Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > The Returning
Przeładuj stronę Trochę pytań.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 25-02-17, 13:15   #1
Byrek
Krwiopijca

Domyślnie Trochę pytań.

Patch: 1.3.1/1.3.2 (dokładnie nie pamiętam i nie wiem jak to sprawdzić).
Poziom trudności: Normalny
Rozdział: 4

Rzecz w tym, że jestem w czwartym rozdziale i że tak powiem trochę stoję w miejscu ;d Smoków nie zabiję, bo jaszczuroludzie mają mnie na 3 hity, (już nie mówiąc o smokach) a ja żeby zabić choćby jednego musiałbym go tłuc 3 minuty non-stop. Nawet jak ruszyłem na bagiennego Z CIPHER'EM, ROD'em i BIFF'em TO WSZYSCY GINĘLIŚMY (innymi słowy, twórcy nie umieli zbalansować gry nawet dla NPC'ów ;p)
Info o postaci:
60 % jednoręczny
Broń: Orkowa Zguba
Siła: 133
Zbroja: Ulepszona zbroja rycerza.
lvl: 30
Zastanawiam się, czy przypadkiem nie robię tego za wcześnie. W całym Returningu zauważyłem parę miejsc, które dodane zostały bezpośrednio z moda. Różne miasta w Khorinis, gdzie siedzą tylko rycerze i straż, gdzie nie chcą mnie wpuścić, orkowa palisada, czy inne lokacje. No i nachodzi mnie teraz takie pytanie: Czy niczego nie ominąłem? Ostatnim takim DUŻYM questem "Returning'owym" była misja w Jarkendarze związana z wymordowaniem orkowych dowódców. Ale co z palisadą, czy tymi miastami?

Kilka pomniejszych pytań:
-Gdzie znajdę hełm łucznika?
-Jak mam błogosławić swoją zbroję, żeby była jeszcze mocniejsza?
-Czy opłaca mi się nauczyć robienia mikstur życia, żeby mnie wszystko nie zdejmowało na ok. 4 hity?
RPG
Byrek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-17, 13:37   #2
najemnikrav
Golem

najemnikrav awatar

Domyślnie

rozumiem ze zacząłeś używać bonusów do siły? Z samych bonusów można wyciągnąć grubo ponad 200 siły
jeśli chodzi o mikstury życia to wystarczą ci te z jagód i jakieś wino przepis na nie ma constantino chyba, poza tym jest cała masa innych metod na zwiększanie życia a szczawie raczej zostaw sobie na mikstury siły.
Zbroję błogosławisz w klasztorze ale nie pamiętam za bardzo bo dawno nie grałem
RPG
najemnikrav jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-17, 14:13   #3
Byrek
Krwiopijca

Domyślnie

Jakie bonusy do siły masz na myśli?
RPG
Byrek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-17, 16:47   #4
najemnikrav
Golem

najemnikrav awatar

Domyślnie

eliksiry siły (samych smoczych korzeni jest od groma ponieważ mod dodaje ich dość sporo, oprócz tego są jeszcze eliksiry z serc orków) kamienne tabliczki, za zjedzone jabłka i takie tam. Z tego wszystkiego spokojnie wyciągniesz plus to co już masz spokojnie wyciągniesz ponad 300 siły. Ogólnie returning zrobiony pod wojownika (właśnie przez ogromną ilość bonusów siły) i tą klasą gra sie najłatwiej a co za tym idzie w pewnym momencie gra robi się żenująco łatwa i nudna :/
RPG
najemnikrav jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-17, 21:59   #5
Byrek
Krwiopijca

Domyślnie

Eeeeee teee bonusy. To to ja wiem, zbieram i robię. A co do tej "łatwości". Właśnie byłem u ognistego smoka i zaczynam mieć wątpliwości, czy kiedykolwiek skończę tego Returninga. Proszę wszystkich o odpowiedzenie na resztę pytań, to by mi bardzo pomogło.
RPG
Byrek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-17, 22:08   #6
 Ancoron
Jeden z wielu

Ancoron awatar

Domyślnie

Za orkową palisadę możesz zwyczajnie przejść, idź po prostu wzdłuż niej, a dotrzesz do przejścia.
Hełm łucznika chyba znaleźć można w jaskinii nieopodal słonecznego kręgu w którym zniszczone zostało oko Innosa, tam gdzie była Smocza Zguba
Zbroja- Ulepszyłeś już ją rudą po nauczeniu tego u Harada? Chyba Marduk mówi iż tylko Innos może ją ulepszyć, więc na logikę wiadomo co trzeba zrobić. Poprosić Innosa o pobłogosławienie :x
Do większości z nowych miejsc dostaniesz się z czasem, wykonując zadania . Bez obaw.
Swoją drogą 30 level jak na etap zabijania smoków to wyjątkowo marne osiągnięcie, taki ma się w zwykłym NK, więc wyciągnij wnioski i zastanów się dlaczego masz problemy. Złota zasada: Trzeba expić, expić i jeszcze raz expić.

Ostatnio edytowane przez Ancoron : 25-02-17 o 22:15.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-17, 12:28   #7
Byrek
Krwiopijca

Domyślnie

Hej, dzięki za odpowiedź. Zbroję rycerza, tak mam ulepszoną, ale jak się modlę u kapłana Innosa nic to nie daje. A co do 30 lvl, to w jakim sensie, że marne osiągnięcie? Za wysoki, jak na ten etap, czy za niski?
RPG
Byrek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-17, 13:02   #8
najemnikrav
Golem

najemnikrav awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Byrek Zobacz post
A co do 30 lvl, to w jakim sensie, że marne osiągnięcie? Za wysoki, jak na ten etap, czy za niski?
no chyba oczywiste że chodziło mu o to że za niski, choć według mnie wcale taki nie jest. Po prostu za mało bonusów użyłeś do tej pory. Tak jak już pisałem na etapie smoków powinieneś mieć już około 300siły i dobrze około 1000życia nie jest to wcale takie trudne, jagód jest od groma i z samego jarkendaru powinieneś już wyjść ze sporą ilością punktów trafień. Tak jak mówiłem zacznij zbierać wszystkie bonusy, roślinki, tabliczki, serca itd. po przekroczeniu pewnej bariery gra stanie się naprawdę łatwa do tego stopnia że prawdopodobnie odechce Ci sie grać.
RPG
najemnikrav jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania