Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Xardas

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 11-01-10, 17:33   #133
wojtas10
Krwiopijca

Domyślnie

Kluczem do tego czy Xardas się pojawi jest to co nie zostało wspomniane w G3 ZB, czyli tak naprawdę wiemy, że Bezimienny szybko wygrał starcie z Xardasem i zapłacił za to ogromną cenę. Zostało powiedziane, że Xaedas został pokonany, ale nie zabity.
RPG
wojtas10 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-10, 21:47   #134
pogoniarz5
Polna Bestia

pogoniarz5 awatar

A ja bardzo bym chciał żeby Xardas byl w Arcani !! Bo bez niego nie ma dobrej fabuły. Był w Gothicu 3 i było świetnie a nie było go w Gothicu 3 ZM i fabuła zrypana!
RPG
pogoniarz5 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-10, 22:30   #135
Simon_Dark_lord
Jaszczur

Simon_Dark_lord awatar

Domyślnie

Parę osób podawało wątki gdzie mówią że Xardasa nie będzie,a skąd wiadomo że to nie ściema?W końcu może chcą zrobic jakąś niespodziankę z nim związaną,jakiś quest czy coś ale przy tym jal udzie ich zasypywali pytaniami musieli coś odpowiedziec a logiczne że jak ludzie by wiedzieli że jest Xardas to by zaczeli snuc niewiadomo jakie domysły co by miał robic w Arcanii i w końcu to co by zobaczyli (przynajmniej fani Europejscy co go znają z poprzednich części)mogło ich rozczarowac.A tak ludzie myślą "nie będzie Xardasa to będzie troche głupie" i nagle w trakcie gry fabuła tak się rozkręca że pojawia się Xardas i robi jakiś zamęt i jest osłupienie i radośc ludzi z okazjii zobaczenie nekromanty o którym mówili że go niema,taki mi się wydaje tok myślenia SB bo sam bym tak zrobił żeby ludzie mieli większą frajdę z gry,bo co to za gra jak wiadomo od początku kto gdzie jest.Więc może i mówili że nie będzie Xardasa ale wierzę że nie są na tyle głupi i jakoś nas zaskoczą
RPG
Simon_Dark_lord jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-07-10, 22:02   #136
BrahimIV
Jaszczur

BrahimIV awatar

Domyślnie arcania jest wieczna

xardas sie powinien pojawic byl w kazdej czesci gothica a teraz jakby go nie było spadła by liczba graczy o 1/4!!! wiec nowi tworcy arcanii powinni go pozostavic pozdro BrahimIV
RPG
BrahimIV jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-07-10, 00:26   #137
Rhobar XVII
Polna Bestia

Rhobar XVII awatar

Domyślnie Xardas w Arcanii

Ja pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem o gothic. (Oooo.... Kiedy to było...) Dostałem go na urodzinki Wtedy to była nowość. Zobaczyłem poradnik (wciąż go mam) Tam na końcu był taki wierszyk pod tytułem "Nekromanta Xardas" Od razu pomyślałem, że przez wszystkie częsci tej gry będzie on naszym mentorem lub przeciwinikiem. (W każdym bądź razie będzie kluczową postacią.) Teraz po zagraniu w e wszystkie 3 częśći nie wyobrażam sobie gry bez niego. I DLATEGO CIĘŻKO BĘDZIE MI MYŚLEĆ O GOTHICU BEZ Xardka. Nieodłączna postać ma być wykluczona??? Mam jednak nadzieję, że twócy Arcanii znajdą zadowalającą nas alternatywę
Nieprzeczytane 09-07-10, 01:24   #138
Ulv
Cieniostwór

Ulv awatar

Domyślnie

gdybyscie czytali, Wy tam u gory bobki, newsy i pytania skierowane do ELD bodaj na tym foro, wiedzielibyście, że Xardas się pojawi w 4 częsci gothica.

RPG
Ulv jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-07-10, 14:54   #139
hebal
Jaszczur

hebal awatar

Domyślnie

Xardas zawsze był kojarzony z Gothicem
RPG
hebal jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-07-10, 15:23   #140
Farfocel
Chrząszcz

Domyślnie

Jeżeli Xardas stracił pamięć i moc to pewnie "teraz" chodzi po tamtym wymiarze jak zwykły człowiek i nie wie kim był wcześniej. Jeżeli nic się nie wydarzy w G4 to pewnie tam pozostanie.

Milten jeden z nielicznych przyjacieli króla, kiedy zauważy że coś mu odbija zacznie coś knuć, razem z Diego zaczną szukać kogoś kto mógł by się mu przeciwstawić.

Może tak będzie
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-07-10, 15:32   #141
Vezone
Pan Cienia

Vezone awatar

Domyślnie

Mag ognia w vengardzie mówi nam, że mamy na sobie moc xardasa ale nie możemy jej użyć. Być może to przez tą moc bezi stał się zły.

Kinematograf Forum
Właściciel piętna cierpienia
RPG
Vezone jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-07-10, 17:51   #142
Whitefire
Parias

Whitefire awatar

Domyślnie

Zawsze jak czytam o Arcanii to jest coś napisane o potężnym artefakcie. Jak myślicie: czy ktoś, kto był jeszcze niedawno zwykłym rybakiem mógłby go od tak znaleźć, zdobyć, umieć się nim posługiwać? NIE! A Xardas zna działanie Uriziela, Oka Innosa, Szponu Beliara, potężnej zbroi z rudy i kilku artefaktów z g3. W takim razie kto inny niż Xardas miałby pomóc nowemu bohaterowi? Myślę, że nie będzie nam od początku towarzyszyć, ale pojawi się później... Gdy będzie potrzebny.
RPG
Whitefire jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-07-10, 19:11   #143
Vezone
Pan Cienia

Vezone awatar

Domyślnie

Może w arcani będziemy mogli się przenieść do nieznanych krain i tam spotkać xardasa, byłoby zajebiście.

Kinematograf Forum
Właściciel piętna cierpienia
RPG
Vezone jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-07-10, 19:18   #144
Elem
Zindoktrynowany

Elem awatar

Domyślnie

Myślę,że Xardas powie nam też o tym co się stało z naszym Bezimiennym(dlaczego stał się tyranem).

Spotkamy go zapewne w drugiej części gry,będzie nadal samotnikiem.Pewnie Lester będzie z nim jakoś powiązany.

Ostatnio edytowane przez Elem : 15-07-10 o 17:52.
RPG
Elem jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania