Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Pomoc w ukończeniu modów
Przeładuj stronę Velaya PL

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 06-11-09, 23:36   #49
juserek
Demon

juserek awatar

Domyślnie

Jeśli chodzi o klatkę dla ścierwojadów: to jest zagroda, taka jak dla owiec, na przeciwko kamiennych schodów prowadzących na farmę Akila. To jest taki prostokątny płot zbity z desek, niski.

Fellan i Alwin (farmerzy): trzeba pogadać w kolejności: z Onarem, Gunnarem i Bodo, Rukharem, tymi dwiema kobietami w gospodzie Orlana.

Droga do Lorda Andre: pogadaj z Ogrodnikiem.

Szkatułka z Wraku: musisz płynąć od przystani w stronę Wyspy Złodziei. Tam będą dryfować deski a pod nimi jest zatopiony statek. W jednej z połówek jest skrzynia - musisz tylko na nią napłynąć.

Runa Jacka: w jaskini złodziei w pomieszczeniu ze skrzyniami "wciskaj" wszystko co się da. Jak zobaczysz ruch, jakbyś ruszył dźwignią, odczekaj kilka sekund i obejrzyj dokładnie podłogę w pomieszczeniu.

Runa do Klasztoru: jak jesteś przy drzwiach do Klasztoru idź na skały przy murze w prawą stronę. Wejdź na dach i skocz do środka. Powtórz operację i połaź po dachu. Nie pytaj po co powtarzać, tylko zrób pierwszą część i dalej zrozumiesz o co mi chodzi.

Runa do Przełęczy: leży między wodospadami za jeziorkiem.

Może bym tak napisał solucję? Chyba jednak nie znajdę na to czasu :P

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu

Ostatnio edytowane przez juserek : 06-03-10 o 01:31.
RPG
juserek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-09, 23:43   #50
kkack
Chrząszcz

Domyślnie

mam pytanie jak dostac sie na statek palladynow po mieczyka naq orki i gdzie jest
RPG
kkack jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-09, 00:12   #51
pawelek116
Chrząszcz

Domyślnie

Na statek paladynów idzie sie dostac po tym dzwigu, normalnie sie wspinaj i skocz.
Ale tam miecz jest arabski bodaj 120 obrazen,
a ja majac 100 zrecznosci juz dostałem 140 obrazen duzo wczesniej.

Wykonałem juz zadania z hodowla scierwojadów, rzeczywiscie była tam zagroda.
Tak samo wykonałem z farma Sekoba
z 5 pracownikami dla Fellana, były w karczmie Orlana 2 kobiety, wczesniej zagadywałem do nich ale zawsze mówiły 1 zdanie na odczepne wiec myslałem ze to koniec, ale jedna miała jeszcze dialog hej i po tym dopiero sie wyspowiadała nam ze jej zle i sie zgodziły obie udac na farme Sekoba.
By wejsc do Andre potrzebny był ogrodnik by odwócic uwage strazników.
Wskazówki sie przydały.

Ostatnio edytowane przez pawelek116 : 07-11-09 o 00:13. Powód: poprawka
RPG
pawelek116 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-09, 03:54   #52
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Zadań od zarypania, niektóre wyskakuja niespodziewanie. heh, usmiałem się z tego zadanka z karabinem. Fajnie się z niego strzela... A Bodo z tym młynem całkowicie mnie zaskoczył.
Ale mam kłopt z dwoma zadankami. Niegdzie nie mogę znaleść szkatułki dla Kardifa, która niby jest przy jakimś (jakim?) wraku i drugiego, z runa dla latarnika. Calutką wyspę złaziłem i nie mogę na nia trafić.

JA włazłem na statek zabijając strażników z kuszy... Można i tak. A do Andre po prostu wskoczyłem, pogadałem z nim i uciekłem teleportując się do portu. Wtedy jak wróciłem to mnie już nie atakowano.

A co do zadania ze szkatuła we wraku. Heh, w której połowce, patrząc od strony Khorinis? Bo pływam tam jak głupi, nurkowałem prawie godzinę i nic nie mogę znaleźć...

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)

Ostatnio edytowane przez Smutas : 07-11-09 o 09:08.
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-09, 09:40   #53
juserek
Demon

juserek awatar

Domyślnie

Ta szkatułka jest w prawej połówce jak patrzeć od Khorinis. Leży w lewej części tej połówki.

Runa dla Latarnika: na Wyspie Złodziei w jaskini w pomieszczeniu za kolcami spróbuj klikać ("użyj") na wszystko co jest przy ścianie. Musisz znaleźć poprostu ukryta dźwignię. Jak nią ruszysz, to poczekaj parę sekund i bardzo uważnie patrz na podłogę. Zobaczysz zsuwającą się (lub już zsuniętą) platformę wchodzącą pod podłogę. Dalej nie muszę mówić co trzeba zrobić.

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu
RPG
juserek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-09, 10:13   #54
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Dzięki.

Ale mam kolejne pytanko. Jak dostać się do ostatniej kapliczki Beliara pod Khorinis? Od kogo dostanę klucz do kanałów?
Załatwiłem już cztery kapliczki i tylko ta w mieście mi została.

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-09, 11:04   #55
Vendello
Chrząszcz

Domyślnie

Dzięki za odpowiedź Pablo, udało mi się porozmawiać z Isgarothem...

Ale...

Szukam dookoła kręgu w lesie gdzie w Gothic 2 NK był Ornament ( Nie w Słonecznym Krgu! ) i niestety nie mogę znaleźć tego "stęchłego amuletu" - Jak to powiedziała Velaya. Gdzie on jest?

EDIT: Smutas, Kardif da Ci klucz kiedy zrobisz zadanie z Odszczepieńcami i zaczniesz zadanie o sieci szpiegowskiej. Gdy dostaniesz klucz - Będziesz wiedział co dalej

Ostatnio edytowane przez Vendello : 07-11-09 o 11:08.
RPG
Vendello jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-09, 11:42   #56
pablo11
Krwiopijca

Domyślnie

Z tego co pamiętam gdzieś koło okręgu są gobliny, wystarczy jednego z nich przeszukać (tego co ma taką dziwną nazwę)

1. Jak zrobić quest tajemnica ze stali, gadałem z Wambo, on powiedział że nie da mam wpis w dzienniku że ktoś przed chwilą to powiedział ale nadal nie wiem ocb. Z Haradem nie mam żadnych opcji dialogowych.

2. Larius - znalazłem w jego skrzyni szatę poszukiwacza, u Corneliusa zero opcji dialogowych

3. Opisz ktoś cały quest "rzeczy ze skrzyni" ?
RPG
pablo11 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-09, 11:45   #57
kkack
Chrząszcz

Domyślnie

wypelnil;em wszystkie quest głowne patrol orkow kapliczki i szpiedzy ale co dalej biegam i nic ? z gory dzieki za pomoc
RPG
kkack jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-09, 11:54   #58
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał pablo11 Zobacz post
1. Jak zrobić quest tajemnica ze stali, gadałem z Wambo, on powiedział że nie da mam wpis w dzienniku że ktoś przed chwilą to powiedział ale nadal nie wiem ocb. Z Haradem nie mam żadnych opcji dialogowych.
Pogadaj z gościem, któremu załatwiłes dom po Diego w górnym mieście... On pokieruje cię dalej, ale najpierw musi się wprowadzić do Górnego Miasta.

Heh, mi też dalsze dialogi z Corneliusem i Lariusem się nie ciągną...

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-09, 11:57   #59
Vendello
Chrząszcz

Domyślnie Kapliczki

Hmh... Rozwaliłem 3 kapliczki:

1. U Xardasa...
2. W Świątyni Beliara...
3. W kanałach...

Zostały mi 2, jedna podobno na dużej wysokości a druga w jaskini poza miastem. Czy ktoś mógłby dać mi dokładniejszy opis 2 pozostałych kapliczek?
RPG
Vendello jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-09, 12:13   #60
Makashi

Makashi awatar

Skąd: Kaplica mojego Pana, Jezusa Chrystusa, Zbawcy Europy
Wyślij wiadomość przez AIM do Makashi
Domyślnie

4. Znajduje się na wzgórzu koło farmy Onara, tam, gdzie kiedyś mieszkał Dexter. Idąc tam, skieruj się na prawo od latarni, aż dojdziesz do drzwi. Przygotuj się na dość ciężką przeprawę.

5. Wychodząc z bramy prowadzącej w stronę gospody, skieruj się w prawo do miejsca gdzie leżą martwi muzycy. Zejdź na samo dno tej "kotlinki" aż trafisz na jaskinię (będą tam Vino i Joe). Na samym końcu tej jaskini będzie kapliczka.

[Sucharmistrz][Sługa Klasztoro][Oni-chan]
RPG
Makashi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania