Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Potężny Biff :)

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-10-06, 19:41   #1
overall

Domyślnie

Witam. Jest to mój pierwszy temat więc prosze o wyrozumiałość .

No więc jak wiadomo nasi sojusznicy tzw osoby ktore walcza z nami ramie w ramie np Gorn, Biff, Lares czy inni maja dosc kiepskie bronie. Jest na to sposób!! Powiedzmy ze jesteśmy w gorniczej dolinie w IV rozdziale. zanim wezmiemy biffa do pomocy, najpierw nalezy nawalic mu sęków, tak żeby zaliczył glebe po czym zabieramy mu jego kiepski topór a z naszego ekwipunku wyżucamy jakiś dobry miecz (broń). ja np. gralem paladynem i kozystalem z ras konsekrowanego miecza i nie mialem zamiaru zmieniac tej broni, wiec wyRZuciłem smoczą zgube. Biff w końcu sie ocknoł i jak zawsze podnosi przy okazji broń którą wczesniej upuscil, tyle ze tym razem jest to smocza zguba . pozniej juz chyba nie musze mowic co sie dzieje. walka z takim kompanem u boku jest doslownie prosciutka. biff sieka przciwnikow niczym maslo. mozna tak zrobic oczywiscie z kazda inna postacia. a jesli takowa postac bedzie miala do was jakies waty po tym jak jej przyfasoliliscie to wystarczy uzyc czaru aura zapomnienia i po problemie. elo

(Jesli takowy temat juz istnieje to prosze o jego usuniecie tzw tego mojego )
RPG

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania