Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę Dojście do Smoka

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-07-05, 10:29   #1
Slimak78
Krwiopijca

Wink

CZeść, jestem nowym użytkownikiem, przeryłem F.A.Q i dwie strony tego poddziału, ale nic nie znalazłem. Może pomoże ktoś mojej zbłąkanej postaci na 14 lvl?

Otóż: Jestem w IV rozdziale z poziomem .... (bez komentarza) i musze się jakoś dostać do Bagiennego smoka ale jak najwięcej omijać orków. Moze mi ktoś przysłać na maila (slimak78@o2.pl) mapke z zaznaczoną najlepszą trasą i orkami? ( szedłem trasaza zamkiem, orki napadły na kopalnie i nas zabiły) przed zamkiem sie troszke boje bo pełno tam śmieci typu "smocze zębacze". Pomocy!

2. Dokąd przenosi runa "Do przełęczy khorinis" Z kąd wziąść rune "do przełeczy górniczej doliny" i gdzie ona przenosi?

Sorka za błędy ortograficzne, liczą na szybką odpowiedź

Możesz komunikować się ze sługą twoim przez numer 1393236!
RPG
Slimak78 jest offline  
Nieprzeczytane 04-07-05, 10:38   #2
Lord_Sławomir
Polna Bestia

Lord_Sławomir awatar

Unhappy

Hmm...dziwne masz pytania troszkę ... . 14 lvl i juz tak daleko ??? Na twoim miejscu po prostu został bym w Khorinis i podciągnął level gdzies do okolic 20... . Do bagiennego smoka dojdziesz przy pomocy Ciphera i Roda. Siedzą sobie oni przy ognisku blisko chaty Cavalorna. Po co Ci jakieś inne drogi ? Oni Cie zaprowadzą , potworkami nie musisz sie przejmować. Moze nawet Ci się tak udac, że to oni zabiją smoka. Dokąd przenosza te runy ? Tam, gdzie jest napisane...to chyba normalne . PozdrO !
Nieprzeczytane 04-07-05, 10:41   #3
Dapis
Golem

Dapis awatar

Domyślnie

CZeść, jestem nowym użytkownikiem, przeryłem F.A.Q i dwie strony tego poddziału, ale nic nie znalazłem. Może pomoże ktoś mojej zbłąkanej postaci na 14 lvl?

Otóż: Jestem w IV rozdziale z poziomem .... (bez komentarza) i musze się jakoś dostać do Bagiennego smoka ale jak najwięcej omijać orków. Moze mi ktoś przysłać na maila (slimak78@o2.pl) mapke z zaznaczoną najlepszą trasą i orkami? ( szedłem trasaza zamkiem, orki napadły na kopalnie i nas zabiły) przed zamkiem sie troszke boje bo pełno tam śmieci typu  "smocze zębacze". Pomocy!

To bardzo proste.Zejdz z tarana i kieruj sie cały czas na zachód.Aby orkowie cie nie trafiali musisz sprytnie używać myszki.Machaj nią w prawo i w lewo(delikatnie)i idź ciągle do przodu.Napewno orkowie cie ni dorwą.

2. Dokąd przenosi runa "Do przełęczy khorinis" Z kąd wziąść rune "do przełeczy górniczej doliny" i gdzie ona przenosi?

Runa "do przełęczy Khorinis " przenosi do przełęczy KhorinisA rune do przełeczy w górniczej dolinie znajdziesz : kiedy wychodzisz z kopalni  spójż w lewo i idź po takiej górce ... tam będzie most. I tam będą (chyba) 2 kretoszczury i ta o to runa.
RPG
Dapis jest offline  
Nieprzeczytane 04-07-05, 10:44   #4
Lodney
Polna Bestia

Domyślnie

Jak dosjśc do smoka bagiennego: wychodzisz taranem idziesz prostao do rzeki płyniwsz rzeką aż do mostu który prowadzi do zamku. Idziesz w kierunku siedzibi Talbina, aż dojdziesz do jaskini łowcą smoków tam wskakujesz na takie coś i idziesz koło bamdytów nie wiem czy sobie z nimi poradzisz mógł byś zatrudnoić biffa bardzo Ci się przyda, dolej jest chata Cavalorna tam Rod i Chipher oni Ci pomogą. Runy Przełecz Khorinis przy martwym paladynie, Prtzełęcz GD w p[oblirzu opuszczonej kopani za drewnianym mostem. O ile pamiętam to mapka jest na gothic sitew Dzile Noc kruka\Solucja i tam śa drogi do smoków.
PS Wróc do Khorinis i najbij sobie level. Ja w zwykłym G2 zw smokami walczyłem na 25 levelu chyba.
RPG
Lodney jest offline  
Nieprzeczytane 04-07-05, 10:50   #5
Slimak78
Krwiopijca

Domyślnie

Z tąruną chodzi mi dokładne wdo którego miejsca, np : do drzwi gdzie stali ci paladyn, do wejścia do jaskini... tak samo z tą drógą runą, nie orientjwe się gdzie jest biff rod sylvio gorn itd....

RPG
Slimak78 jest offline  
Nieprzeczytane 04-07-05, 10:53   #6
Lord_Sławomir
Polna Bestia

Lord_Sławomir awatar

Wink

Tak, ta runa ,,do przełęczy Khorinis" teleportuje tuż przed bramę, gdzie stali palladyni i potem spotykamy pierwszego poszukiwacza. Gdzie sa Cipher i Rod, masz wyżej napisane, a Biff jest na ścieżce prowadzącej do zamku (niedaleko zabitego palladyna ze smoczym zębaczem . Jeśli tam go nie ma, poszukaj kawałek przed taranem.
Nieprzeczytane 04-07-05, 11:09   #7
Slimak78
Krwiopijca

Domyślnie

Za chatą Cavalorna był ten gościu z rudą, tak? A dokąd przenosi Runa " Do przełęczy órniczej doliny? Sorka, że taki ciekawski jestem...

RPG
Slimak78 jest offline  
Nieprzeczytane 04-07-05, 11:12   #8
Lord_Sławomir
Polna Bestia

Lord_Sławomir awatar

Arrow

,,Do przełęczy górniczej doliny" , przenosi tam, gdzie był kretoszczur ( na górce, za mostkiem) . Tak , chatka Cavalorna jest koło tego palladyna ze skrzynkami rudy. troche dalej, a bedzie tam siedział sobie Cipher i Rod. Co do ciekawości...cóż, kto pyta, nie błądzi
Nieprzeczytane 04-07-05, 12:33   #9
Slimak78
Krwiopijca

Domyślnie

jużzapóźno na nabicie poziomu... wzędzie po khorinis kręcąsię Herszty orków A moja postaćjest za słaby by pokonć w pojedynke, ba nawet z tym magiem w kaplczce innosa, by zabić 2 orki

RPG
Slimak78 jest offline  
Nieprzeczytane 04-07-05, 13:00   #10
Lord_Sławomir
Polna Bestia

Lord_Sławomir awatar

Talking

I to właśnie jest błąd : nie powinieneś piąć się jak najszybciej do przodu w scenariuszu... jak ja gram, zawsze staram się regularnie chodzić na polowanie, zwiedzać świat... ... a questy zostawiam sobie , kiedy mi się nudzi, lub przy okazji. Wtedy masz 2x więcej doświadczenia - no i przyjemności z gry.
Nieprzeczytane 04-07-05, 13:41   #11
Dapis
Golem

Dapis awatar

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Lord_Sławomir@4-07-2005, 13:00
I to właśnie jest błąd : nie powinieneś piąć się jak najszybciej do przodu w scenariuszu... jak ja gram, zawsze staram się regularnie chodzić na polowanie, zwiedzać świat... ... a questy zostawiam sobie , kiedy mi się nudzi, lub przy okazji. Wtedy masz 2x więcej doświadczenia - no i przyjemności z gry.
205194
Oczywiście , przecież nie przechodzi sie gry na czas , tylko po co by czerpać z niej przyjemnościA pięcie się jak najszybciej do przodu scenariusza nie ma najmniejszego sęsu...po drodze ominiesz mnóstwo pobocznych queastów.
RPG
Dapis jest offline  
Nieprzeczytane 05-07-05, 11:19   #12
otto
Chrząszcz

Domyślnie

witam prosze powiedz cie gdzie jest ,sagitta , lester, kamienny smok,
dziekuje wam
RPG
otto jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku