Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Pancerz paladyna nie jest najlepszy...

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-10-07, 22:08   #13
SerSon

SerSon awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał GAWSI Zobacz post
To jest nic innego niż przejaw próżności- uważasz się za lepszego mimo że nie jesteś
A ktoś tu mówi, że ja jestem lepszy od innego? Ja po prostu mówię, że zrobiłem coś specjalnego, dobrego i chce to przekazać innym żeby zdobyć na przykład ich szacunek lub co tam chcesz . To też zależy od charakteru. Niektórzy lubią się wyróżnić i być w centrum zainteresowania a inni wolą być z boku i słuchać co inni takiego specjalnego zrobili. Oczywiście można przesadzić i wtedy robią się przechwałki co prostą i krótką drogą prowadzi do próżności a próżność to już brzydka cecha charakteru.

Klasztor - Pielgrzym

RPG
SerSon jest offline  
Nieprzeczytane 17-10-07, 22:38   #14
Gawsi
Jaszczur

Gawsi awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał SerSon Zobacz post
A ktoś tu mówi, że ja jestem lepszy od innego? Ja po prostu mówię, że zrobiłem coś specjalnego, dobrego i chce to przekazać innym żeby zdobyć na przykład ich szacunek lub co tam chcesz . To też zależy od charakteru. Niektórzy lubią się wyróżnić i być w centrum zainteresowania a inni wolą być z boku i słuchać co inni takiego specjalnego zrobili. Oczywiście można przesadzić i wtedy robią się przechwałki co prostą i krótką drogą prowadzi do próżności a próżność to już brzydka cecha charakteru.
Mój kumpel lubi się przechwalać jaki on jest zajebisty wymiatacz- prawda jest taka że wszyscy te jego opowieści mają głęboko w dupie. Respektu nie musisz wywalczać przechwałkami(raczej robisz przez to z siebie idiote), respekt można zdobyć na wiele różnych sposobów- posiadając wiedzę i chętnie dzieląc się nią, tak więc skoro jesteś taki "elitarny" to czemu w topicach odnośnie pomocy wyśmiewasz usera który topic założył zamiast podzielić się swoją "elitarną" wiedzą i mu pomóc?
Cóż pozwole sobie wywnioskować że na tym forum niewielu userów odczuwa do Ciebie respekt- raczej pogardę przez twoje wywyższanie się, potem się dziwić że Sturmovik jest na Ciebie cięty.
RPG
Gawsi jest offline  
Nieprzeczytane 18-10-07, 15:19   #15
SerSon

SerSon awatar

Domyślnie

...
Dobra już nic nie mówię, bo z tego co widzę każdy mój post jest zły. A to spam, innym razem wywyższam się. Wszystko jest złe. Albo chodzi o to, że wy "Łowcy Trolli" spełniacie swój "obowiązek" tzn. próbujecie mnie "upolować".

Klasztor - Pielgrzym

RPG
SerSon jest offline  
Nieprzeczytane 18-10-07, 20:29   #16
Akaforty
aka forteeeeeeeeeeeh

Akaforty awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Akaforty
Domyślnie

ODWALIĆ SIĘ OD SERSONA! Jako, że w ostatnim czasie zaczął pisać wielką literą początek zdania, stawia przecinki, psze z polskimi znakami, zrobił duże postępy. Rzadko się taki zdarza. Tak więc, WARA OD SERSONA!.

Co do tematu - po co go odkopywać, skoro i tak nic twórczego do niego nie zostanie dopowiedziane? EoT, nikt już nic nie mówi, do zamknięcia. A kolejnym "odkryciem" o najlepszej zbroi, to możęcie n00bki się dzielić na onecie.

Spoiler 

RPG
Akaforty jest offline  
Nieprzeczytane 18-10-07, 21:38   #17
SerSon

SerSon awatar

Domyślnie

Dzięki tardziel

Klasztor - Pielgrzym

RPG
SerSon jest offline  
Nieprzeczytane 23-10-07, 12:02   #18
AKO
Golem

AKO awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do AKO
Domyślnie

Nie nazwałbym nikogo z Was elitą... Modów, Advo, Ludzi, którzy coś wnieśli do ŚP, już prędzej...

Co do tematu, to tylko jeden kod, na zbroje której nie da się zdobyć BEZ kodów, więc nie wiem o co tyle zamieszania....
RPG
AKO jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania