Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Porady i triki
Przeładuj stronę portal

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-07-09, 19:33   #1
adriano199713
Krwiopijca

Domyślnie portal

witam

mam taki problem z gothicem 2 noc kruka
jestem juz w 2 rozdziale i jestem najemnikiem i wstapilem juz do wodnego kreku i tam jest zadanie znalasc te 4 kawalki ornamentu wiec poszlem do tego 1 kamniennego kregu kolo farmty lobarta i nacislam te 3 przyciski co tam byly w tych kamieniach i wtedy powinien chyba pojawic sie ten kawalek ornamentu ale sie nie pojawil i nie bylo tam takze cavalorna ktory chyba powinien tam byc. a i jeszcze mialem zadanie oddac list saturasowi od vatrasa i poszlem do niego i oddalem mu ten list ale ten list mam dalej w ekwipunku i jak poszlem do laresa to on chyba powinien mi pokazac droge do tych wykopalisk i oddac mi ten 1 kawalek ornamentu ale mi go nie oddal.

prosze o szybka odpowiedc na moje pytanie. z gory thx
RPG
adriano199713 jest offline  
Nieprzeczytane 07-07-09, 21:18   #2
kuroi
Czarny Goblin

kuroi awatar

Domyślnie

Koło tego kręgu powinien być Cavalorn. On powie ci że kawałek ornamentu mają paladyni. Idź do Lorda Hagena, on go ma i odda ci go bez przeszkód.

hmm... Ta cała sprawa streszczeniu powinna wyglądać tak:
Jak zostałeś członkiem wodnego kręgu to prosisz Lares'a żeby cię zaprowadził (mówisz "zrobię to za ciebie"). Jak cię zaprowadzi to wtedy da ci ten kawałek ornamentu. Potem musisz porozmawiać z Saturas'em. On ci powie jakim jesteś draniem że zabrałeś energie itd. Miej na sobie pancerz wodnego kręgu lub pierścień. Potem poszedłeś do Nefariusa i szukasz ornamentów. Jak je wszystkie znajdziesz to wracasz do Nefariusa.

PS. Polecam zrobienie questa dla Merdariona, to znacznie ułatwi podróż z miasta do terenu wykopalisk.
Ale uważaj, jak użyjesz kamienia teleportacyjnego w świątyni to pojawisz się w jaskini z orkiem i wilkiem
RPG
kuroi jest offline  
Nieprzeczytane 07-07-09, 21:22   #3
Lemmy
Czarny Goblin

Lemmy awatar

Domyślnie

a jeśli przy farmie lobarta dalej nie ma cavalorna to masz buga. wtedy spróbuj wczytać save albo reinstalować grę
RPG
Lemmy jest offline  
Nieprzeczytane 08-07-09, 10:48   #4
adriano199713
Krwiopijca

Domyślnie

aha thx i mam jeszcze jedno pytanie zdobylem juz 2 ornamenty te obok farmy lobartai i sekoba ale kolo tego ostatniego kamiennego kreku tego w lesie jest duzo potworow i nie dam z nimi rady bo sa tami wargi i szkielety gobliny gadalem z saturasem i on powiedzial zebym poszukal sobie kogos kto mogl by mi pomoc i nie wiem gdzie go szukac. pomoszcie
RPG
Nieprzeczytane 08-07-09, 10:53   #5
Kacman92
Czarny Goblin

Kacman92 awatar

Domyślnie

Lares Ci pomoże.
RPG
Kacman92 jest offline  
Nieprzeczytane 08-07-09, 11:02   #6
adriano199713
Krwiopijca

Domyślnie

no poszlem do laresa i tam gadal ze mi pomoze i zebym mu powiedzial kiedy jestem gotow zeby wyruszyc ale moge mu tylko powiedziec ucz mnie. co jest grane?
RPG
Nieprzeczytane 08-07-09, 12:54   #7
Koronas
Krwiopijca

Domyślnie

Pewnie poprosiłeś Laresa wcześniej, żeby zaprowadził Cię na farmę Onara. Jest taki bug, że po tej podróży Lares już z Tobą nie pójdzie do lasu, ale ja nie wiem jak można go naprawić.
RPG
Koronas jest offline  
Nieprzeczytane 08-07-09, 15:43   #8
adriano199713
Krwiopijca

Domyślnie

aha thx. pewenie bede musial nabic taki lvl z ktorym dam rade z wargiem
RPG
Nieprzeczytane 08-07-09, 16:04   #9
sir Blacha
Czarny Goblin

Domyślnie Lares i krąg

Kup sobie kilka mikstur szybkości oraz jakieś silne zwoje które użyjesz na kamiennym strażniku
mikstury dadza ci mozliwosc zblizenia sie do kregu a jak cos to wczytaj poprzedneigo sava

Za Adanosa,Za Nordmar,Za Najemików i Za Aslana(xD)!!!

...,,I tylko w patchach nadzieja"...
RPG
sir Blacha jest offline  
Nieprzeczytane 08-07-09, 16:44   #10
adriano199713
Krwiopijca

Domyślnie

aha thx. a gdzie moge kupic te mikstury i zwoje?
RPG
Nieprzeczytane 08-07-09, 17:02   #11
Koronas
Krwiopijca

Domyślnie

Zwoje i misktury możesz kupić u Zurisa, Salandrila, Igaraza i chyba Saggity (nie wiem czy Constantino nie ma jakichś mikstur).
RPG
Koronas jest offline  
Nieprzeczytane 09-07-09, 13:25   #12
adriano199713
Krwiopijca

Domyślnie

mam jeszcze jedno pytanie nie chcialem zakladac nowego tematu wiec napisze w tym na jakim lvl isc do tej nowej krainy? i jakie uzbrojenie jest dobe na 8lvl 2 rozdzial?
RPG
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania