Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę U kogo opłaca się być czeladnikiem w khorinis

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-04-06, 14:11   #25
Dziaba
Jaszczur

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Dziaba
Domyślnie

Ja zostaje czeladnikiem u Harada (uzasadnienie jak wyŻej) lub u Bospera bo często zbieram nie potrzebne potrzebne mi skóry i moge je mu sprzedać a futrzaków w grze jest sporo i przynajmiej nie wykorzystuje żadnych bugów jak u Harada. Pozdro
Nieprzeczytane 04-04-06, 19:01   #26
Aiden
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Aiden
Domyślnie

Zgadzam się z Saulem . Ja kończe już GII:NK i mam ponad 100 prentów i niewiem co z tym robić . Kasa jes mi już niepotrzebna bo mam jej wystarczjąco dużo. Więc moje zdanie jest takie by być czeladnikiem u Beneta. A jak ktoś nielubi walić mlotkiem no to Harad

Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza, jednym jesteś Ty!!!

RPG
Aiden jest offline  
Nieprzeczytane 04-04-06, 22:49   #27
madolf
Czarny Goblin

Domyślnie

W G2 najlepiej byc u bospera, bo za skóry duzo kasy jest. Ale w NK to..... Ale jesteśmy w G2 i bosper rulez
Nieprzeczytane 05-04-06, 16:02   #28
Johnson
Golem

Johnson awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Johnson
Domyślnie

Według mnie to najlepiej zostać czeladnikiem u Bospera, co już nieraz się tutaj pojawiło . U Harada byłem raz i żałuję tego... co prawda może wykorzystać błąd gry na nieskończoną stal, ale przecież to, to samo co przywoływanie ich kodami. Poza tym jeśli chcemy się wzbogacić to trzeba poświęcić masę czasu na wykucie broni itp.
U Constantino też mi się niezbyt podobało. Alchemii uczy nas też wiele innych osób, pomijając też fakt, że dla mnie poznanie sztuki warzenia mikstur przed Irdorath jest bezsensowne, bo lepiej wydać te punkty nauki na co innego. A ciemne grzyby wolę zostawić sobie i zyskać manę .
No i w końcu Bosper. Najlepszy ze wszystkich :P . Dużo płaci za skóry i w ogóle jak dla mnie to on jest najlepszy. Poza tym dodaje to klimatu jak nic. Takie zbieranie trofeów i późniejsza ich sprzedaż. Szkoda, że nie skupuje też kłów czy pazurów, ale byłoby już za dobrze. Poza tym nie tracimy czasu na zarabianiu w ten sposób.
Podsumowując: zdecydowanie Bosper .

Brat Darkrevena; Ojciec de Zoo i Kyzv'ego; Wujek Luke'a_F, Peppera i Curseda

RPG
Johnson jest offline  
Nieprzeczytane 05-04-06, 16:08   #29
Maze
Krwiopijca

Maze awatar

Domyślnie

zgodze sie z poprzednikami ze najlepiuej terminowac u bospera bo przynosi to sporo kasy bez wykorzystywania błędów w grze ale według mnie grając najemokiem potem łowcą smoków najlepiej byc u harada bo i tak potem bedziesz musiał nauczyć się kowalstwa jesli chcesz mieć ciężkie magiczne ostrze na smoki
RPG
Maze jest offline  
Nieprzeczytane 08-04-06, 04:59   #30
planetnik
Czarny Goblin

Domyślnie

kowalstwa uczysz się od benneta ,a wracając do tematu naszła mnie właśnie taka myśl- finansowo opłąca się tak jak tu już napisaliśmy ALE jeżeli np. ktoś chce nie wydawać punktów doświadczenia na kowalstwo czy skórowanie zwierżąt to wtedy nieoczekiwanie najbardziej opłaci się być czeladnikiem constantina ,czyli jednak constantino ma jakieś zalety jako pryncypał.
RPG
planetnik jest offline  
Nieprzeczytane 08-04-06, 08:40   #31
madolf
Czarny Goblin

Domyślnie

NAJ lepiej tyo byc u bospera. Mało punktów nauki za zdzieranie (5PN.) a duzo jest potworów z których mozna zaedzrec skóre. Constantino jest przed Haradem bo i tak w około jest full ciemnych grzybów a u hrada wykówanie broni jest męczace i nudne a i nie dostajemy za to doświadzczenia npza jeden miecz +10exp.
Nieprzeczytane 08-04-06, 10:14   #32
Ertix
Nosferatu

Ertix awatar

Domyślnie

Jak dla mnie najlepiej jest być u Constantina. Grzybki prędzej czy później się skończą, ale chodzi o sam fakt że w I rozdziale możemy już się u niego nauczyć wszystkich możliwych mikstur. W końcu nauczymy się również mikstury zręczności i siły, więc punkty nauki nie idą na marne, wręcz przeciwnie, możemy zyskać więcej niż byśmy zrobili to u jakiegoś nauczyciela A po za miksturami jeszcze kase za grzybki można zyskać
U Harada nudno... wykuwasz tylko miecze, dostajesz kase, miecz, kasa, miecz, kasa i tak cały czas :P
U Bospera można się nieźle obłowić sprzedając futra, ale też raczej nic innego z kasy nie przyjdzie

† Legenda Pojedynków Świętego Przymierza †
RPG
Ertix jest offline  
Nieprzeczytane 08-04-06, 11:32   #33
Daron
Polna Bestia

Domyślnie

Według mnie najbardziej opłaca się być czeladnikiem u bospera gdyż kase u niego zarabiamy przy okazji wykonywania innych zadań itd itp
Nieprzeczytane 09-04-06, 01:35   #34
planetnik
Czarny Goblin

Domyślnie

o rety przecież to już było mówione 500 razy ,nie ważne u kogo się jest czeladnikiem i tak się można uczyć mikstur u konstantina w 1 rozdziale ,właściwie to już wszyscy powiedzieli wszystko na ten temat przynajmniej 5 razy więc proponuję go zamknąc
RPG
planetnik jest offline  
Nieprzeczytane 09-04-06, 16:36   #35
Mufas

Domyślnie

gram paladynem jestem w 4 rozdziale i czeladnikiem u Harada. Dostarczyłem Sagittcie słoneczny aloes a mimo to constantino dalej nie chce mnie nauczyć wytwarzania mikstur + do zręczności, siły, many, hp. Czy aby mnie tego nauczył musze znać wytwarzanie wszystkich innych mikstur?
RPG

Nieprzeczytane 09-04-06, 17:08   #36
Muchacho
Polna Bestia

Muchacho awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Muchacho Wyślij wiadomość przez Yahoo do Muchacho
Domyślnie

Bosper zawsze bedzie najlepsiejszy, bo nie trzeba specjalnie sie wysilac, biegac w te i we wta zeby narobic szmalcu. Po prostu przy okazji rozbijania sie po wyspie, zawsze znajdzie sie zwierz do ubicia.
Muchacho jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania