Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę Gothic2

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-01-05, 19:57   #1
Żuri
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Żuri Wyślij wiadomość przez MSN do Żuri Wyślij wiadomość przez Yahoo do Żuri
Smile

Jak moge pokonać ognistego smoka bez kuszy!!!.Nie mam szans a nie moge u nikogo trenować swoje umiejętności kusznicze!!!!Prosze o pomoc
RPG
Żuri jest offline  
Nieprzeczytane 03-01-05, 20:00   #2
szczepek
Demon

szczepek awatar

Domyślnie

Na smoki kusze to nie za dobra broń ;> Pij chociażby lagą. Dasz rade. Jak podejdziesz do smoka, t on albo będzie sie cofał albo przelatywałw bok.

Kusze trenuej Dragomir, jeśli będzie sie miało bodajże 30 zreczności i zaapłaci 300zł ;>
RPG
szczepek jest offline  
Nieprzeczytane 03-01-05, 20:05   #3
Żuri
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Żuri Wyślij wiadomość przez MSN do Żuri Wyślij wiadomość przez Yahoo do Żuri
Smile

Dragomira własnie zabiłem.Łatwo powedzieć ze bendzie przelatywał obok zblize sie do niego to on zaatakuje ogniem i mnie odrzuci.Z tamtymi smokami robiłem taką taktyke ale ten jest mądrzejszy!!!!
RPG
Żuri jest offline  
Nieprzeczytane 03-01-05, 20:08   #4
Fragles
Kąsacz

Wyślij wiadomość przez AIM do Fragles
Domyślnie

Eee, to nieładnie z twojej strony zabić Dragomira... Pozatym jeśli jesteś paladynem to chyba ten paladyn-kusnzik na zamku może cię uczyć. Co do walki ze smokiem, po co z kuszą? Jeśli zdezintegrowałeś reszte gadów, z tym nie powinieneś mieć większych problemów. Rachu-ciachu i do piachu. Podibegnij do niego i atakuj, prawo-lewo-prawo-lewa, jeśli odelci to biegnij mniej więcej tam gdzie wyląduje i czekaj na niego. Kusza jest mało skuteczna.
RPG
Fragles jest offline  
Nieprzeczytane 03-01-05, 20:09   #5
Paladin Rewolucja
Zbanowany

Wyślij wiadomość przez AIM do Paladin Rewolucja
Domyślnie

To przyzwij se jakąś armie ciemności, albo Demona albo Golema, to on wtedy nie bedzie na ciebie takiej uwagi zwracał tylko ich będzie atakował, a kusze możesz trenować w wielu miejscach,
RPG
Paladin Rewolucja jest offline  
Nieprzeczytane 03-01-05, 20:16   #6
Żuri
Krwiopijca

Smile

Oki sprobuje
A co do tej kuszy to nie mam szans sie wytrenować hyba ze na statku(jestem łowcą smokow)
A jeśli jest wiele miejsc to cwaniaku mi powiedz chociarz jedno oprócz zamku w kohrinis i dragomira jestem w 4 akcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RPG
Żuri jest offline  
Nieprzeczytane 03-01-05, 20:23   #7
ThoruS
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do ThoruS
Domyślnie

jest Ruga w koszarach ale on Cie nie wytrenuje <cfaniak>

-*- GG: 3038702 -*-
RPG
ThoruS jest offline  
Nieprzeczytane 03-01-05, 20:50   #8
m4_t

Domyślnie

A nie możesz załatwić sprawy szybko iprzyjemnie?? Użyj świętej strzały i nie będziesz miał problemów (no chyba że nie masz )
RPG

Nieprzeczytane 03-01-05, 21:01   #9
Lord Ingmar
Jaszczur

Domyślnie

Podaj swoje statsy to powiemy w co najlepiej podpakować zebyś go załatwił :: . Na pewno masz jakąs dobrą broń, przynajmniej z 60 obrazen - korzystając z taktyki przemieszczania się za nim pokonasz go. Próbuj wszystkiego, skorzystaj z jakiegoś zwoju, przywołaj sobie coś do pomocy. Z tego co pamiętam to smoki nie są zbyt wytrzymałe na magie mrozu i lodu - walnij mu w łeb ze dwa pioruny i straci połowe paska HP. Potem już tylko z miecza.

A tak w ogole to niezniechęcaj się jak Cie bedzie odrzucał do tyłu, to normalne. Chyba nie tracisz przez to za wiele życia
Witness your end, there is no game! †

RPG
Lord Ingmar jest offline  
Nieprzeczytane 03-01-05, 21:04   #10
Kufel2
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Kufel2
Domyślnie

On jest łowcą smoków a nie paladynem lub magiem,moze lowca smokow ma jakies runy niewiem nie gralem lowca<paldynem gram>moze sa jakies tanie czary ktore zabierają co najmniej 100 niepamietam,ja niewiedzialem przy pierwszym smoku ze moge miec runy i meczylem sie bardzo ale nastepne szly po jakis 6 strzalach swietej strzaly
RPG
Kufel2 jest offline  
Nieprzeczytane 03-01-05, 22:01   #11
hrymniak

hrymniak awatar

Domyślnie

Ja nie mialem problemu z zasiekaniem smoka Kilka starć kończyłem z małą ilością życia, ale jakoś wytrwałem. Jeżeli nie możesz sobie dać rady, może poproś o pomoc jakiegoś typa ze statku? Np. Angara?
Nieprzeczytane 03-01-05, 22:15   #12
Żuri
Krwiopijca

Exclamation

Dobra juz pokonalem smoka temat zamkniety!!!!!
RPG
Żuri jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania