Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Największy bug jaki widziałem w życiu...

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-04-04, 23:21   #13
gothic_
Chrząszcz

Domyślnie

ja miałem taki bóg że wykonałem mieje ze smokami ale niezabiłem lodowego smoka to było troche dziwne ja szykuje sie na wyprawe do niego a tu patrze i widze że to zadanie mam wykonane możecie mi to wytłumaczyć
RPG
gothic_ jest offline  
Nieprzeczytane 13-04-04, 08:33   #14
Elminster
Kąsacz

Domyślnie

Wracając do śmiesznych rzeczy w dolinie górniczej to ja miałem taki przypadek: kiedy zabiłem tego strażnika głownej bramy, zabrałem mu klucz, otworzyłem tę bramę, pokazał się filmik, orkowie wleźli, wytłukli paladynów i knechtów, po czy jeden podlazł do tego murku na którym stałem (tam gdzie był strażnik głownej bramy) i jednym skokiem dostał się do mnie. Przecież to było bardzo wysoko, 5 metrów . Ale najlepsze było to, że kiedy wskoczył to skakał tak na tym murku tuż przede mną dopóki go nie zabiłem :P
PS. Wy narzekacie na heroizm skazanca a ja narzekam na ślepote stażnika głownej bramy - ork skakał mu przed nosem a on tylko oglądał oblężenie
RPG
Elminster jest offline  
Nieprzeczytane 13-04-04, 10:41   #15
Beerban
Polna Bestia

Domyślnie

A co powiecie na przemieszczanie sie martwych postaci imniennych??????
zabijesz takiego za miastem a on póżniej leży np u siebie w domu pod łóżkiem albo koło ogniska tam gdzie wszyscy ????
RPG
Beerban jest offline  
Nieprzeczytane 13-04-04, 16:25   #16
Baklazan
Kąsacz

Wyślij wiadomość przez AIM do Baklazan Wyślij wiadomość przez MSN do Baklazan
Domyślnie

He he he he spoko Zychu ja też miałem podobnego.Jak biłem się z orkami pod zamkiem w górniczej dolinie to na pomoc zeskoczyli:skazaniec i knecht z murów Niestety poniesli śmierć na miejscu...
Nieprzeczytane 13-04-04, 20:44   #17
Saturas
Pan Cienia

Saturas awatar

Domyślnie

Albo ja zabiłem bandyte giedy strefował w lewo lub w prawo i go zabiiłem ale nie padł on na ziemie tylko chodzący trup poszedł sobie w las

Jestem Magiem Wody
RPG
Saturas jest offline  
Nieprzeczytane 14-04-04, 14:13   #18
Taiffun
Pan Cienia

Taiffun awatar

Domyślnie

U mnie bug polegał na tym że jakiś ork wlazł mimo wszystko na taran (od innej strony) i Udar w niego grzał z kuszy, potem zlazł (czyt. spadł na głowę)
RPG
Taiffun jest offline  
Nieprzeczytane 15-04-04, 20:52   #19
gothic_
Chrząszcz

Domyślnie

mnie kidyś gonil ork tam koło hosh paka i nagle patrze a on zleciał ze skały i gdzieś tak w połowie lotu zatrzymał sie i zaczoł biec w powietrzu
RPG
gothic_ jest offline  
Nieprzeczytane 16-04-04, 07:26   #20
Rabittous
Syn boży

Rabittous awatar

Domyślnie

to moze niebył bug ale jak grałem pierwszy raz w G2 palem to hoszpaka zabijałem święta strzałą, i pamietam ze zaświecił sie hoszpak (stałem daleko) zaczołem strzelać i to jakoś przeskoczyło na szamana innego, wybiłem wszystkich tą runą podchodze a tu sa wszystkie trupy a niema hoszpaka, myslałem ze spadł na dół, ale jak zszedłem to go tam niebyło i ja myslałem ze do wykonania misji musze coś zabrac od hoszpaka ale go niebyło i poszedłem to porcivala/orika i sie okazałło ze zdecg i miałem zadanie zaliczone
szukać okazji, by być szybszym niż cięcie Atropos...
RPG
Rabittous jest offline  
Nieprzeczytane 22-04-04, 12:50   #21
Beerban
Polna Bestia

Domyślnie

Nie wiem czy można to nazwać bugiem ale...
wynajałem Bifa do pomocy i idę z nim do twierdzy na smoka a tam ( nie wiem skąd bo wszystkie wytłukłem) 2 orków-wojowników oni wystartowali do mnie a Biff oparł sie o kamień i wyglądał tak jakby puszczał pawia tak się zagapiłem że omały włos a by mnie orkowie utłukli ja się tłukłem a on stał zgięty w pół przy tym kamieniu też mi pomocnik
RPG
Beerban jest offline  
Nieprzeczytane 26-04-04, 07:37   #22
Baklazan
Kąsacz

Wyślij wiadomość przez AIM do Baklazan Wyślij wiadomość przez MSN do Baklazan
Domyślnie

Mój bug był niezły,po zabiciu goblina,goblin nie mógł paść na ziemie tylko ocierał się o ściany przez jakieś 15 min a potem w końcu padł.
Nieprzeczytane 26-04-04, 19:26   #23
FlashFreak
Chrząszcz

Domyślnie

Ja miałem takie bugi :
Z nudów postanowiłem sobie zrobić sieczke w Khorinis. Zaczołem od strażnika Rugi. Strzeliłem mu jeden bełt z kuszy słychać było krzyk, cały pasek mu zdjeło, a on sobie ciągle stał. Wypił 2 piwa, potem padł na ziemię :shock: (może się upił :P ).
Przyłączyłem Biffa do załogi na statek, czekał on na przystani. Wróciłem do GD, a on leżał martwy koło wejścia do kopalni :shock:. Dziwne, ze go na cmentarz NPC nie przeniosło.
Przychodze do kopalni Marcosa, wchodze do górników i Grimes zaczyna mnie atakować. (Było to w 2 rozdziale, pierwsza wizyta w kopalni).
Skoczyłem z portu do wody i zamiast w niej pływać chodziłem po dnie. .
RPG
FlashFreak jest offline  
Nieprzeczytane 29-04-04, 22:31   #24
_Mazi_
Krwiopijca

Domyślnie

Trochę nie na temat, ale też o bugu w Gothicu. W GI spróbujcie w gildii magów wody, kiedy są tam 4 osoby (imion nie pamiętam, bo dawno grałem) przywołać 2 armie ciemności i może być jeszcze demon... Magowie zacznął się między sobą bić
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania