Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Pomoc w ukończeniu modów
Przeładuj stronę Podróżnik PL (Wanderer)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 26-04-10, 15:34   #37
Kriken777
Krwiopijca

Domyślnie

Od wczoraj gram w ten mod i muszę powiedzieć, że jest po prostu świetny! Przy niektórych momentach lałem ze śmiechu np.
Spoiler 

Jestem troszeczkę wcześniej niż pan UP ale mam mały problem. Nie wiem co mam dać do picia Grogerrowi. Próbowalem już wszystkiego i nic nie działa. Możesz powiedzieć mi co mu dałeś i skąd to zdobyć? Aha i mam jeszcze jeden problem. Wreszcie uzbierałem 60 siły i chcialem sobie kupić miecz piechoty. Idę do kowala a tu niespodzienka. Zamiast całego asortymentu moge u niego kupić tylko 3 kilofy, 2 lagi i parę małych pierdół. No co to ma znaczyć xD To jakiś bug czy co? Bo nie chcę do końca latać z lekkim gladiusem xD

Jest jeszcze mały błąd.
Spoiler 

Ogólnie mod oceniam na 9/10, ten 1 punkt za to, że nie ma porządnego skryptu strzelania z broni. A za polonizację 10/10, bo jest świetnie zrobiona i nie znalazłem żadnych błędów.
RPG
Kriken777 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-10, 15:52   #38
czarnypl2
Krwiopijca

Domyślnie

Kriken , wyrzuć gówno z ekwipunku ;p
Co do zawalonego przejścia , ja wziąłem przewiane w warga, zamieniłem sie w niego wjechałem w szczeline i odminiłem sie.

Ostatnio edytowane przez czarnypl2 : 26-04-10 o 16:12.
RPG
czarnypl2 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-10, 15:53   #39
Alembik_Vina
Golem

Alembik_Vina awatar

Domyślnie

Ja mam jeszcze jeden bug, a raczej nie bug OSTRZEGAM jeśli nauczycie się kręgu magii u czarownika nikt nie będzie chciał uczyć nas siły a siła jest potrzebna do karabinów i bazook a przecież każdy chyba chce nimi grać

Cytat:
Jestem troszeczkę wcześniej niż pan UP ale mam mały problem. Nie wiem co mam dać do picia Grogerrowi. Próbowalem już wszystkiego i nic nie działa. Możesz powiedzieć mi co mu dałeś i skąd to zdobyć?
Musisz mu dać: Grog, wino, piwo, biały rum i dwa razy bimber, czyli gin. Jak mu dasz pojawia się tekst "Dałem ci już wszystko, czego chcesz?" No i wtedy idziemy do baby jagi ona uwarzy nam miksturę po której gościowi coś fajnego wyrośnie. Ale mimo, że to się stanie nie popycha to do przodu fabuły misja się nie kończy, lecz wisi w dzienniku

Cytat:
Aha i mam jeszcze jeden problem. Wreszcie uzbierałem 60 siły i chcialem sobie kupić miecz piechoty. Idę do kowala a tu niespodzienka. Zamiast całego asortymentu moge u niego kupić tylko 3 kilofy, 2 lagi i parę małych pierdół. No co to ma znaczyć xD To jakiś bug czy co? Bo nie chcę do końca latać z lekkim gladiusem xD
Ja nie miałem takiego błędu, ale kowal później ucieka w góry, a ja nie wiem jak się tam dostać. Jeśli chodzi o broń to walczę hydraulicznym kluczem, który znajdziesz w zamkniętej szopie. Trzeba porozmawiać z miejscową no... kobietą lekkich obyczajów Poza tym walczę karabinem snajperskim ma go jeden ze strażników na wieży, na plantacji konopi, trzeba go zabić.

czarnypl2 mam pytanie, czy to rosjanie dodali piosenkę o marihuanie i titanic - kur; czy ekipa tłumacząca? Piosenki bardzo fajne

Dobra ludzie, jak pchnąć fabułę do przodu? Kowal zwiał w góry, kolejka jest zepsuta. Pomocy...

Ostatnio edytowane przez Alembik_Vina : 26-04-10 o 16:17.
RPG
Alembik_Vina jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-10, 16:23   #40
Kriken777
Krwiopijca

Domyślnie

Dzięki, wyrzuciłem gówno z ekwipunku i mogę już rozmawiać z innymi osobami Alembik, ten hydrauliczny klucz to ten w domu Kuźnicza? Jeśli tak to miałem go ale przerzuciłem się na lekkiego gladiusa. No i miałbym już miecz piechoty gdyby nie ten bug z kowalem Snajperkę znalazłem wcześniej, ale nie używam narazie broni palnej bo mam mało zręcznośći i umiejętności strzelania (1/10 strzałów trafione xD). I dzięki za zadanie z Groggem, udało się, teraz muszę myśleć co dalej zrobić
RPG
Kriken777 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-10, 16:25   #41
Vezone
Pan Cienia

Vezone awatar

Domyślnie

Jak czytam wasze komentarze na temat moda to aż mnie ch** chce strzelić bo mi nie działa. Robię wszystko jak trzeba żeby zainstalować ale i tak mimo to nie działa.

Kinematograf Forum
Właściciel piętna cierpienia
RPG
Vezone jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-10, 16:33   #42
Kriken777
Krwiopijca

Domyślnie

Jak instalowałeś? Czy podczas instalacji moda oraz spolszczenia włączał się gothic vdfs? Jeśli nie to coś musi być nie tak. Spróbuj przeinstalować gothica, zainstalować g2mdk i gothic startera, zainstaluj Podróżnika do folderu Gothica, potem przy zainstaluj do folderu Gothica spolszczenie [WAŻNE] Usuń końcówkę /Podróżnik przy ścieżce dostępu. U mnie obydwie instalację trwały długo, ale wszystko działało.
RPG
Kriken777 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-10, 16:44   #43
Vezone
Pan Cienia

Vezone awatar

Domyślnie

Jak już pisałem kilka postów wcześniej wszystko się pojawia. Czarne okno jest, vdf czy jakoś tak jest. Końcówka Podróżnik usunięta. Ale i tak mimo to jak uruchamiam go to dalej jest po rusku.

Kinematograf Forum
Właściciel piętna cierpienia
RPG
Vezone jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-10, 16:46   #44
Kriken777
Krwiopijca

Domyślnie

Masz zainstalowane gmdk? Jeśli nie to zainstaluj. Nie wiem czy pomoże, mi w każdym razie zainstalowanie go pomogło w 2 modach.
RPG
Kriken777 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-10, 20:55   #45
Nederland
Black Swan

Nederland awatar

Domyślnie

No więc... mam problem.
Po próbie namowy Ivana Chielsinga alias Gabriela van Helsinga do wstąpienia do partii, ten gdzieś biegnie. Domyślam się, że jego pierwotnym zamysłem było zlanie Żyridowskiego, ale ten za nic nie może do niego trafić. Biegnie w kierunku szalety, blokując się na ścianach.

Jeszcze jedno: gdzie jest czapka dla Wiesi?
Nederland jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-10, 21:26   #46
czarnypl2
Krwiopijca

Domyślnie

Tak , chce pobić żericustam.
Czapkę dla wiesi zrobi Ci Seyok(jakos tak, chodzi mi o pedaua) jeśli mu przyniesiesz wazelinę.Ażeby to odblokować , to chyba naczelnik musi Ci o nim powiedzieć czy ktuś inny.
RPG
czarnypl2 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-10, 21:48   #47
Nederland
Black Swan

Nederland awatar

Domyślnie

Dzięki, sprawdzę. Sęk w tym, że teraz próbuje wejść w tę platformę, na której Żyridowski stoi.
Natknąłem się na większy problem: by pobierać nauki u pseudo van Helsinga, muszę mu przynieść 13 głów zombie. Ponadto podejrzewam, ze w ten sposób popchnę fabułę do przodu. Umarlaki podobno pojawiają się w wiosce o północy. Nie ma ich. Muszę porozmawiać z kimś konkretnym, by się zjawiły? Gadam z każdym napotkanym BN , nie spotkałem się z żadną odpowiednią opcją dialogową.

Oprócz tego, jak dostać się do plantacji narkotyków? Zabiłem Wałacha, ale strażnik nie chce mnie wpuścić.
Nederland jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-10, 21:50   #48
czarnypl2
Krwiopijca

Domyślnie

U pana ćpuna (lowik czy jakos tak) dostaniesz misje zaniesienia zielska właśnie do tej plantacji.Zombie , przynajmniej u mnie pojwiły sie dopiero gdy 2 raz chodziłem o połnocy.
RPG
czarnypl2 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania