Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Pomoc techniczna
Przeładuj stronę Gothic 2 The Returning

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 06-01-14, 01:35   #1
Kaboom
Chrząszcz

Domyślnie Gothic 2 The Returning

Ogromny mod zmieniający bardzo dużą ilość rzeczy
Jedną z nich jest to że od pewnego poziomu siły potwory zamiast atakować uciekają(tak szybko że niemożliwe prawie wszystkich wyłapać i jest to czasochłonne np:uciekający cieniostwór)
Czy da się jakoś to zmienić?
By potwory niezależnie od siły jaką mam (około 500) nie uciekały?
Bo trochę to irytuję zaczynam już na marvinie za niektórymi latać bo mnie nie zaatakują i tak.(Agro jest tylko na zwierzęta orki i jaszczuroludzie biją normalnie)
Normalnie też aggro mają potwory które mogą mnie otruć (polny pełzacz,krwiopijca,truteń) oraz potwory specjalne (za które jest bohaterski bonus)
A tak poza tym to spieprzają przede mną nawet golemy.Tylko lodowe się nie boją :P.I uwierzcie mi gonić takiego potwora to cholerny problem bo zauważają mnie z dosyć daleka,jest grupa ciężko wszystkie wyłapać no i są naprawdę szybkie.Cieniostwór to najszybsza rzecz w tej grze jaką widziałem.Ciężko mi go nawet czasem złapać na marvinie.
RPG
Kaboom jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-01-14, 01:43   #2
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Wiesz ze nie ten dział
Wiesz ze używanie kodów w tej modyfikacji w 99% uniemożliwia przejść gry wiec tobie pomoc jest nie potrzebna skoro już sobie grę .....
No tak bo strzelić z kuszy łuku czy zwoju itp jest too hard zanim zaczną uciekać bo nauczyć się skradania które powoduje ze przestają uciekać czy akrobatyki które pozwala ich wyprzedzić tez jest too hard

Ty możesz tylko przeinstalować moda i zacząć grac od nowa to ciebie tylko ratuje użyłeś kodów i już jest game over taka prawda return jest mega czuły na konsole
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania