Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Błędy...

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-03-07, 18:46   #97
Bezimienny1
Chrząszcz

Domyślnie Sprostowanie

- Greg wzią ode mnie strój rolnika po czym spotkałem go w mieście i próbował odemnie wysępić od nowa go jeszcze raz chociarz stał w samym środku targowiska w tym właśnie stroju...

Prawdopodobnie stało się tak dlatego że możesz zdobyć tylko jeden taki strój
a w ekwipunku miałeś dwa
RPG
Bezimienny1 jest offline  
Nieprzeczytane 23-05-07, 10:52   #98
giks
Krwiopijca

giks awatar

Talking Big bug

Ja tam mialem buga mutanta - cos pokombinowalem w folderze data(przypadkowo) wlaczam G2 zaczynam nowa gre. Ide do GD a tam szal macicy na ulicy: Gorn uwolniony, brama otwarta, precival martwy a garond mnie zlewa ale to nic. Wkorzylem sie zalaczam kody, cisne do smokow a tam tylko ten ognisty zyje. Aaa najlepsze jest to ze jak wrucilem(bez zaliczania questow) do Korinis to mnie poszukiwacze ladowaly i to w trzech jak ich wybilem to sie zawiecha zalaczyla i gra wylaczyla i musialem od nowa instalowac a save, ktore wczesniej skopiowalem, nie wchodzily i sie zdziwilem jak nic.
W G1 ide sobie tam za nowym obozem w IV rozdziale i nagle.... pach Bezimienny lezy martwy ???? Nidgy wiecej tego bledu nie mialem.
check this out--> http://www.4fun.tv/view_video.php?vi...9de8729a6637b4
RPG
giks jest offline  
Nieprzeczytane 21-06-07, 21:44   #99
inqusiteur
Chrząszcz

Domyślnie

w 5 rozdziale mozna podejsc do biffa (oldworld) i poprosic by polynal z nami na wyspe (dwor irdorath). staje sie wtedy niesmiertelny. potem mzoemy go porosic by nam towarzyszyl w spacerkach po dolinie, i praei za darmo mamy niesmiertelnego pomocnika. jednak nie mamy satysfakcji
RPG
inqusiteur jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania