Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę Nie mogę zebrać więcej załogi niż zwykle na statek! DWÓR irtorath

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-09-15, 21:28   #1
Jaroox
Krwiopijca

Domyślnie

Witam mam taki problem , zwykle jak grałem Łowcą Smoków to mogłem zabrać ze sobą : Miltena, Lestera , Gorna, Diega, Laresa, LEE, Beneta, Wilka, Vatrasa, Angara, oraz Na dokladke mario,
Kapitanem był Torlof. Otoż gdy chce ostatnia osobę zabrać oprócz mario to bezi gada ze ma pelna zalogę . Nie mogę sobie przypomnieć jak to zrobić , ktoś zna jakieś triki?
w necie mowia ze niby da sie 9 osob ale jestem pewien ze 10 zabieralem bez kapitana, może jakas kolejnosc inna?
Probowalem szukać tematow ale wiekszosc linkow wygasla..

Nikt nic nie wie?
Czy to forum już umarło?

Ostatnio edytowane przez xilk : 21-09-15 o 23:17.
RPG
Jaroox jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-09-15, 21:48   #2
Gregorius™
   

Gregorius™ awatar

Domyślnie

Nie wiem, nie orientuję się w tym, ja nawet nie liczyłem kogo brałem, ale skoro Bezi mówi że już ma full więc w czym problem? tylko Angar ci pomoże w walce a reszta co najwyżej może cię poduczyć, ale to możesz jeszcze na lądzie zrobić. Możliwe że zapomniałeś jaką miałeś wtedy dokładną liczebność.

RPG
Gregorius™ jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-09-15, 23:17   #3
 xilk
WT

Domyślnie

Jest 9 osób. Jedyny wyjątek, to zebrać załogę z 9 osób, a następnie pogadać z Girionem i zgodzić się, by płynął z nami. Wtedy załoga oże liczyć 10 osób.

A i edytuj swoje wiadomości, zamiast pisać jedna pod drugą co chwila.

RPG
xilk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-09-15, 00:52   #4
Jaroox
Krwiopijca

Domyślnie

Ogólnie mówi się że mozna zabrać az 9 osob + 2 dodatkowe girion i mario, z tym że jesli ich się wczesniej zaprosi to zajma miejsce innym a wiec mniej bedzie jeszcze mozna zaprosic. Jestem pewien że zabieralem Wilka z resztą ferajny bo chociazby pamietam dialog czemu zabieral bezi ze soba benneta.
Wiem że istniał jakiś trik na zabranie 12 osob lacznie , tylko nie wiem jak to sie robilo. Jestem przekonany że da się wykorzystać jakąś kombinacje , trik tak by zabrać 12 osob . Ktoś jakieś pomysły ma?
RPG
Jaroox jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-09-15, 08:16   #5
 xilk
WT

Domyślnie

Nie, Mario zajmuje normalnie miejsce, nie weźmie się go do pełnej, 9-osobowej załogi. Jedynie Girion zawsze musi płynąć, gdy poprowadzimy z nim odpowiednio dialog, więc maksymalnie to 10 osób + kapitan (no i nasz bohater).

RPG
xilk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania