Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę U kogo opłaca się być czeladnikiem w khorinis

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-06-06, 02:05   #73
Valakar
Czarny Goblin

Valakar awatar

Domyślnie

Zgadzam się z Mistrzem Alchemii - tu najbardziej liczy się klimat. Ja grając Paladynem wybrałem Bospera i wcale nie żałuję. Na stwory do lasu i tak bardzo często chodzę, żeby mieć doświadczenie, a skóry można za każdym razem sprzedać, będąc przy okazji załatwiania różnych spraw w Khorinis. Za skóry płaci naprawdę dobrze, jeśli ktoś zabił dużo potworów, zarobi u Bospera wystarczająco dużo złota, żeby się o nic nie martwić.... Czeladnictwo u Harada to strata czasu, bo trzeba ciągle biegać w tą i z powrotem, zaś Constantino i tak nauczy nas wyrabiania wszystkich mikstur, jakie potrafi wyrabiać - wystarczy tylko wcześniej nauczyć się podstaw alchemii u Sagity lub Ignaza. Moim zdaniem czeladnictwo u Bospera ma największy "klimacik", ale to tylko moja subiektywna opinia
Nieprzeczytane 23-06-06, 11:58   #74
kamil_kepa
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do kamil_kepa
Domyślnie

Bosper..hm..byłem u niego czeladnikiem za peirwszym razem i przyznam,ze bylo ciekawie. Jeżeli komus zależy,zeby miec duzo kasy to oczywiscie zarobi u kowala,Harada. Natomiast na pewno ciekawsze jest zbieranie futer itd. niz stanie przy kowadle i wykouwanie mieczy -.-

RPG
kamil_kepa jest offline  
Nieprzeczytane 23-06-06, 12:20   #75
smerf z
Krwiopijca

Domyślnie

moim zdaniem najgorszy wybór to Constantino bo dzięki grzybkom można mane zwiększac ( w NK jest owiele wiecvej grzybków wiec o wiele wiecej many ;p ). A najlepiej byc u Harada jeśli chcesz miec dużo kasy. Chociaż lepiej u bospera. Mi się nigdy nie chciało robic mieczy a i tak miałem bardzo dużo kasy ogólnie to czy wybierzesz Bospera czy Harada jest bez różnicy

RPG
smerf z jest offline  
Nieprzeczytane 23-06-06, 12:47   #76
Kris36
Czarny Goblin

Kris36 awatar

Domyślnie

qJa zawsze wolałem Harada bo przy "pomocy" Carl'a można sie nie źle wzbogacić nawet jak by tak sie chciało udawać życie w Khorinis to z jednego wykutego miecza można by wyżyć jakieś 20- 25 dni no nie??
Nieprzeczytane 23-06-06, 13:01   #77
jedrzej
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do jedrzej
Domyślnie

dla mnie najlepszy jest Harad. I to bez różnicy czy gra się magiem czy wojownikiem. Ja traktuje zatrudnienie u mistrza głównie jako źródło zarobku a nie nowych umiejętności. A z kuciem mieczy jest zabawny bug który umożliwia robienie po prostu nieskończonej ilości mieczy. A że Harad daje za nie bardzo dużo złota to jest to najbardziej opłacalne.

Setnego posta napisałem 19 lipca o godzinie 14:30

Siostrzeniec Prosiaq'a.

Front erotomanów i erotomanopodobnych.
RPG
jedrzej jest offline  
Nieprzeczytane 23-06-06, 13:15   #78
Wodny Magik
Zbanowany

Wyślij wiadomość przez AIM do Wodny Magik
Domyślnie

tak, tak, Harad, to jest człowiek!

za miecz płaci 100 sztuk złota!
Jedyną wadą u niego jest to że musze czekać całe wieki dopuki mi nie zwolni kowadła bądź paleniska.
A w nocy to ZAWSZE śpię.

pozdrówko

P.S.
jak wykówać te nieskończoną ilośc mieczy?
RPG
Wodny Magik jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania