Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Porady i spoilery
Przeładuj stronę Walka - tylko mnie to tak wkurza?

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-03-13, 17:50   #1
Bargian
Chrząszcz

Domyślnie Walka - tylko mnie to tak wkurza?

Witam.

Pare dni temu poraz kolejny dalem szanse dla Gothica 3 a bo jest Comunity patch 1.75, a to quest pack, mysle sobie no w koncu mozna bedize pograc.

Moja pierwsza przygoda byla zaraz jak gra wyszla - czyli mocno zbugowana i ledwie grywalna. Ale za to walczyc sie dalo - wystarczylo dosc dlugo i cierpliwie ciskac lpm (no, nie dzialalo to wtedy na zwierzeta). Stracilem cierpliwosc i zostawilem gre wtedy w cholere. Podobnie bylo jeszcze ze 2 razy pozniej z kolejnymi patchami, zawsze to samo - problemy z walka.

Przegladajac posty niektorych ludzi nie moge uwierzyc ze az tyle gracie, mnie po prostu cos trafia jak w 90% starć musze ładować grę, bo gine. Az tak cienki jestem? Na to wyglada. Gram na normalnym poziomie trudnosci z alternatywnym balansem.
W walce ze zwierzetami opracowalem taktyke atak i pare krokow w tyl, znowu atak i znowu do tylu, przewaznie dziala, chyba ze akurat zwierzak pochyli leb przed atakiem - to ja pudluje a potem on mnie trafia. Albo on jest nizej niz ja, to wtedy macham mieczem mu nad glowa a on mnie morduje. W walce z ludzmi/orkami zawsze jestem wolniejszy, rzadko kiedy daje rady cokolwiek sparowac nie wazne czy bije lpm czy ppm, nawet goscie z dwureczniakami sa szybsi.

Nabilem 28 poziom i juz mam dosc, gra jest fajna, ale walka mnie po prostu odrzuca, jak se pomysle o, hmm, np, odbijaniu jakiegos miasta i tych DZISIATKACH prob ktore bede musial podjac... mozecie mi cos podpowiedziec? jak skutecznie walczyc? co robic zeby nie wczytywac caly czas? widzialem posty w ktorych ludzie chcwalili sie ze na trudnym poziomie na 1 lvl daja rady pokonac np, Gorna. Jak?
RPG
Bargian jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania