Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Tajne przejścia i wszystko co ukryte

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-05-04, 19:35   #25
Pryszcz
Zbanowany

Wyślij wiadomość przez AIM do Pryszcz
Domyślnie

Pewnie każdy to zna ale nie widze tego tu...w wiezy Xardasa po prawej stronie kominka jest przycisk.Jak się go wciśnie to otworzą sie kraty obok stołu runicznego...jest tam kufer i stół..w kufrze są zwoje i kasa a na stole mikstura many...
RPG
Pryszcz jest offline  
Nieprzeczytane 28-05-04, 16:05   #26
Krabicz
Polna Bestia

Domyślnie

Najlepsza jest mapa z jaskiniami będąc najemnikiem. Masz tam wszystkie jaskinie w Khorinis. A tak apropos jaskiń to jest taka fajna jak idziesz do Khorinis z Gospody to w lesie po prawej jest jaskinia z Cienostworem
RPG
Krabicz jest offline  
Nieprzeczytane 10-06-04, 14:00   #27
Gothic Dragon
Zbanowany

Domyślnie

Pewnie mi nie uwieżycie ale bez kodów (bo zapomniałem gdzie jest prawidłową drogę do obozu Dextera) wlażlen na półkę skalną i szedłem szedłem aż doszedłem do końca mapy i poszedłem do obozu hehe.
Nie mogę dać screena niestety ale pewnie i tak mi nie uwieżycie.
RPG
Gothic Dragon jest offline  
Nieprzeczytane 06-07-04, 08:35   #28
mixir
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do mixir Wyślij wiadomość przez MSN do mixir Wyślij wiadomość przez Yahoo do mixir
Domyślnie

Widzieliście to jaskinię przy Khorinis tą z orkiem i wilkiem. może to nie jest jakieś tajne miejsce ale doooobrze ukryte :roll:
RPG
mixir jest offline  
Nieprzeczytane 28-07-04, 08:48   #29
Dragon Killer
Krwiopijca

Domyślnie

A czy znalazł ktoś jaskinie, w której jest ryba śledzik.? Jak się idzie do latarni Jacka to nie idziemy ścieżką na góre tylko idziemy normalnie.
Jest tam pare kretoszczururów i chrząszczy. patrząc w prawo widzimy kamienie chyba i obok jaskinie. Jest tam kilka leni czyli no problem.
Chyba jeden z nich ma śledzika.

Można się dostać na statek paladynów wchodząc na dźwig i skacząc na statek.
Dragon Killer jest offline  
Nieprzeczytane 14-08-04, 15:29   #30
dragonhunter
Zębacz

dragonhunter awatar

Domyślnie

pomiędzy obozem dextera, a kopalnią z nieumarłymi jest miejsce, gdzie można wejść wyżej, potem jeszcxze wyżej i jeszcze wyżej.... aż w końcu bezimienny walnie głową w niebo
dragonhunter jest offline  
Nieprzeczytane 29-10-04, 20:29   #31
Danuss
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Danuss
Domyślnie

Wiecie ze jak zabijecie straznika w zamku (stoi na mostku nad brama) i wezmiecie jego klucz to mozna otworzc drzwi obok i podniesc brame przez nacisniecie przycisku .Wtedy leci krotki filmik jak orkowie patrza co sie dzieje i szturmuja na zamek . Koniec filmiku i zaczyna sie rzeznia .Polecam! :wink:

Gothic-najlepszy RPG wszechczasów!

GG:1745316
RPG
Danuss jest offline  
Nieprzeczytane 30-10-04, 18:37   #32
wirus
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do wirus
Domyślnie

Wiem, pewnie wszyscy znacie to miejsce ale ta jaskinia za wzgórzem Hos-Paka tam gdzie pełno wilków i w prawo. jest tam runa strachu.
Nieprzeczytane 06-11-04, 00:06   #33
Kaspejro
Zbanowany

Domyślnie

1. W górnym miescie w wielu domach są przelączniki otwierają sie tajne przejscia np u Valentino trzeba pociągnąc za lampe a u kogos tam za tarcze. Przydaje sie to do misji z krwawymi pucharami.
2. Idziemy do portu skaczemy do wody, jestesmy plecami do portu plyniemy dosc dlugo w prawo jest tam plaza a potem chyba jeszcze jedna a na niej skrzynie.
3. Na samym koncu plazy kolo statku palladynow znajduje sie piracki kordelas (pewnie kazdy o tym wie ale to taka rada dla początkujących graczy).
4. W GD idziemy tak jak do kamienia ogniskującego przy Diegu. Znajduje sie tam mnustwo zebaczy i mikstura zrecznosci+5

I mam jedno pytanko czy moge znalezc gdzies sekstens czy tylko jest u SMOKA??
RPG
Kaspejro jest offline  
Nieprzeczytane 16-01-05, 15:45   #34
lesiu.14
Polna Bestia

lesiu.14 awatar

Domyślnie

Cytat:
Koło Lodowego golema jest chata z listem Saurasa. ALe to nie ważne. Chodzi mi o to że w liscie pisze o wyprawie do miejsca wybuch. Czy ktos wie gdzi te jest. I jak przejsc do miast orków jeśli się da :?:
Miejsce wybuchu i magowie wody beda w dodatku Noc Kruka. A miasto orkow... Pamietam, ze jak przegladalem forum ok pol roku temu znalazlem posta w ktorym koles pisal ze udalo mu sie tam dostac. Niestety nic tam nie ma, bo tworcy nie przewidzieli mozliwosci wejscia.
RPG
lesiu.14 jest offline  
Nieprzeczytane 03-02-05, 14:05   #35
ADVERSARY
Chrząszcz

Domyślnie

W miejscu, gdzie mamy odzyskać owcę Akila stajemy plecami do wejścia jaskini. Idziemy w prawo trzymając się cały czas skał po naszej prawej. Idziemy, idziemy... po chwili skały zakręcają a my razem z nimi. Wchodzimy na niewielki gzyms czy klif (nie wiem jak to określić), na końcu którego znajdziemy dwa pierścienie chyba +5 do siły i do zręczności.
Dobre gdy zaczynamy grę.
RPG
ADVERSARY jest offline  
Nieprzeczytane 10-02-05, 10:54   #36
BollsS
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by lesiu.14@Jan 16 2005, 03:45 PM
Miejsce wybuchu i magowie wody beda w dodatku Noc Kruka. A miasto orkow... Pamietam, ze jak przegladalem forum ok pol roku temu znalazlem posta w ktorym koles pisal ze udalo mu sie tam dostac. Niestety nic tam nie ma, bo tworcy nie przewidzieli mozliwosci wejscia.
138245
Jeśli chodzi o to czy da się przejść na drugą strone mostu, to pwoeim ze da się, mi się udało, stojąc na przeciw zawalonego mostu schodzimy w dół mając po lewej stronie ściane, idąc tak w pewnym miejscu ściany zaczyna się pólka skalna (chyba koło takiego dużego drzewa), wspinamy się na nią, i tam już kombinujemy.
RPG
BollsS jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania