Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Pomoc techniczna
Przeładuj stronę znikający save

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 05-02-10, 22:52   #1
mikelos
Chrząszcz

Domyślnie znikający save

Witam.
Stała się rzecz dziwna. Oto gdy chcę wczytać save'a z gry, ten nie jest widoczny, tak jakby znikł. W katalogu z grą jest on jak nabardziej. Poniżej screen przedstawiający mój problem. Grę przeinstalowałem, wyczyściłem rejestr, zainstalowałem od nowa i wkleiłem skopiowanego wcześniej save'a ale nie pomogło. Jak również widać był to mój jedyny save a doszedłem zbyt daleko co by zaczynać od nowa. Znacie rozwiązanie tego problemu?
Będę wdzięczy za pomoc, pozdrawiam.

edit: ewentualnie czy ktos może mnie poratować swoim save'm z końca pierwszego, początku drugiego rozdziału bez przynależności do gildii lub już jako strażnik?

Ostatnio edytowane przez mikelos : 06-02-10 o 00:27.
RPG
mikelos jest offline  
Nieprzeczytane 06-02-10, 12:12   #2
Akaforty
aka forteeeeeeeeeeeh

Akaforty awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Akaforty
Domyślnie

Niestety, jest to dość rzadki bug, mnie zdarzył się kilka razy - nie ma rozwiązania. Jedynym sposobem na ominięcie takich sytuacji, jest zapisywanie stanu gry na dwóch slotach - zamiast zapisywać na jednym, zapisuj na dwóch. Co do sejwu, powinienem taki mieć, z tym, że gram z poprawką grupy PoziomkaZ, która naprawia sporo niedoróbek - sejwy będą działać tylko z tym patchem.

No cóż, sprawdziłem, okazuje się, że mam sejwa po dołączeniu do straży, jednak jestem trochę dalej niż "ustawa przewiduje", tzn, jestem już gotowy, by wejść do nowej części świata z dodatku (Jarkendar, nie chcę spoilerować jeśli grasz po raz pierwszy). Jeśli interesuje Cię taki sejw, napisz mi na PW, albo na GG (9343466) (miej na uwadze, że nie będzie mnie w domu od 13 do około 16-17, więc odpowiedź może się trochę opóźnić).

edit: jeśli grasz po raz pierwszy, zacząłbym od nowa, ponieważ sporo z fabuły dodatku Cię ominie

Spoiler 

RPG
Akaforty jest offline  
Nieprzeczytane 06-02-10, 12:28   #3
mikelos
Chrząszcz

Domyślnie

Poszło info przez PW.
dzięki wielkie

*Akaforty uprzejmie się kłania.*

Ostatnio edytowane przez Akaforty : 06-02-10 o 18:05.
RPG
mikelos jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania