Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Fajne miejsca w G2

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-07-04, 18:26   #13
Lowca Poszukiwaczy
Kąsacz

Lowca Poszukiwaczy awatar

Domyślnie

Spotkałem się z wszystkimi opisanymi miejscami.
W tej krypcie są trzej szkielety wojownicy. Po otworzeniu kufra pojawiają się ok. 2 szkielety, kilka małych szkieletów i jeden mag. Są trzy kufry.
Po otworzeniu wszystkich, gdy jesteśmy na rozwidleniu pojawiają się trzej szkielet magowie i pan cienia. Wytukłem ich jako palladyn.

W GD są trzy trole. Koło kopalni przy lodowej krainie, oraz przy krypcie z amuletem Angara. W Khorinis są 4 trole.
Szkielet cieniostwór koło krypty z amuletem Angara. Więcej nie ma ostatnio wytukłem całą zwierzynę w Khorinis i GD.

łój kretoszczura- na królewskim galeonie
Do tej jaskini z winem ja by tam wejść zmieniłem się w ścierwojada przy kracie.

Tajne miejsce miasto orków, byłem tam bez kodów.
Nieprzeczytane 03-07-04, 18:48   #14
DarthPhillips
Polna Bestia

Domyślnie

Cytat:

Tajne miejsce miasto orków, byłem tam bez kodów.
Jakie miasto orków??? Te z G1??? przecież tam nic nie ma... :? Jak udało Ci sie tam bez kodów wleźć???

Może mi ktoś powiedzieć gdzie (i jak dojść) do tajemniczego cmantarza NPC, o którym tyle sie tu na forum rozpisujecie... please??
Nieprzeczytane 03-07-04, 20:55   #15
Lowca Poszukiwaczy
Kąsacz

Domyślnie

Od tego zawalonego mostu skręcasz w prawo, mijasz wieżę strażniczą, starasz się być blisko wysokiej ściany po lewej i idziesz prosto. W końcu znajdziesz miejsce do podciągnięcia. Nic specjalnego w mieście nie znajdziesz.
Nieprzeczytane 04-07-04, 20:34   #16
DarthPhillips
Polna Bestia

Domyślnie

Nic specjalnego..??? przecież tam totalnie nic nie ma.... No może poza wspomnieniami z G1... :wink:
Nieprzeczytane 06-07-04, 08:52   #17
mixir
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do mixir Wyślij wiadomość przez MSN do mixir Wyślij wiadomość przez Yahoo do mixir
Domyślnie

Fajnie by było gdyby można wejść do Świątyni Śniącego znależć Urizela i swój dawny Pancerz
RPG
mixir jest offline  
Nieprzeczytane 07-07-04, 12:57   #18
Lowca Poszukiwaczy
Kąsacz

Domyślnie

Jak Mixir napisał fajnie by było, ale najpierw trzeba pokonać stertę kamieni.
Nieprzeczytane 14-07-04, 17:20   #19
Strażnik
Chrząszcz

Domyślnie

Tej zbroi już sie nie odzyska, ponieważ rozpadła się kiedy nas ożywiano:]

Opcja "Szukaj" jest na forum najprzydatniejsza...
RPG
Strażnik jest offline  
Nieprzeczytane 14-07-04, 17:56   #20
mixir
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do mixir Wyślij wiadomość przez MSN do mixir Wyślij wiadomość przez Yahoo do mixir
Domyślnie

Cytat:
Tej zbroi już sie nie odzyska, ponieważ rozpadła się kiedy nas ożywiano:]
On po prostu został pusty i pogrzebany w gruzach... może w gotiku 3 będzie umiejętność kopania, tak jak w NK, i będzie misja "Stary ekwipunek" w której będziemy mogli odkobać te rzeczy z Świątyni Śniącego... ale to już rozmowa do innego tematu...
RPG
mixir jest offline  
Nieprzeczytane 16-07-04, 18:31   #21
Frost (S)word
Krwiopijca

Domyślnie jaskinie

a wiecie gdzie znaleźć smoczą zgubę? HA! ja wiem! można to zrobić już w pierwszym rozdziale, ale nie radzę. 2-trupy-paladyny to chyba wystarczający argument. zalecam zroibić to dopiero w 4 roździale... no więc tak, gdy pedro zwieje z naszym okiem innosa, skaczmy z mostu itd. po drodze przechodzimy kolo myśliwego (można z nim iść na 3 zębacze, później może nas nauczuć jak zwierzęta preparować) idziemy troche dalej w stronę kręgu i spotykamy dwóch typków. jeśli nie zagadamy, to nie zaatakają, zresztą już nie pamiętam . teraz są dwa sposoby:1-trzumaj śię prawej ściany, po chwili zobaczysz, że ściany nie ma... od razu skręcamy w prawo.2-bierzemy luk i celujemy w prawą stronę, jeśli wyskoczą nam po chwili na celowniku dwa kretoszczury, to znaczy, że jesteśmy na miejscu, idziemy w ich stronę. gdy się uporamy z tymi kretoszczurami, wchodzimy do jaskini... po chwili atakują nas dwa paladyni...trupy oczywiście. dy i oni legną plasko na kamienistym podlożu jaskini można brać się za skarby... jeśli widzicie wielką pionową,niebieską linie, a w środku coś się obraca, to znaczy, że trafiliście tam gdzie trzeba
ps. miecz niczego sobie! zaiera ok 80! i to za darmola, no może te paladyny...
RPG
Frost (S)word jest offline  
Nieprzeczytane 28-09-04, 20:22   #22
Miszcz Beliar
Polna Bestia

Domyślnie

A oto jak zdobyc dobra kusze w pierwszym rozdziale (bez żadnej walki , no może jedna łatwa walka) idziemy do kamiennego kręgu i jak jestesmy przy moscie to spotykamy rozbójnika, rozwalamy mu gębe ale nie przechodzimy tylko skrecamy w lewo tam leży szkielecik a przy nim kusza (Kusza nazywa sie "Kusza" i to jest ta żółta z czerwonymi wzorkami) i jakies jeszcze przedmioty
Nieprzeczytane 02-10-04, 12:30   #23
kubbiszczak
Chrząszcz

Domyślnie

jeden pierscien +5 sily znajduje sie nad jaskinia 1 orka obok khorinis
kubbiszczak jest offline  
Nieprzeczytane 02-10-04, 12:34   #24
kubbiszczak
Chrząszcz

Domyślnie Re: jaskinie

Cytat:
a wiecie gdzie znaleźć smoczą zgubę? HA! ja wiem! można to zrobić już w pierwszym rozdziale, ale nie radzę. 2-trupy-paladyny to chyba wystarczający argument. zalecam zroibić to dopiero w 4 roździale... no więc tak, gdy pedro zwieje z naszym okiem innosa, skaczmy z mostu itd. po drodze przechodzimy kolo myśliwego (można z nim iść na 3 zębacze, później może nas nauczuć jak zwierzęta preparować) idziemy troche dalej w stronę kręgu i spotykamy dwóch typków. jeśli nie zagadamy, to nie zaatakają, zresztą już nie pamiętam . teraz są dwa sposoby:1-trzumaj śię prawej ściany, po chwili zobaczysz, że ściany nie ma... od razu skręcamy w prawo.2-bierzemy luk i celujemy w prawą stronę, jeśli wyskoczą nam po chwili na celowniku dwa kretoszczury, to znaczy, że jesteśmy na miejscu, idziemy w ich stronę. gdy się uporamy z tymi kretoszczurami, wchodzimy do jaskini... po chwili atakują nas dwa paladyni...trupy oczywiście. dy i oni legną plasko na kamienistym podlożu jaskini można brać się za skarby... jeśli widzicie wielką pionową,niebieską linie, a w środku coś się obraca, to znaczy, że trafiliście tam gdzie trzeba
ps. miecz niczego sobie! zaiera ok 80! i to za darmola, no może te paladyny...

ja znalazlem ta smocza zgube w pierwszym rozdziale zalatwijac wszystko w jaskini(oczywiscie nie w uczciwej walce) zaprowdzilem wszyskie po kolei do tego mysliwego ktorego sie spotyka po drodze
kubbiszczak jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania