Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę ArcaniA: Gothic 4 - obsada dubbingu i lista NPC znana!

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 07-08-10, 22:16   #1
Macrentofeth
slugabeliara

Macrentofeth awatar

Domyślnie ArcaniA: Gothic 4 - obsada dubbingu i lista NPC znana!

Serwis dubscore.pl opublikował obsadę polskiego dubbingu gry ArcaniA: Gothic 4. Dowiadujemy się jacy aktorzy podłożą głosy pod znane i nowe postacie, a także otrzymujemy listę NPC! Teraz wiemy, że w A:G4 pojawi się znany z G1 kucharz Snaf, czy Hagen z G2. W dodatku w roli większości "starych" postaci wystąpią ci sami aktorzy, co w poprzednich Gothikach!

» Obsada i lista NPC

Gothic Multiplayer | Gothikowy Celebryta | ELEX
RPG
Macrentofeth jest offline  
Nieprzeczytane 07-08-10, 22:28   #2
Rhobar VI
Czarny Goblin

Rhobar VI awatar

Domyślnie

Widać ze w grze będzie dużo postaci (wystarczy rozwinąć listę dubbingowanych postaci), poza tym sadząc po jakości dubbingu który słyszeliśmy już wcześniej widać że CD-Project się stara. Ciesze się że Arcania będzie z dubbingiem (to czego Cenega nie zrobiła z Risen). Dzięki Macrentofeth za info.

Ostatnio edytowane przez Rhobar VI : 07-08-10 o 22:58.
RPG
Rhobar VI jest offline  
Nieprzeczytane 07-08-10, 23:08   #3
Biały Wojownik
Kąsacz

Biały Wojownik awatar

Domyślnie

Moim zdaniem do bani że Bauman użycza głosu zarówno Miltenowi jak i Diegowi. Już w Gothicu 3 to denerwowało. Trzej (Diego, Lester, Milten) z czterech najbliższych przyjaciół bezimiennego mówiło takim samym głosem . Dlaczego nie można przydzielić dawnych aktorów do odpowiednich postaci... poumierali czy co ?
Milten - Jarosław Boberek
Diego - Adam Bauman
Lester - Paweł Szczęsny
Gorn - Piotr Bąk
Nieprzeczytane 07-08-10, 23:34   #4
Rhobar VI
Czarny Goblin

Rhobar VI awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Biały Wojownik Zobacz post
Moim zdaniem do bani że Bauman użycza głosu zarówno Miltenowi jak i Diegowi. Już w Gothicu 3 to denerwowało. Trzej (Diego, Lester, Milten) z czterech najbliższych przyjaciół bezimiennego mówiło takim samym głosem . Dlaczego nie można przydzielić dawnych aktorów do odpowiednich postaci... poumierali czy co ?
Milten - Jarosław Boberek
Diego - Adam Bauman
Lester - Paweł Szczęsny
Gorn - Piotr Bąk
Masz rację, jako Milten najlepiej sprawował się Jarosław Boberek ale równie dobrze mógłby być Paweł Iwanicki (ten z G1). Gorna zagra Mirosław Zbrojewicz (Piotr Bąk byłby lepszy ale Zbrojewicz też może być). Przynajmniej Lesterowi głosu użycza Paweł Szczęsny a nie tak jak w G3 Adam Bauman.
RPG
Rhobar VI jest offline  
Nieprzeczytane 08-08-10, 00:06   #5
Surmolex
Kąsacz

Surmolex awatar

Domyślnie

Mnie ciekawi czy wymienieni Snaf i Hagen będą tymi z G1 i G2 bo jeśli tak to by było super
RPG
Surmolex jest offline  
Nieprzeczytane 08-08-10, 00:55   #6
Simon_Dark_lord
Jaszczur

Simon_Dark_lord awatar

Domyślnie

Mnie boli tylko to że głos Miltena i Diego będzie dubbingował ten sam aktor,mam cichą nadzieje że chociaż ton głosu tak będzie zmieniony na każdą postać że będzie się słyszało różnice.Jednakże ciekawi mnie wątek z Hagenem (o ile to jest TEN Hagen)bo jednak orkowie podobno zajęli całe Khorinis a Hagen poszedł z ekspedycją do GD,a jako głównodowodzący paladynami nie sądzę by ot tak się poddał tam bez walki i błagał orków o litość.Zmierzam do tego że,jak on mógłby ewentualnie przeżyć?Pożyjemy zobaczymy mam nadzieje że aktorzy staną na wysokości zadania i wczują się w role,a nie będzie tak że postać będzie mówiła o strasznych/niesamowitych rzeczach tak jakby się pytała która godzina.
RPG
Simon_Dark_lord jest offline  
Nieprzeczytane 08-08-10, 01:26   #7
Skyrim
Kąsacz

Skyrim awatar

Domyślnie

Mnie najbardziej zaciekawiła dość duża ilość kobiet w nowym gothic-a, czyżby nowi twórcy gry docenili płeć piękną. A bo za tym no może w sumie być chociaż Milten, który będzie przemawiał głosem Diega nie zbyt mi odpowiada.
RPG
Skyrim jest offline  
Nieprzeczytane 08-08-10, 02:29   #8
OSTRafi
Polna Bestia

OSTRafi awatar

Domyślnie

Niepotrzebnie tak pomieszali głosy ale przynajmniej jedna postać będzie mówiła jednym głosem przez cała grę.
Nie tak jak po zainstalowaniu NK głosy dodane w dodatku są nieraz całkiem inne niż te z podstawki ^^
Księga Ezechiela: 25,17. „Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę”
RPG
OSTRafi jest offline  
Nieprzeczytane 08-08-10, 04:30   #9
Shine<3
Czarny Goblin

Shine<3 awatar

Domyślnie

Ahh i mnie też dołuje, że Diego i Miltena będzie dubbingować ten sam aktor. Najbardziej jednak mnie ciekawi wątek Snafa oraz Hagena, Hagen miał pomóc Garondowi, a potem orkowie zajęli całe Khorinis, no i co ze Snafem.

†Strażnik Arsenału Podziemia
RPG
Shine<3 jest offline  
Nieprzeczytane 08-08-10, 11:54   #10
Peter [General Lee]
Polna Bestia

Peter [General Lee] awatar

Domyślnie

Bardzo mnie ucieszył fakt, że za Robhar'a III (starego beziego) podkłada ten sam aktor co zawsze, czyli Jacek Mikołajczak.

Długo tu nie zaglądałem i nie grałem w Gothica od czasu przejścia trzeci częściej (podstawki)... Z tego co czytałem w Zmierzchu Bogów Xardas ginął, a teraz patrzę, że Tomasz Marzecki podkłada głos za Xardasa w Arcanii :O :O
Cieszę się bardzo, że Xardas nie ginie... bo moim zdaniem on i Bezimienny oddawał największy klimat no i jeszcze Lee, też zawsze dawał odpowiedni klimat, który zawsze lubiłem hheheh nie trudno się domyśleć po moim nicku
Nieprzeczytane 08-08-10, 12:17   #11
JarekDusilo16
Chrząszcz

Domyślnie Ale jest większy problem

Jest większy problem od samego dubbingu, przeczytałem bowiem że spellbound chce zastosować taki sam rodzaj walki jak w wiedźminie a przynajmniej podobny. Jeżeli tak będzie to stracę ochotę na grę. Wolałbym aby system walki był bardziej przybliżony do assasin's creed a nie do wiedźmina. Słyszałem że Spellbound liczy się ze zdaniem fanów gothica bo już nie jeden głupi pomysł odrzucili, ale tego tematu nikt jeszcze nie podjął, powalczmy o lepszego gothica!!!
RPG
JarekDusilo16 jest offline  
Nieprzeczytane 08-08-10, 12:34   #12
Krassus
Chrząszcz

Krassus awatar

Domyślnie

Ta lista jest chyba niepełna, bo nie zauważyłem wzmianki o Lee bądź Thorusie. (a ten drugi wystąpi na pewno, wnioskuję z opowiadań) Poza tym wszystko w porządku. Przesłuchałem pierwsze próbki i wyszło bardzo dobrze
RPG
Krassus jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania