Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Jak zdobyć 100 level w gothic 2

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-06-05, 12:21   #13
AKO
Golem

AKO awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do AKO
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by ..:AddoN:..@17-06-2005, 12:10
Tytaj mamy chyba mały problem ponieważ po imporcie postaci z pliku jest ona traktowana jako zwykły NPC, u mnie to skutkowało np. brakiem menu wyboru ilości snu kiedy się kładłem, a niektóre postacie wogule nie reagowały na moje zaczepki.
A bez snu trudno przejść grę no chyba że się zastąpi sen komendą SET TIME, jednak to nie o to chodzi
197559
właściwie, to da się. wystarczy podejśc do łóżka ( żeby mniej więcej przypominało prawdziwą gre) zmienić czas i uzdrowic się...
RPG
AKO jest offline  
Nieprzeczytane 17-06-05, 18:05   #14
Taiffun
Pan Cienia

Taiffun awatar

Domyślnie

Cytat:
właściwie, to da się. wystarczy podejśc do łóżka ( żeby mniej więcej przypominało prawdziwą gre) zmienić czas i uzdrowic się...
AKO-milej zabawy :P mnie to nie bawi

Import importem, ale jak importujemy maga ognia to jaka bedzie gildie, bezgildiowca czy bedzie magiem ognia? :| ekwipunek tez przechodzi? No bo ze wspolczynniki to chyba jasne... ale na co potem wydawac PN? nie wiem, musialbym sprobowac tak zagrac...
RPG
Taiffun jest offline  
Nieprzeczytane 17-06-05, 18:27   #15
Fiflak
Jaszczur

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Taiffun@17-06-2005, 16:05
AKO-milej zabawy  :P  mnie to nie bawi

Import importem, ale jak importujemy maga ognia to jaka bedzie gildie, bezgildiowca czy bedzie magiem ognia? :| ekwipunek tez przechodzi? No bo ze wspolczynniki to chyba jasne... ale na co potem wydawac PN? nie wiem, musialbym sprobowac tak zagrac...
197736
Już to wypróbowałem. Co do twojego pytania: gildia zostaje, ekwipunek też, wszystko. Jedynie trzeba się uczyć oprawiania zwierząt od nowa i nauki języków budowniczych (w NK).

Gram tak i nawet nie jest źle, ponieważ rozgrywka zmieniła się, i to nie pod względem walki. Wszyscy inaczej na ciebie patrzą, Canthar już nie proponuje ci przepustki do miasta, Lothar nie traktuje cię jak śmiecia. Nie trzeba dołączyć do gildii, można szybciej przejść do 2 rozdziału.
Nieprzeczytane 22-06-05, 20:45   #16
Redeemer
Pan Cienia

Wyślij wiadomość przez AIM do Redeemer
Domyślnie

Nie wiem czemu tak się czepiacie tej konsoli Kojarzona jest z cheatmi, a konsola służy głównie do wydawania poleceń (np. z tym importem). Moim zdaniem bardzo ciekawe rozwiązanie, lecz komu by się chciało, do tego tak łatwo jeszcze .

Cytat:
Originally posted by nazgul89
A jeśli chcecie mieć np. 200 level, to edit abilities i level.
Bullshit. Jak tak zrobisz to ci się nie dodają ani pkt. życia, ani PN, ani PD. Innym (dość łatwym i chyba najszybszym) sposobem na zdobycie lvl (z PŻ i PN of korz ) to przejście do menu Edit Abbilites i wpisanie liczby exp tak by przed następnym lvl zostało 1 exp (przykład: Gdy do następnego lvl wymaga np. 1500 exp, to wpisujemy w Edit Abblities: exp = 1499). Teraz szukamy czegoś łatwego, np. chrząszcz, zabijamy, dostajemy 10 exp i next lvl. Proste nie?
Nieprzeczytane 22-06-05, 23:38   #17
Dragonus
Krwiopijca

Domyślnie

Jeśli chodzi o szybkie nabicie leveli to mozna zrobić to inaczej

Uaktywnić konsole i wpisać "insert fh" , pojawi sie koleś za zabicie którego dostajemy 9999 expa

Osobiście niepopieram expresowago nabijania leveli ale jak juz ktoś musi to ta metoda jest moim zdaniem najlepsza
RPG
Dragonus jest offline  
Nieprzeczytane 02-07-05, 00:58   #18
Pandora PL
Jaszczur

Pandora PL awatar

Domyślnie

Jak chcesz dobić do 100 lvl to jest jeszcze szybszy sposób W Dworze Irdorath znajdują się sale w których trzeba wcisnąć odpowiednie kombinacje przycisków by wkońcu otworzyć bramę dworu. Przy jednej grupie przysisków gdy dasz złą kombinację pojawia się dwóch wojowników cienia ( po 400 exp ). Wciskasz złe kombinacje i zabijasz ich tak bez końca :P Jak ci sie nie nudzi możesz tak zrobić nieskończoną liczbe leveli
RPG
Pandora PL jest offline  
Nieprzeczytane 02-07-05, 01:18   #19
Redeemer
Pan Cienia

Wyślij wiadomość przez AIM do Redeemer
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Pandora PL
Przy jednej grupie przysisków gdy dasz złą kombinację pojawia się dwóch wojowników cienia ( po 400 exp )
Tjaa szczególnie gdy masz powiedzmy 30 lvl Szybko jak cholera
Nieprzeczytane 02-07-05, 21:54   #20
Lodney
Polna Bestia

Domyślnie

Ja tak grałem z nudów byłem przy smopkach i miałem około 50 levela dziwnie mi się grało w Jarkendarze to wymiatałem wszytsko po kolei ale z jednej strony mogło by być coś takiego ze Bezio wszytskiego nie zapomniał a nie jest zupełnie zielony.
RPG
Lodney jest offline  
Nieprzeczytane 03-07-05, 01:34   #21
Pandora PL
Jaszczur

Pandora PL awatar

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Gold Dragon+2-07-2005, 01:18-->CYTAT(Gold Dragon @ 2-07-2005, 01:18)
Cytat:
Pandora PL
Cytat:
Przy jednej grupie przysisków gdy dasz złą kombinację pojawia się dwóch wojowników cienia ( po 400 exp )
Tjaa szczególnie gdy masz powiedzmy 30 lvl Szybko jak cholera
204291
[/b]
Wiesz 400 exp to jest dość dużo jak na stworki. Więcej mają tylko demony, trole i smoki ale one są zadkością w grze Więc lepije tak dobić sobie levle niż przechodzić ponownie gre i po paru godzinach gry zabić tylko kilka smoków, bo akurat dają więcej exp które tez jest kropla w morzu potrzeb
RPG
Pandora PL jest offline  
Nieprzeczytane 10-07-05, 13:59   #22
wAYD
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do wAYD
Domyślnie

jezeli chcecie sprawdzic jaki bohater moze miec maxymalny lvl to zamiast bawic sie w granie kilka razy ta sama postacia to lepiej skorzystac z trickow na exp.nprogi cieniostwora u bustera;cor angar w 6 rozdziale;monety u wasiliego.(moim zdaniem bedzie szybciej)
Nieprzeczytane 24-07-05, 18:23   #23
Drago87
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do Drago87
Domyślnie

Cytat:
Jeśli chodzi o mnie to przy grze cRPG zawsze mam 3 priorytety

1 Nabić maxymałny możliwy w grze lvl ( w gothic jest to niemozliwe)

2 Zdobyć najlepsze rzeczy (bronie,zbroje,itemki itp itd)

3 Zaliczyć maxymalną ilość questów
Wydaje mi sie ze kazdy ma taki cel w grze.
Ps. Wiecie na jakim levelu mozna miec wszystkie umiejetnosci na najlepszym poziomie???
Nieprzeczytane 26-07-05, 10:39   #24
Łowca Smoczków
Krwiopijca

Red face

Jak masz włączony marvin-mode to możesz wpisać przy F2 insert ch. Wtedy pojawi się drugi bezi, który ustawi ci level na np. 30 (w nocy kruka nawet na 50). Za characterhelpera(bo tak się nazywa ten kolo) dostajesz tylko 100 exp. Ale jak jesteś uparty i dążysz do celu za wszelką cenę, za dziesięciu characterhelperów dostaniesz 1000 exp. Jest jeszcze kod na takiego kolesia, który jest paladynem i ma wszystkie rzeczy jakie można zdobyć, a za niego chyba jest jakieś 500, albo i więcej punktów exp. Miłej zabawy.
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania