Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę Fexo - Dorota jak Pieszczota

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-09-17, 21:03   #145
 Fexo
Black & White

Fexo awatar

Domyślnie

-Przede wszystkim na tle większości mieszkańców wyróżniają ją jej zielone oczy, dodatkowo jest jasnej karnacji co może być dziwne zważywszy na fakt, iż jest asasynką. - Tłumaczę - Ma długie blond włosy sięgające do ramion i prawdopodobnie jest w granicach mojego wzrostu chociaż tego nie jestem pewien. Z informacji jakie otrzymałem często przybywała tutaj po wino.
RPG
Fexo jest offline  
Nieprzeczytane 08-09-17, 21:13   #146
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

- A, ta ślicznotka? Faktycznie kupowała tu taka. Niebrzydka bestyjka, tylko czasem jej z japy czosnkiem śmierdziało... - zauważa kupiec.
- Co za świnia, tak o dziewczynie mówić. - obrusza się stojąca za tobą służka.
Kupiec mówi dalej.
- Pojawia się co miesiąc i płaci z góry za dostarczanie co tydzień skrzynki wina do pewnego magazynu w porcie. Wczoraj właśnie dostarczyliśmy tam towar. - wyjaśnia kupiec.

[Fexo, przyśpieszmy sesję, bo jest już na finiszu. A pisanie po jednym poście na dobę szalenie ją wydłuża i przez to cała zabawa staje się nudna.]

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)

Ostatnio edytowane przez Smutas : 08-09-17 o 22:33.
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 10-09-17, 22:26   #147
 Fexo
Black & White

Fexo awatar

Domyślnie

-Mógłbyś mi wskazać gdzie konkretnie znajduje się ten magazyn? - Odrzekam. - Pomogłoby mi to w śledztwie.

Cóż, być może teraz w końcu jestem na dobrym tropie, który pozwoli mi ją pojmać i wykonać zadanie. Nie ma nic lepszego niż zakończenie zadania i pogrążenie się w odpoczynku, a i muszę pamiętać coby jej kłaki obciąć i wyciąć to znamię.
RPG
Fexo jest offline  
Nieprzeczytane 11-09-17, 06:38   #148
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

- Znajdziesz go w porcie. To stary magazyn gdzie kiedyś suszono bagienne ziele. Łatwo go poznać, bo jako jedyny pomalowany jest na zielono i ma namalowany nad drzwiami obrazek fajki. - wyjaśnia winiarz.
Służka za tobą aż przebiera nogami.
- Pójdziemy tam panie? Pójdziemy? - dopytuje.

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 12-09-17, 10:42   #149
 Fexo
Black & White

Fexo awatar

Domyślnie

-Idziemy. - Odrzekam z entuzjazmem odwracając się w kierunku portu, a przed dalszą drogą odrzekam jeszcze do winiarza. - Dzięki za wskazówkę.
RPG
Fexo jest offline  
Nieprzeczytane 12-09-17, 10:57   #150
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Idziesz do portu. Drepcząca za tobą służka prawie skrobie ci pięty. Ze trzy razy o mało się nie wywaliłeś z tego powodu.
W końcu dochodzicie do portu. Chwilę się rozglądasz, ale szybko zauważasz pomalowany na zielono magazyn. Jest to wysoki i szeroki barak sklecony z desek. Gdy się zbliżacie, zauważasz po środku jego ściany niewielkie drzwi. Ale widzisz też, że deski przy prawym narożniku magazynu są zniszczone i jest tam szpara, przez którą można się wcisnąć do środka.
- I co? Wskakujemy do środka i ty rach-ciach ich wszystkich pozabijasz? - dopytuje się podniecona służka.

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 12-09-17, 11:25   #151
 Fexo
Black & White

Fexo awatar

Domyślnie

-No mniej więcej tak, ewentualnie to oni zabiją nas. - Odrzekam ze spokojem przyglądając się budynkowi, początkowo mam zamiar wejść przez drzwi jednak po namyśle decyduję się skierować w miejsce gdzie znajdują się zniszczone deski, ale nim wejdę do środka chcę przyjrzeć się przez szparę i zobaczyć co znajduje się w środku.
RPG
Fexo jest offline  
Nieprzeczytane 12-09-17, 12:03   #152
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Zaglądasz przez szparę. Za dużo nie widać, bo wnętrze budynku ukrywa się w mroku. Widzisz tylko że blisko dziury stoją jakieś skrzynie czy paczki... Ale z dziury dolatuje zapach po szuszących się tu niegdyś wiązkach bagiennego ziela.
Słyszysz sapanie. To słuką na czworakach próbuje się przecisnąc przez dziurę w ścianie.
- Wejdę tam i zobaczę co jest w środku. - sapie.
Pozwalasz na to i wchodzisz dopiero za nią? Każesz jej czekać na zewnątrz? Coś innego?

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 12-09-17, 12:18   #153
 Fexo
Black & White

Fexo awatar

Domyślnie

-Jeżeli jesteś tego pewna to możesz wejść, wiedz tylko, że to dosyć ryzykowne. - Odsuwam się lekko aby wpuścić ją do środka, a po chwili mam zamiar wejść za nią kiedy tylko znajdzie się już w środku.
RPG
Fexo jest offline  
Nieprzeczytane 12-09-17, 12:23   #154
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Włazisz za nią do środka. Stoisz przez chwilę aby oczy przyzwyczaiły się do ciemności. Teraz widzisz że podłoga magazyny zastawiona jest porozrzucanymi wielkimi pakami, w którychtransportowano bagienne ziele. Powyżej, całe wnętrze magazyny wypełnia przedziwna konstrukcja z drewnianych bali. Są pionowo, poziomo, po skosie w najróżniejszych kierunkach. Tworzą jakby wielką sieć. W belki powbijane są kołki, pomiędzy którymi jeszcze gdzieniegdzie wiszą sznury , na których wisiały pęki ziela. CHyba nawet gdzieniegdzie nawet coś jeszcze wisi.
Gdy wyglądasz znad stojącej obok ciebie paki widzisz że w środku magazynu zwisa na łańcuchu, tuż nad ziemią, spora misa, w której płonie drewno dając niewiele światła. Wokół niej siedzą na ziemi... Chyba cztery postaci, ale nie widzisz dokładnie kto to.
- Co robimy? - pyta służka wcale nie siląc się na szept. Jeszcze zdradzi przed tymi w środku że tu jesteście!

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 12-09-17, 12:29   #155
 Fexo
Black & White

Fexo awatar

Domyślnie

-Nie tak głośno. - Karcę ją dając do zrozumienia żeby następnym razem była cicho. - W przeciwnym wypadku sam poślę cię na śmierć.

Następnie delikatnie wychylam się zza skrzyni przyglądając się czwórce jegomości, z całych sił staram się im przypatrzeć, aczkolwiek zważając na znikome światło nie wiem czy ma to jakiś sens, ale kto próbuje ten nie błądzi. Następnie zaczynam obmyślać jakiś plan, nie mam zamiaru atakować frontalnie dla tego zaczynam rozglądać się wokół siebie w poszukiwaniu jakiegoś przedmiotu, którym mógłbym rzucić aby odciągnąć uwagę tych ludzi i wykończyć ich z zaskoczenia.

-Zobacz czy jest tutaj coś czym mógłbym rzucić aby odwrócić ich uwagę, ale jak jeszcze raz zaczniesz gadać głośno to przysięgam, powiem Helenie jak bardzo utrudniałaś moje śledztwo więc gadaj szeptem. - Wymawiam stanowczo.
RPG
Fexo jest offline  
Nieprzeczytane 12-09-17, 12:32   #156
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Możesz zbliżyć się do siedzących klucząc w labiryncie skrzyń albo wejść na konstrukcję z bali i iść po niej górą.
Służka na czworaka maca po podłodze w poszukiwaniu jakiegoś przedmiotu.

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania