Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Jak zdobyć 100 level w gothic 2

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 26-07-05, 10:52   #25
hrymniak

hrymniak awatar

Domyślnie

Hmmm... nigdy nie myślałem, żeby spróbować swoich sił właśnie w tensposób. To mogło by być ciekawe... ale jak dla mnie trochę za łatwe :P Dla mnie to zadna przyjemność zaczynać grę od 37lvl bo ra staje się tak łatwa, że aż nudna. Jednak można by poeksperymntować z tym nabijaniem lvl i zobaczyć jak daleko dodzie... pewnie do 999lvl po 5 latach grania Hehehe...
Nieprzeczytane 28-07-05, 03:35   #26
dragonhunter
Zębacz

dragonhunter awatar

Domyślnie

też się tak kiedyś zacząłem bawić, żeby sprawdzić jak wysoki można mieć poziom. a sposób na levelowanie na marvin mode jest dużo łatwiejszy- wpisujesz "insert pc_hero" (możliwe, że bez podkrślnika, już dokładnie nie pamiętam) a przed wami stanie zwykły, goły, zeropoziomowy bezi. jak wiadomo liczba exp potrzebna na zdobycie poziomu jest równa liczbie xp potrzebnej na zdobycie poprzedniego poziomu +500. oznacza to, ze na pierwszy poziom potrzebujemy 500xp, na drugi kolejne 500+500=1000xp, co daje nam na ogólnym liczniku 1500xp i tak dalej. tak więc kiedy już przywołamy tego pc-hero wpisujemy mu edit focus, i jako że za każdy poziom przeciwnika dostajemy 10xp, najpierw poziom 50, potem 100, potem 150 itd. oczywiście za każdym razem trzeba przyzywać nowego, bo za pokonanie kilka razy tego samego dostaje się tylko xp tylko raz. mnie udało się tak dobrnąć do poziomu trzy tysiące ktoregoś, po czym byłem już tak znudzony, że nie wyrobiłem dalej i w ogóle wyłączyłem kompa. jeżeli komuś uda się zajść dalej, to gratuluję uporu godnego prawdziwego maniaka
dragonhunter jest offline  
Nieprzeczytane 28-07-05, 10:39   #27
chudzienki
Chrząszcz

Domyślnie

Mam tylko jedno pytanie? PO CO TO WSZYSTKO??????

Ja osobiście takich działań nie rozumiem. Grając bez kodów i bez mordowania wszystkich dookoła można spokojnie dojechać do 52-54 poziomu. A to w zupełności wystarcza aby bardzo dobrze rozwinąć swoją postać, a czas stracony na windowaniu jak najwyższego poziomu lepiej przeznaczyć na cokolwiek innego.

Cóż mogę jeszcze dodać - życzę wytrwałości i jeszcze większej zaciętości tym, którzy mają inne zdanie ode mnie.

pozdrówka
RPG
chudzienki jest offline  
Nieprzeczytane 28-08-05, 02:56   #28
taro
Krwiopijca

Domyślnie

Ja osiągnąłem level ponad 1000 :P , no dobra użyłem kodów ale chciałem tylko zobaczyć co się stanie. A zrobiłem to tak : na marviniie wszedłem w owcę i dałem jej wyrąbany level i kiedy ją ubiłem dostałm mega-gigantyczną ilość exp , po tym wystarczyło dostać choćby 1 expa ady mieć kolejny level.
Nieprzeczytane 28-08-05, 07:38   #29
Fyo
Kąsacz

Fyo awatar

Domyślnie

Heh... Troszke to bez sensu takie importowanie postaci. Nie ma żadnej przyjemniści z pokonania Cieniostwora bez draśnięcia . Ja osobiście uważam, że to jest bezsensu. Zaczynam w wiey Xardasa na 40 poziomie i z pięści, czy z lagi zabijam prawie wszystko co jest na początku jednym szlagiem. Ja wolę jak na początku jestem słaby, muszę uważać, uzdrawiać się co chwilę, zapisywać . A nie idę i zabijam wszystko co się rusza... Ale cóż kwestia gustu. Niemniej jednak pomysł jest ciekawy.
RPG
Fyo jest offline  
Nieprzeczytane 28-08-05, 10:15   #30
Mr_Achilles
Jaszczur

Mr_Achilles awatar

Domyślnie

Cytat:
W zalezności od naszych potrzeb/checi mozemy postac po zimportowaniu "oczyścic z rzeczy,gildji,wykonanych wczesniej questów itp itd uzywając poleceń "insert ch,insert sh oraz Edit abilities"
Choć przestawienie guild=4 na guild=0 nie sprawia mi żadnych problemów, to ja jakoś jeszcze nie słyszałem o tym, by istniał kod "zerujący" wszystkie wykonane questy. Znaczy - importujemy jakąś postać, wpisujemy kod na wyzerowanie zadań i znów możemy je od nowa wykonywać? To coś nowego Lepiej opisz jak się to robi, bo nic nie mogę wymyślić

Zajrzyj do świata najpiękniejszej istoty pod słońcem...

Teraz Sabrina w naszym idealnym, ojczystym języku!
RPG
Mr_Achilles jest offline  
Nieprzeczytane 30-08-05, 16:50   #31
P@velek
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Choć przestawienie guild=4 na guild=0 nie sprawia mi żadnych problemów, to ja jakoś jeszcze nie słyszałem o tym, by istniał kod "zerujący" wszystkie wykonane questy.  Znaczy - importujemy jakąś postać, wpisujemy kod na wyzerowanie zadań i znów możemy je od nowa wykonywać?  To coś nowego  Lepiej opisz jak się to robi, bo nic nie mogę wymyślić 
Mr.Achillesie a nie można tego zrobić w story helperze?osobiście nie wiem bo z tego niekorzystałem
Nieprzeczytane 30-08-05, 18:18   #32
McRot
Chrząszcz

Domyślnie

Fajny pomysł ale pozniej tak napakowana postacia nie ma co robic nawet porzadnie powalczyc nie mozna
RPG
McRot jest offline  
Nieprzeczytane 30-08-05, 18:26   #33
Imashel
Pan Cienia

Imashel awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Imashel
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by chudzienki@28-07-2005, 09:39
Mam tylko jedno pytanie? PO CO TO WSZYSTKO??????
216215
Wiesz, tu nie chodzi o skuteczność w walce czy tym podobne, a jedynei o ludzką ciekawość, która niczym głodny wilk zaspokojona musi być, bo inaczej sama siebie zje
RPG
Imashel jest offline  
Nieprzeczytane 16-09-05, 11:07   #34
dziku
Czarny Goblin

Domyślnie

ciekawy pomysł, ale mam pewną wątpliwość: jeżeli gramy wyexpowaną postacią, to czym się to różni od gry na kodach?? w końcu przy sile 150 wystarcza goła pięść na większość potworów na początku, a potem wymiata nawet byle kordelas piracki. zręczność?? łuk wierzbowy i nic nam nie podskoczy........ więc nie prościej wpisać marvin??
RPG
dziku jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania