Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Spellbound pracuje nad Gothic IV

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 31-08-07, 04:06   #73
Mixerr
Krwiopijca

Mixerr awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Frodo Zobacz post
To dlaczego gra ma się nazywać Gothic 4 skoro z poprzednimi częściami nie ma mieć nic wspólnego?
Odpowiedz na to pytanie jest bardzo prosta: bo gothic jest znany i ma przynies zyski samym tytulem, choc nie mowie, ze na pewno tylko tytul bedzie ok w nowej odslonie gry.
Nieprzeczytane 31-08-07, 08:26   #74
Drizzt Do'Urden
Czarny Goblin

Drizzt Do'Urden awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Drizzt Do'Urden Wyślij wiadomość przez Skype™ do Drizzt Do'Urden
Domyślnie

Cytat:
Spellbound jest twórcą takich gier jak: Helldorado, Desperados 2, Chicago 1930 ,Smoking Colts, Airline Tycoon Deluxe, Robin Hood, Desperados.
No, to może wiele znaczyć jaka będzie przyszłośc Gothica. Te gry powyżej jakoś nie są zbyt dobre, a jednak JoWood ich wybrał, hmmm.... pewnie więcej zapłacili, heh

Coś czytałem, że Spellbound mocno się zregenerował i uważa, ze zrobi świetnego Gothica. Śmiem wątpić, ale poczekamy zobaczymy...

----Nie karmić trolla !!!-----
Nigdy nie kłóc się z głupcem - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy

RPG
Drizzt Do'Urden jest offline  
Nieprzeczytane 31-08-07, 10:35   #75
fiend~
Krwiopijca

fiend~ awatar

Domyślnie

No cóż, jeżeli Spellbound będzie otwarty na pomysły forumowiczów z worldofgothic.com, to można się spodziewać, że takim strasznym gniotem być nie musi...
Nieprzeczytane 31-08-07, 11:41   #76
gizd26
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do gizd26
Domyślnie

pogadamy jak będzie trailer ;p
RPG
gizd26 jest offline  
Nieprzeczytane 31-08-07, 12:18   #77
Drizzt Do'Urden
Czarny Goblin

Drizzt Do'Urden awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Drizzt Do'Urden Wyślij wiadomość przez Skype™ do Drizzt Do'Urden
Domyślnie

Jak będzie trailer? Człowieku, zanim będzie trailer to minie kilka dobrych miesięcy!

Cytat:
No cóż, jeżeli Spellbound będzie otwarty na pomysły forumowiczów z worldofgothic.com, to można się spodziewać, że takim strasznym gniotem być nie musi...
Bo ja wiem? Tam teraz nie zbyt dobrze sie można dogadać, wystarczy spojrzeć na sygnatury, które mówią co myśla o JoWoodzie forumowicze

RPG
Nieprzeczytane 31-08-07, 13:25   #78
gizd26
Krwiopijca

Domyślnie

wiem że za kilka miesięcy ale cóż teraz tylko możemy snuć domysły i czekać na newsy i rozwój wydarzeń nie wszystko jest jeszcze przesądzone według mnie,wszystko co do tej pory zostało ujawnione( mało) może zostać zmienione (maybe)
RPG
gizd26 jest offline  
Nieprzeczytane 31-08-07, 13:31   #79
Drizzt Do'Urden
Czarny Goblin

Drizzt Do'Urden awatar

Domyślnie

A chce Ci sie bezczynnie czekać na ten trailer? Nie lepiej porozmawiać z innymi, snuć rózne historyje, dzielic się pomysłami?

Jeżeli chodzi o Gothica 3, to najprzyjemniej wspominam własnie czas oczekiwań i domysłów. Gildie, potwory, czary, nowi bogowie itd. O to właśnie w tym wszystkim chodzi, gizd...

RPG
Nieprzeczytane 31-08-07, 13:40   #80
gizd26
Krwiopijca

Domyślnie

z chęcią bym posnuł tylko ze to wszystko może zostać zlamane w sekundę wystarczy jakiś news np.powstanie ma na celu wyjaśnić nam skąd gorn ma tyle miejsca w żołądku ,dobra żartuje posnuję z wami niech ktoś zrobi ankietę na temat czy ktos kupi czy nie kupi gothica 4 i tam wyładują się ludzie którzy mówią że gothic 4 to szajs i 3 też itp .
RPG
gizd26 jest offline  
Nieprzeczytane 31-08-07, 16:02   #81
Frodo
Czarny Goblin

Domyślnie

Tak... Dopóki nie będzie głębszych informacji, nie ma co snuć. W G3 był duży potencjał a poszedł się (...). W dodatku trudno jest tu o czymkolwiek rozprawiać skoro gra stoi pod znakiem zapytania, przynajmniej dla niektórych.

A trailer mało da, jeżeli brać pod uwagę to co zapowiadali w G3... Zresztą jak większość trailerów, gra zawsze oczywiście wygląda inaczej.
RPG
Frodo jest offline  
Nieprzeczytane 31-08-07, 16:06   #82
Roach
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał gizd26 Zobacz post
no fajnie tylko ze ty teraz wszystkich zbluzgałeś teoretycznie i nie wyraziłeś opini jaki TY chciałbyś żeby gothic byl,łatwo jest krytykować kogoś pomysły ciężej wymyślić swoje a jeżeli tak życzysz gothicowi 4 klęski to powiem ci jedno gothic 4 nie jest kolejną częścią książki bo bedzie tam inny bohater i bohaterowie ,otoczenie,fabuła , to będzie kolejna książka NOWEJ serii i ta seria jednym przypadnie do gustu innym mniej ,jedyne co zostanie to nazwisko po dziadku oraz kilka sprawdzonych przepisów na dobrą grę!!
Ja wszystkich zbluzgalem? Ja powiedzialem prawde...
A co do tego ze nie wyrazilem swojej opini: owszem, wyrazilem. W skrócie : chcialbym aby kolejna czesc gothic'a byla dzielem PB, a jesli ma ja tworzyc kto inny to wolal bym, aby wogole nie powstala.

Widzisz, z tego co napisales wynika ze chyba nalezysz do tych ktorzy zagraja we wszystko z napisem "gothic" Nawet jesli bedzie inny swiat, bohaterowie czy fabula.

"gothic" 4 wcale nie musi byc zla gra, co wiecej moze to byc nawet swietna gra (aczkolwiek wolal bym jej kleski ), wydaje mi sie ze Spellbound beda robic wszystko aby gra nie byla tak zabugowana beda wspolpracowac z fanami aby wkupic sie w ich laski bo wiedza ze fani sa rozjuszeni i bardzo ciezko bedzie ich przekonac do swojego produktu. Jesli bede mial okazje to napewno zagram, z ciekawosci ale nigdy nie zaakceptuje ich opowiesci jako kontynuacje gothica. Dla mnie bedzie to calkiem inna gra.
RPG
Roach jest offline  
Nieprzeczytane 31-08-07, 17:27   #83
Akaforty
aka forteeeeeeeeeeeh

Akaforty awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Akaforty
Domyślnie

NAJPIERW to Spellbound będzie łatać G3, dopiero potem się weźmie za Gothica 4.

Po drugie - zupełnie identycznie było z Heros of Might & Magic 4 - wyszedł twór nie spełniający oczekiwań fanów, będąc jednocześnie grą b. dobrą. Tylko nie według większości fanów. A nowe studio stworzyło HoM&M 5 genialnie, godnie kontynuacji serri.
Zupełnie identycznie może mieć się historia z gothicem 4 - g3 był rozczarowaniem w oczach wielu fanów, poprzednie części były wspaniałe, a nowa, której fani nie traktują zbyt poważnie, moze się okazać godnym następcą!
jestem optymistą

Spoiler 

RPG
Akaforty jest offline  
Nieprzeczytane 31-08-07, 18:12   #84
Wulf
Demon

Wulf awatar

Domyślnie

Ja to skwituję tak, dobrze że za nowego Gothica wzięła się nowa firma, chociaż szkoda że takowego w ogóle zapowiedziano :F. Wbrew moim wcześniejszym opinią jestem optymistycznie nastawiony co do kontynuacji serii przez firmę z zewnątrz. Ludzie z Piranii wypalili się jeśli chodzi o pomysły w związku z dalszą kontynuacją fabuły, którą jakoby i tak już próbowali przeciągnąć przez tereny Myrtany w G3 i na sile próbując ulepszać to i owo. Świeże pomysły nowego teamu mogą dobrze (albo i nie) wpłynąć na dalszy ciąg serii

Jeszcze jedno, mianowicie Spellbound wchodzi w produkcje z pozycji gracza co może skutkować nie tylko lepszym zrozumieniem potrzeb fanów, ale i mocniejszą optymalizacją i zmniejszeniem ilości bugów na które większość się skarży. Narazie tyle odemnie

brat Wallesa ; FZK ; Miłujmy się!

Ostatnio edytowane przez Wulf : 31-08-07 o 18:18.
RPG
Wulf jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania