze można stalowe prety i wyrabiaj miecze po wyrobieniu sprzedaj Harradowi. Jeżeli zabraknie ci pretow udaj sie do dzielnicy portowej obok chaty Ignaza pracuje kowal(nie pamietam jak sie nazywa) zlej go i wez od niego prety i tak w gułko. Robota monotonna i długo trwała ale skuteczna.
Nieprzeczytane 20-07-06, 20:57   #19
gromi
Chrząszcz

Thumbs down

[font=Times][size=7][color=yellow]Oto moja rada: zbieraj wszystko czego nie przybili gwozdziami do podlogi,lej kazdego kto nie poleci z placzem do Andre jak Valentino zabijaj kazda ofce która nie jest na widoku farmerów i zabieraj skóre. wyjdz z miasta bramą od strony targowiska skręc w lewo i koło wraku statku(?)skieruj sie kuskalnej ścianie powinna tam by jaskinia. W pierwszej komnacie są dwa szczury i orkowski topór (przyda sie aby zostac czeladnikiem) i spie... tzn uciekaj, bo jak pojdziesz dalej to cie zleja 2 lenie
RPG
gromi jest offline  
Nieprzeczytane 23-07-06, 13:19   #20
Rosh
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Rosh
Domyślnie

Pożycz od Lehmara 200 sztuk złota , i nie oddawaj mu (nie wiem czy była już od tym mowa) . Jeśli nie czujesz się na siłach po prostu omijaj Lehmara , Meldora i Moe (Lehmar ich na ciebie naśle za nie spłacanie długów) , a jeśli możesz połam im wszystkie kości . I tak jak pisali zbieraj wszystko i kradnij , a jeśli jesteś człowiekiem który lubi monotonię zostań czeladnikiem u Harada ... będziesz długimi godzinami wykówał miecze (dużo kasy) , ale to sie szybko nudzi .
Rosh jest offline  
Nieprzeczytane 25-07-06, 11:17   #21
Magik Ognia Rydel
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do Magik Ognia Rydel
Domyślnie

Ja mam sposób na cheaty
Sprzedać rzeczy zamienić się w sprzedawce wyrzucić sprzedane rzeczy i coś jeszcze zamienić się w bezimiennego wźiąść te rzeczy i sprzedać ponownie i tak ciągle
Adanos-Woda
Beliar-Ciemność
A kto powiedział, że Beliar jest zły?
Może chce się porozumieć z Innosem i Adanosem
RPG
Magik Ognia Rydel jest offline  
Nieprzeczytane 25-07-06, 16:16   #22
mixerB
Chrząszcz

mixerB awatar

Wyślij wiadomość przez MSN do mixerB
Domyślnie

dzieki za porady ale wiem ze wszystko trza zbierac, az taki niekumaty to ja nie jestem ale dzieki za wszytskie porady.
ps. zostalem czeladnikiem u kowala. skąd wziac stal? brian ma tylko 2 szt. tylko bez cheatów
RPG
mixerB jest offline  
Nieprzeczytane 25-07-06, 16:32   #23
Prosiaq
Cieniostwór

Prosiaq awatar

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by mixerB@25-07-2006, 17:17
dzieki za porady ale wiem ze wszystko trza zbierac, az taki niekumaty to ja nie jestem ale dzieki za wszytskie porady.
ps. zostalem czeladnikiem u kowala. skąd wziac stal? brian ma tylko 2 szt. tylko bez cheatów
365118
Można wykorzystać pewien bug... Po prostu klikasz opcję "Handel" i kupujesz od niego stal. NIE ZAMYKAJ OKNA DIALOGOWEGO. Kliknij jeszcze raz "Handel" - powinien mieć znowu stal. Do tego pobiegnij do Benneta, w Górniczej Dolinie również znajdzie się paru kowali

Bo rodzina to jest siła!
A Łukaszek i Mieszko to dobrzy ludzie są.
Największy zboczeniec Królestwa

RPG
Prosiaq jest offline  
Nieprzeczytane 25-07-06, 19:47   #24
Valakar
Czarny Goblin

Valakar awatar

Domyślnie

Przeszukuj chaty, krzaki, trudno dostępne miejsca i zakamarki (nawet w mieście) i zbieraj skórzane mieszki, broń, rośliny, po prostu wszystko. Okradaj w nocy chaty mieszkańców Khorinis (zwłaszcza w górnym mieście) to się nieźle obłowisz. Zostań czeladnikiem Bospera i idź na polowanie z Bartokiem (myśliwy na Placu Wisielców), on zabije wszystkie stwory, zdobędziesz expa, bróń Orka i skóry, które można sprzedać za dobrą cenę Bosperowi. Wyzwij kilka razy Alrika na pojedynek, powinieneś go pokonać nawet na niskim levelu. Rób wszystkie questy, jakie się da, za większość wypełnionych zadań otrzymasz w nagrodę złoto. Gothik to naprawdę nie jest trudna gra, trzeba tylko trochę pokombinować.
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania