Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę Z którym lvl. na smoki i coś jeszcze

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-07-05, 19:24   #1
Łowca Marcin
Chrząszcz

Domyślnie

Z którym lvl. iść na smoki????? Mam koło 15 lvl.Czy to wystarczy???I jeszcze jedno.Kiedy idziemy dawną fosą dookoła miasta jest polanka z wargami i polnymi bestiami.Jest tma jaskinia z 2 cieniostworami.Co tam tak wyje i buczy????
RPG
Łowca Marcin jest offline  
Nieprzeczytane 18-07-05, 21:53   #2
Dapis
Golem

Dapis awatar

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Łowca Marcin@18-07-2005, 19:24
Z którym lvl. iść na smoki????? Mam koło 15 lvl.Czy to wystarczy???I jeszcze jedno.Kiedy idziemy dawną fosą dookoła miasta jest polanka z wargami i polnymi bestiami.Jest tma jaskinia z 2 cieniostworami.Co tam tak wyje i buczy????
211616
Ja jak na smoki szedłem to miałem 29 lvl.Heh i tak z nimi nie walczyłem- po prostu wyręczł mnie demon.Też wam to radze jak macie takie niskie poziomy.
RPG
Dapis jest offline  
Nieprzeczytane 18-07-05, 23:24   #3
pietrex
Polna Bestia

pietrex awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do pietrex
Domyślnie

Ja gram pierwszy raz w G2 (ach ta Platynowa Kolekcja), na smoki ruszyłem z poziomem chyba 16 i mocno tego żałuję... Teraz muszę się przedzierać przez hordy orków w Khorinis by wykonywać niezaliczone zadania poboczne. :/ 22-25 lvl to minimum, niestety...
RPG
pietrex jest offline  
Nieprzeczytane 19-07-05, 01:06   #4
Krzyshek

Krzyshek awatar

Domyślnie

Ja tam na pierwszego smoka poszedłem mając 32 level Ale w sumie nic nie walczyłem bo wyręczyli mnie łowcy smoków A przy pozostałych albo golem albo demon (jak już ktoś tu pisał). Dzięki przyzywanym istotom wiele się nie namęczyłem a expa nabiłem (tylko musiałem pilnować żeby przyzwaniec nie atakował ludzi ) A tobie radze wrócić do Khorinis i nabić na questach co najmniej 25 level żeby iść na smoki. Jak walczysz ze smokiem albo hordą orków przyzywaj demona a samemu nawalaj czarami/strzałami/bełtami z daleka ale tak żeby nie ranić swojego "pupilka" Ale jeżeli chcesz nawalać mieczem to wysoki level jest wskazany bo im więcej hp tym lepiej

RPG
Krzyshek jest offline  
Nieprzeczytane 19-07-05, 09:39   #5
Blizzer
Kąsacz

Wyślij wiadomość przez AIM do Blizzer
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by A.D Maniak gothic@18-07-2005, 18:57
ja mam 32 level alestraciłem prawie całe życie cusz nie używam magi mieczmam na mistrz a toporek 200 obrarzeń
dzienki za przeczytanie
211671
skąd ty tak szybko wziąłeś topór barserkera

ja na smoki szedłem z 23 poziomem, grałem magiem i miałem czar "duża kula ognia"
Blizzer jest offline  
Nieprzeczytane 19-07-05, 16:20   #6
Łowca Marcin
Chrząszcz

Domyślnie

Mam 17 i rozwaliłem go bez problemu. Długi łuk zrobił swoje!!!!!!!!!!!!!!!!
RPG
Łowca Marcin jest offline  
Nieprzeczytane 19-07-05, 20:37   #7
Johnson
Golem

Johnson awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Johnson
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by A.D Maniak gothic@18-07-2005, 19:57
ja mam 32 level alestraciłem prawie całe życie cusz nie używam magi mieczmam na mistrz a toporek 200 obrarzeń
211671
Hmm... skad miałeś w zwykłym Gothicu II topór o obrazeniach 200?

Jest jeden dobry sposób na smoki. Jeżeli inwestowałeś w zręczność to "pożycz" (czyt. pobij) od Udara ciężką kusze (85 obrażeń). Z taka bronia smok nie jest groźny . Jeżeli jednak nie inwestowałeś w zręcznośc to trzeba go zabić mieczem.

PS: Ja miałem na "polowaniu na Smoki" w Gothicu II około 20 poziom, a w Nocy Kruka ponad 30 .

Brat Darkrevena; Ojciec de Zoo i Kyzv'ego; Wujek Luke'a_F, Peppera i Curseda

RPG
Johnson jest offline  
Nieprzeczytane 22-07-05, 19:10   #8
Adanos21
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Adanos21
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Łowca Marcin@18-07-2005, 19:24
211616
Ja miałem 22 level i grałem magiem ognia.Miałem (nie pamiętam rune czy zwój) czar deszcz ognia
w dodatku miałem smoczą zgubę i umiejętność władania bronią 2-ręczną na Mistrza i spokojnie sobie poradziłem stosujac taktyke zaczepną.
RPG
Adanos21 jest offline  
Nieprzeczytane 22-07-05, 19:49   #9
Mr_Fortuno
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Mr_Fortuno Wyślij wiadomość przez MSN do Mr_Fortuno
Domyślnie

Co wy chrzanicie ?? Ja pierwszego smoka rozwalam na 15 poziomie, no może 17

Najciężej jednak mam z Feomatarem (ognisty). No cuż ale jak ma się niski level to od czego jest pomoc łowców smoków takich jak ten co go możemy wynająć ?
RPG
Mr_Fortuno jest offline  
Nieprzeczytane 23-07-05, 19:24   #10
Kretoszczur
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Kretoszczur Wyślij wiadomość przez MSN do Kretoszczur
Domyślnie

O ile wiem to topór bersekera z 200 obrażeniami jest w" Nocy Kruka"...Swoją drogą to smoki pokonałem czarem "Duża Kula Ognia" i "Grom" na 19 lvl.
RPG
Kretoszczur jest offline  
Nieprzeczytane 23-07-05, 19:35   #11
Trollix
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Trollix Wyślij wiadomość przez MSN do Trollix
Domyślnie

na 1 smoka mozna isc nawet z 10 lvl. I tak wszystko rozwalą łowcy smoków, a ty tylko nabijasz expa. Jak bylem magiem to na 1 smoka szłem na 16 lvl, na kamiennego z 18 a i tak sie troche nameczylem z jaszczuroczłekami ognistegy nie sprawił mi wiekszych problemow, ale i tak jesli chcesz isc na lodowego musisz miec cos kolo 35, szczegolnie jesli grasz w NK.
Nieprzeczytane 23-07-05, 19:42   #12
Kretoszczur
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Kretoszczur Wyślij wiadomość przez MSN do Kretoszczur
Domyślnie

No dobra...A powiedz mi jak poradziłeś sobie ze smokiem z lodowej krainy??Albo z kamiennej fortecy?Przecież tam tobie NIKT nie pomaga, chyba że masz jakiegoś demonika pod ręką.Gorn tylko pomaga jak dojść do Kamiennej Fortecy a resztą musisz się zająć sam...
RPG
Kretoszczur jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania