Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę Amulet Szukającego Ognika

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 01-05-07, 13:09   #1
Adu

Domyślnie Amulet Szukającego Ognika

Witam, słyszałem ze w grze Można zdobyć amulet szukającego ognika kiedy sie podejmie zadania kto handluje bronią bandytów czy jakoś tak otóz wykonałem juz zadanie gdzie są zaginieni ludzie, należe do wodnego kręgu ale kiedy rozmawiam z vatrasem niema zadnego dialogu co do tego zadania ani nic zwiazanego z tym amuletem. Help Bardzo Chciałbym Być Posiadaczem Tego Amuletu
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-05-07, 16:21   #2
Ajacied

Ajacied awatar

Domyślnie

Wydaje mi sie ze popelniles blad, zadanie z bronia dla bandytow trzeba rozwiazac przed przystapienie do Wodnego Kregu, wtedy Vatras da ci wymienony przez ciebie amulet. Wczytaj wczesniejszego save"a lub zagraj jeszcze raz.

Królestwo Innosa - Paladyn

RPG
Ajacied jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-05-07, 19:00   #3
Adu

Domyślnie

No przed przyjściem do Wodnego Kręgu Zostało Mi te jedno zadanie co było w Solucji no i własnie chodiziłem po wszystkich i nic, wnerwiłem sie i przeszłem do II rozdziału i myślałem ze coś źle zrobiłem ale w II rozdziale bede mógł wykonac jeszcze to zadanie
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-05-07, 19:05   #4
Ajacied

Ajacied awatar

Domyślnie

Dobra a odnalazles ostatecznie tego handlarza bronia dla bandytow ???? bez tego chyba nie da sie przystapic do Wodnego Kregu, wyjasnij twa sytuacje dokladnie.

Królestwo Innosa - Paladyn

RPG
Ajacied jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-05-07, 19:22   #5
Adu

Domyślnie

Hmm Dokładniej?? Wykonałem Zadanie Gdzie Są zaginieni Ludzie? vatras powiedzial ze jesli wykonam te zadanie bede mógł dołączyć do wodnego kręgu,noto wykonałem poszłem do vatrasa powiedziec ze jestem gotów do dołączenia do wodnego kręgu przed tym sprawdziłem czy niema dalogu o ogniku, vatras powiedział ze musze powiedzieć o smokach Lord Hagenowi a z tym wiąże sie II rozdział niechciałem jeszcze iść do II rozdziału wykonałem zadania poboczne chodziłem po wszystkich członkach wodnego kręgu których poznałem wnerwiłem sie poszłem do hagena, potem do Vatrasa przyjoł mnie do Wodnego kręgu i Dostałem Zadanie "Niewolnicy Kruka" co wiąże sie z podróżą do jerkendaru
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-05-07, 19:40   #6
 xilk
WT

Domyślnie

No to już Amuletu Szukającego Ognika nie dostaniesz. Ale nie martw się, jest on kompletnie bezużyteczny Ja go może użyłem z 2-3 razy, ale tylko po to, by zobaczyć jak działa. Ale najrozsądniej jest go po prostu sprzedać Ale nie jest on aż tyle wart, byś miał rozpaczać Ja kiedyś też miałem taki błąd, że nie mogłem zdobyć tego amuletu.
Powiem jednak, jak powinno wyglądać prawidłowe zdobycie tego amuletu. Idziesz po raz pierwszy do Vatrasa i zaczynasz z nim gadać o Wodnym Kręgu. Wtedy on coś zaczyna gadać o problemach tej organizacji i próbie, byś został przyjęty do Wodnego Kręgu. Wtedy pytasz dokładnie o co chodzi. On ci wszystko wyjaśnia i na końcu powinna się pojawić opcja dialogowa, w której prosisz Vatrasa o pomoc w odnalezieniu tego handlarza broni dla bandytów. Wtedy właśnie mag wody powinien ci dać ten amulet. Tak więc albo trafił ci się bug i nie miałeś takiej opcji dialogowej lub też przeoczyłeś ją i amulet przepadł.

RPG
xilk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-05-07, 21:33   #7
Koszał
Krwiopijca

Koszał awatar

Domyślnie

Gzadzam się z Xilkiem, ten Amulet jest do dupy, użyłem go raz jak go dostalem , potem o nim zapomnialem. A jeszcze wydawać PN aby nauczyć go szukać jakis tak pierdól to dopiero głupota.

FORZA LA JUVE!
RPG
Koszał jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-05-07, 19:23   #8
Bezsumienny
Skazaniec

Domyślnie

Mi się on nie przydał. Chociarz gdy grałem z kodami zamieniłem się w niego i zwiększyłem mu siłę do 10000 wtedy zabijał wszystko co prubowało mnie zabić.
RPG
Bezsumienny jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-12-10, 20:41   #9
rhobar3
Chrząszcz

Domyślnie

tak by dostać amulet szukającego ognika trzeba zrobić to zadanie przed wstąpieniem do wodnego kręgu
RPG
rhobar3 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania