Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Proszę o poradę i informacje!

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-10-09, 20:55   #1
ArTh00r
Chrząszcz

Exclamation Proszę o poradę i informacje!

Witam! Pierwszy raz przechodzę dopiero gothic2 i mam takie pytanie. Na jakim etapie gry tzn. w którym rozdziale mogę sobie wykuć najlepszy miecz w grze jednoręczny oraz jak mam to zrobić proszę o konkretne informacje jak dla amatora. Oraz drugie takie samo pytanie toczy się co do zbroi, czytałem w jakiś wątkach, że muszę znaleźć runę teleportacyjna, ale czy ktoś może mi to opisać co i jak ? Będę wdzięczny, pozdrawiam!!

P.S
Gram paladynem i zaczyna 4 rozdział

Ostatnio edytowane przez ArTh00r : 08-10-09 o 20:58.
RPG
ArTh00r jest offline  
Nieprzeczytane 08-10-09, 21:25   #2
majkel880505
Zębacz

majkel880505 awatar

Domyślnie

jak grasz paladynem to najlepszy miecz jednoręczny kupisz u harada potem możesz go pobłogosławić w kapliczce innosa w klasztorze co zwiększy jego obrażenia a potem w 5 rozdziale znów będziesz mógł go ''stuningowac '' i będzie to wtedy najlepszy dostępny w grze miecz jednoręczny dla paladyna a jeśli chodzi o zbroje to wszystkiego dowiesz się w 5 rozdziale a że grasz w g2 po raz pierwszy to nie będę opisywał co i jak bo popsuje ci rozgrywkę lepiej tego dowiedzieć się samemu

Ostatnio edytowane przez majkel880505 : 08-10-09 o 21:41.
RPG
majkel880505 jest offline  
Nieprzeczytane 09-10-09, 02:24   #3
ArTh00r
Chrząszcz

Domyślnie

Ok już mam zrobiony pierwszy upgrade miecza i już kończę 4 rozdział więc muszę zbierać na kolejny zapewne droższy ? Czego mam się uczyć jak mam 123 siły i 100% broni jednoręcznej ? Proszę o jakieś wskazówki jak mam dalej rozwinąć paladyna, ma 24 poziom
RPG
ArTh00r jest offline  
Nieprzeczytane 09-10-09, 10:52   #4
majkel880505
Zębacz

majkel880505 awatar

Domyślnie

Albo uczysz się czarów paladyna i inwestujesz w manę albo pakuj w zręczność i łuki albo kusze
RPG
Nieprzeczytane 09-10-09, 14:41   #5
CreWs

CreWs awatar

Domyślnie

Lepiej zainwestować w magię. Ta paladyna wcale nie jest taka zła - święta strzała - na pewno lepsza niż łuk czy kusza. Poziom masz chyba w porządku , ale jest to jak mniemam początek 4 rozdziału - czyli smoki przed tobą i wszystko co przed nimi, orki na około zamku w GD więc pewnie trochę wbijesz.
RPG
CreWs jest offline  
Nieprzeczytane 09-10-09, 16:01   #6
Bezimienny ork
Krwiopijca

Bezimienny ork awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał CreWs Zobacz post
Lepiej zainwestować w magię. Ta paladyna wcale nie jest taka zła - święta strzała - na pewno lepsza niż łuk czy kusza. Poziom masz chyba w porządku , ale jest to jak mniemam początek 4 rozdziału - czyli smoki przed tobą i wszystko co przed nimi, orki na około zamku w GD więc pewnie trochę wbijesz.
Tak to prawda lepiej inwestować w magię po smoki nie są banalnie proste do zabicia!
RPG
Bezimienny ork jest offline  
Nieprzeczytane 09-10-09, 19:22   #7
ArTh00r
Chrząszcz

Domyślnie

Może mi ktoś powiedzieć czemu nie mogę zrobić runy teleportacyjnej ? Mam rune oraz wodę święconą i nie wiem jak mam to zrobić i gdzie ? Przy stole alchemicznym ? Potrzebuje może jeszcze menzurke czy coś? Proszę o pomoc bo nie mogę grać dalej bo nie mam tego pancerze... Dzięki !!
RPG
ArTh00r jest offline  
Nieprzeczytane 09-10-09, 19:25   #8
Nederland
Black Swan

Nederland awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał ArTh00r Zobacz post
Może mi ktoś powiedzieć czemu nie mogę zrobić runy teleportacyjnej ? Mam rune oraz wodę święconą i nie wiem jak mam to zrobić i gdzie ? Przy stole alchemicznym ? Potrzebuje może jeszcze menzurke czy coś? Proszę o pomoc bo nie mogę grać dalej bo nie mam tego pancerze...
Potrzebujesz pustej runy i stołu runicznego. Gdy do niego podejdziesz, uaktywni się opcja stworzenia runy teleportacyjnej.
Nederland jest offline  
Nieprzeczytane 09-10-09, 19:50   #9
ArTh00r
Chrząszcz

Domyślnie

A gdzie jest ten stół runiczny ? wszędzie tylko są stoły alchemiczne, może ktoś mnie nakierować ? Pozdrawiam!!
RPG
ArTh00r jest offline  
Nieprzeczytane 09-10-09, 20:04   #10
majkel880505
Zębacz

majkel880505 awatar

Domyślnie

w klasztorze w bibliotece gdzie siedzą karras i hyglas
RPG
Nieprzeczytane 09-10-09, 20:06   #11
vatrasmaster
Krwiopijca

vatrasmaster awatar

Domyślnie

stołów runicznych jest dużo
np. w wieży Xardasa
RPG
vatrasmaster jest offline  
Nieprzeczytane 10-10-09, 10:44   #12
ArTh00r
Chrząszcz

Domyślnie

Jest problem bo zdobyłem już ten armor, ale nie mogę dalej kontynuować zadania "Pan Smoków" tzn. nikt mi nie udziela żadnych informacji że mam znaleźć kapitana albo skąpletować załogę. Pyrokar nic mi więcej nie chce powiedzieć oprócz tego, że księga była schowana w podziemiach przez Xardasa. Co mam teraz zrobić żeby któryś z NPC dał mi jakieś zadanie do wykonania ?? Mam wrócić do GD czy co ??
RPG
ArTh00r jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania