Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Darmowa kasa

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 05-06-04, 22:37   #25
NeVeR
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
mi się zdażyło że złapali mnie w porcie na bójce!!!  
pojedynek z lehmarem przeniósł się w pobliże czerwonej latarni... a atm urzędował Peck, ten strażnik i zabuliłem 50 szt zlota u andre.
50 zlota to nie tak duzo. ja za bojke w jakiejs tam gospodzie bulilem 150 zlota ops:
Nieprzeczytane 06-06-04, 00:16   #26
zwierzak
Kąsacz

Domyślnie

mnie raz sie zachcialo bujki a potem to musialem bulic ok 1000 ale walka byla niezla, teraz 1/2 miasta nie zyje
Nieprzeczytane 23-06-04, 13:53   #27
Lord Lee
Chrząszcz

Domyślnie

wiem otym gdy zbierałem kase na poświęcony miecz paldyna to tak się dorabiałem a Andre dasz 50 szt. zł. i było spoko
Nieprzeczytane 23-06-04, 16:00   #28
Deus
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Deus
Domyślnie

Po pierwsze: taki topic już kiedyś był

Po drugie: najlepiej to wychodzi to z Cipherem (jemu można wszystko sprzedać, skopać zabrać i znowu sprzedać )

Po trzecie: jak sie skopie Brahima to sie grzywny nie płaci bo to jest przecież miasto portowe!
RPG
Deus jest offline  
Nieprzeczytane 23-06-04, 17:18   #29
Paladyn w Smoczej Zbroi
Chrząszcz

Domyślnie

jak chce ktoś mape obszerów khorinis za free i bez lania nikogo to robi sie tak: jak ten sprzedawca map siedzi przed chałpą to wchodzimy do jego domu (on za nami nie wejdzie) i otwieramy mu skrzynie jest tam mapa terenów khorinis i złoto chyba. Ale cza mieć umiejętność otwierania skrzynek.

Jak pobijemy Lehmara i zabierzemy mu księge rachunkową to możemy dać ją Thorbenowi i nie będzimy musieli płacić za nauczenie nas umiejetności otwierania zamków. Później od niego odkupuje my ją (nie pamiętam za ile chyba za free) i możemy dać ją komu innemu z listy.
RPG
Paladyn w Smoczej Zbroi jest offline  
Nieprzeczytane 26-06-04, 20:25   #30
Lord_Niaf
Krwiopijca

Domyślnie

można tak zrobić ale jak masz pecha to zabiją cię orkowie
Nieprzeczytane 01-07-04, 18:50   #31
Miszcz Beliar
Polna Bestia

Domyślnie

Baaaaaardzo duuuuużo jest sposobów na zarabianie kasy lub zaoszczędzanie jej : podam przykłady
- Sengrath (W II sprzedajecie mu rzeczy a w VI je znajdujecie)
- Jan (Dajecie mu 12000 za zbroję, lejecie go i macie 24000, tylko łowca smokow)
- Sprzedajesz Cipherowi rzeczy, lejesz go i masz rzeczy z powrotem (tylko najemnik)
- rogi u bustera (byly juz wymieniane tylko najemnik, łowca)
- kieszonkowanie
- skóry u Butera (dajesz za wiecej bierzesz za mniej, działa tylko w niektórych wersjach bo u mojego qmpla mozna tak zrobić a u mnie nie)
- jak wyżej tylko że u Constantina
- sprzedajemy rzeczy engorowi w zamku a w V rozdziale otwieramy brame, orkowie zajmą sie resztą a my zbieramy rzeczy z engora
- lejesz kupca brahima w porcie, zabierasz mu mapy i potem je sprzedajesz, Brahim ma tylko swoje własne pięści wiec nie jest to rudne zadanie a ze jest to w porcie to nikt sie nie rzuca
- jak juz jestes pakerem to idziesz do Alrika i co chwile wyzywasz go na walke i dajesz mu po pysku
- ostatni sposób nazwałem go RESPECPA dla magów (jak jesteś magiem to idziesz do paladynów, lejesz jednego z nich a gdy on ci odda to inni paladyni rzucą sie na niego i go zabiją, a ty tylko zbierasz rzeczy

Tych sposobów jest wiele wiele więcej wystarczy tylko poszukać
Nieprzeczytane 01-07-04, 19:01   #32
KaM
Chrząszcz

Domyślnie

Mi tam u nikogo tak niedziała ,za każdym razem jak chcem kogoś pobić to inni mu pomagają i o. Głupstwo
Nieprzeczytane 17-07-04, 15:26   #33
shiller
Krwiopijca

Domyślnie g

Mam tez dobry sposób na zarobienie kasy...!!!!
Otórz idziemy na plac wisielców no własciciela ziemskiego i dostajemy od nie go darmowe piwo i tak róbcie ze 150 razy a pózniej idzcie do knajpy obok constantina i sprzedajcie to szybko sie wzbogacicie (to troche czaso chłonne ale zawsze cos) i przepraszam jak sie powtarzam nie wiem :?: czy ju to kiedys napisał ale tylko dadam to dla przypomnienia!!!!Pozdrawiam!!!! :!:
RPG
shiller jest offline  
Nieprzeczytane 17-07-04, 19:59   #34
kosa
Jaszczur

Wyślij wiadomość przez AIM do kosa
Domyślnie

u bospera jak zalatwisz czarnego trola to sprzedajesz skore(jako jego czeladnik) dostajesz Xpa i kase potem odkupujesz i znow to robisz albo u tego co sie czepia na farmie onara on daje za skore nie 350 zlota ale 500 i 3 mikstury mozna go pobic i znow i tak w kolko albo u benneta z jajami tez mozna sprzedac kupic i tak dalej
Nieprzeczytane 18-07-04, 19:19   #35
Frost (S)word
Krwiopijca

Domyślnie

ja robilem questy, a nie bilem (może okradalem kieszonkowo, ale nie bilem)
ps.zauważyliście, że w każdym temacie(prawie) w którym udziela się shiller robi to dwa razy? dobra może być, ale nie pod żąd. może nie widzisz shiller więc nad twoim postem w prawym górnym rogu jest taki magiczny przycisk.EDYTUJ!
That I'm the one confused

I don't know what's worth fighting for
Or why I have to scream
I don't know why I instigate
And say what I don't mean
I don't know how I got this way
I know it's not alright
So I'm
Breaking the habit
I'm breaking the habit
Tonight
RPG
Frost (S)word jest offline  
Nieprzeczytane 18-07-04, 19:31   #36
Golemer
Zbanowany

Domyślnie Re: Rogi Cieniostworów

Cytat:
Cytat:
A ja znam najlepszy trik na pieniądze i od razu na EXPA. Trzeba zacząć najpierw misje z rogami cieniostworów u Bospera (czy Bustrera,niepamięam mili mi się z tym z GI). Należy teraz zebrać mnóstwo rogó cieniostworów(15 lub mniej ale będzie mniej Expa) następnie dać mu wszystkie. Teraz musimy go poczęstować mieczem (nie zabijać go zabieramy mu wszystkie rogi. Nie obrazi się, i możesz mu dać kolejny raz te rogi które od niego wziełeś i tak w kółko i później na smoki z 40 levelem postaci. 8)
Dla mnie to jest cheat i go nie używam
Dobrze mówisz. Objawy cheaterstwa powinny być tępione z całą mocą
( Bez Obrazy) ale tylko idioci używają kodów. Tacy co nie potrafiom przejść gry samemu i muszą sięgać oczywiscie po cheaty. Muj brat używa kodów. 13 lat ma i jak go widze jak już kody wpisuje w jakiejś tam grze to mam ochote mu walnąć. Ale Adanosa sługą jestem i pilnuje porządku.
RPG
Golemer jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania