Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę Kilka pytań

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 30-05-13, 00:21   #1
Czupur
Chrząszcz

Domyślnie Kilka pytań

Wita ponownie. Przechodząc do rzeczy:

Lepiej jest grać w czystego Gothic II NK, czy z Service Pack 1.4?

Odnośnie zadania z glejtem od Canthara. Udało mi się wykonać wszystkie zadania na farmie nie rozmawiając z Cantharem ani razu, tzn. patelnię dla Hildy znalazłem a wino dla Vina zawsze brałem z zadania z zabiciem bandytów. Gdy już kupiłem strój farmera za 30 SZ to dopiero mówię mu, że "nie mogę narzekać". Czy to dobry wybór czy lepiej jest wsadzić jego lub Sarę do więzienia? I czy Canthar będzie sobie przez całą grę siedział na tej ławeczce czy później coś się wydarzy? Bo nie wiem czy bardziej się opłaca wziąć ten glejt czy co robić?

Gdzie można się nauczyć akrobatyki? Podobno jak się zdobędzie 90 zręczności to automatycznie ją dostajemy. To prawda? Słyszałem też że jest jakaś kamienna tablica która uczy nas akrobatyki.

Zaraz przy wejściu do górniczej doliny, po lewej stronie na górze jest zawalona jaskinia. Kiedy dojdę do jej końca, uaktywnia się filmik z jakimiś postaciami i ze smokiem. O co chodzi?

U kogo lepiej być czeladnikiem. Harad czy Bosper?

Na razie to tyle. Pozdrawiam.
RPG
Czupur jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-05-13, 00:38   #2
Nederland
Black Swan

Nederland awatar

Domyślnie

Jeśli doniesiesz na Canthara Lordowi Andre, ten w III rozdziale wyjdzie na wolność i rozpowie wszystkim, że jesteś skazańcem z kolonii karnej, przez co kupcy z Khorinis nie będą chcieli z tobą handlować. Sytuacja zmieni się po zapłaceniu mu 500 szt. złota. Możesz jednak obejść to ograniczenie, zabijając Canthara w więzieniu. Boltan nawet nie zareaguje.

Przy okazji Sara da ci piracki kordelas. Jeśli nie zdecydujesz się na lekkie oszustwo (bo zabicie Canthara należy rozpatrywać w takiej kategorii), korzystniejszym rozwiązaniem jest pomoc Cantharowi, ale to wybór czysto moralny.

Akrobatyki uczysz się automatycznie, gdy osiągniesz 90 punktów zręczności.

Filmik z Górniczej Doliny przedstawia po prostu wydarzenia z zamku paladynów, który został zaatakowany przez smoka (Feomathara bodajże). Wszystkiego dowiesz się w swoim czasie.

Wybór mistrza w dużej mierze zależy od kierunku, w którym chcesz rozwijać swoją postać. Dla wojownika lepsza jest praca u Harada, a dla łucznika u Bospera. Analogicznie jest z Constantino (mag).

Ostatnio edytowane przez Nederland : 30-05-13 o 00:52.
RPG
Nederland jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania