Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Bezimienny

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 30-08-08, 23:21   #49
Loczek al zah Chaber

Loczek al zah Chaber awatar

Domyślnie

Twórcy gry mogliby podjąć się trochę trudnej sztuki - zrobić ze starego bezimiennego głównego bohatera G4. Oczywiste trudności polegają na tym, że gramy inną postacią. Jednak da się tak ukształtować fabułę byśmy cały czas kręcili się wokół króla, a nie nas.
Nie liczyłbym na to, chociażby ze względu na to, że nowym graczom (usa) gra będzie wydawała się nieciekawa.

Rycerz Angeliki || Brat Torna, Olivandera, Nederlanda, Burratosa, Ajacieda || Wuj Calzedo

RPG
Loczek al zah Chaber jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-10-08, 07:29   #50
Kel'Thuzad
Ten kulturalny.

Kel'Thuzad awatar

Domyślnie

Wystarczy przeczytać jakikolwiek press pack o Arcanii, żeby się o tym dowiedzieć.

Zmienią bohatera - świetnie! Tylko szkoda, że znowu będzie to jakiś bezimienny człowiek. Zalatuje mi naftaliną.
Ciekawi mnie też, czy poznamy prawdziwe imię bohatera trylogii. Raz, że głupio by wyglądali dwaj bezimienni w rolach głównych. Dwa, że co to za król, którego imienia nie znają poddani?
Kel'Thuzad jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-10-08, 10:36   #51
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Nie narzekajcie, jeśli nie wiecie dokładnie co i jak będzie z tym nowych bohaterem. Jak pomysł będzie ciekawy, to nikt nie będzie płakał.
W końcu trudno opierać się non stop na tym samych bohaterze. Po ilus tam częściach gry będzie musiał być staruszkiem...

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-10-08, 13:00   #52
Simon_Dark_lord
Jaszczur

Simon_Dark_lord awatar

Domyślnie

Wg mnie twórcy zostawilii "otwartą furtkę",z tego co czytamy to "starego" beziego opętały złe moce i dlatego tak jest,może "nowym" bezim będziemy musieli go uratować w jakichś sposób i wtedy w kolejnej odsłonie(może)będziemy znowu nim prowadzić.Patrzcie ile atków nie wykorzystano:niezbadane krainy na zachodzie,krainy orków na północy.Może w kolejnej(5) części będziemy jako "stary" bezi a nowy nam będzie pomagał wraz z innymi skończyć raz na zawsze orków.Kto wie,biorąc pod uwage że mało wiemy o "starym" bezim żeby nam nowego dawali.I nie chodzi tu o imię ale np.jego przeszłość,za co go wrzucili za bariere,kim był itp.

Podsumowując,mam nadzieje że "stary" bezi wróci,tak samo mam nadzieje że nie zamierzają podawać jego imienia w tej części.

@up
Wg niby kiedyś będzie musiał być staruszkiem.Ale skoro jest wybrańcem Innosa(bądz Adanosa)to jego proces starzenia może dotyczyć w mniejszym stopniu niż innych.
RPG
Simon_Dark_lord jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-10-08, 21:53   #53
Robak II
Krwiopijca

Robak II awatar

Domyślnie

A może to będzie tak że Bezio przed pójściem do kolonii karnej spłodził syna/córkę. Gdyby była droga Adanosa to syn/córka zaczeli by się zastanawiać kim był ich ojciec. Po jakimś czasie Milten odkrył że Bezi miał dziecko. I zaczął poszukiwania tego dziecka. Gdy odnalazł syna/córkę Beziego, Milten opowiedział całą historie o jego przyjacielu. W ten sposób dziecko zaczęło poszukiwania swego ojca. Najpierw musiało odnaleźć artefakt który by pozwolił by się teleportować do nieznanego świata. Gdy syn/córka dotarł/a do tych krain spotykał/a różne wieści o swoim ojcu że wyruszył na jakąś górę rozwalić jakiegoś potworka. I gdy syn/córka odnalazło swego ojca był HAPPY END.
RPG
Robak II jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-11-08, 10:00   #54
yeti1221
Chrząszcz

yeti1221 awatar

Domyślnie

czytałem ostatnio na jednym Forum ze bezimienny bedzie juz tylko postacia kierowana przez komputer ty za to wcieliasz sie w jakiegos rybaka takie rozwiazanie zastosowano dlatego ze w Gothicu 4 a raczej arcani zastosowano duzo zamian i gdy to bedzie nie wypał powroca do nazwy gothic a bohaterem bedzie znowu bezimienny
RPG
yeti1221 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-11-08, 22:33   #55
ThiefT666
Krwiopijca

ThiefT666 awatar

Domyślnie

Dokładnie to samo w sieci udało mi się dowiedzieć na temat Bezimiennego. A to właśnie mnie PRZERAŻA! Co to ma być?? Tak jak Nordmarczyk powiedział, przez wszystkie części wcielamy się w bohatera który walczy za to czym się kierujemy, i w ten sposób opowiada się historia, nie wyobrażam sobie G4 bez naszego bohatera. Pomyślcie jak będzie wyglądać scena w której rybak(niby nowy gł. bohater) już niby wojownik spotyka się z Rhobarem III. Kupić kupie G4, a nawet postaram się o edycję kolekcjonerską ale czuję, że zrobie to tylko z zamiłowania do starego Gothic`a I, ta część moim zdaniem jest najlepiej skonstruowana pod względem fabuły, nawet muzyka jest mroczniejsza.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-12-08, 19:58   #56
gocu113
Chrząszcz

gocu113 awatar

Domyślnie

tak amo kupie gothica IV za inne części bo je lubie ale ten gothic to będzie żal
RPG
gocu113 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-01-09, 13:32   #57
Binek
Polna Bestia

Binek awatar

Domyślnie

Jak dla mnie taka odmiana nie będzie zła, zobaczymy jak to będzie wyglądało gdy G4 wyjdzie. Bezi zostanie złym królem, ale co się dziwić, tyle razy ile on po głowie oberwał, mogło mu się coś poprzewracać, widać to było już w dodatku do G3 xD Nie oceniajcie już tego z taką niechęcią zobaczycie co z tego wyniknie, dajcie szanse twórcą. :P

Królestwo Innosa - Przybysz
RPG
Binek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-01-09, 14:40   #58
Caesum
Czarny Goblin

Caesum awatar

Domyślnie

Z jednej strony miło byłoby zobaczyć naszego kochanego brudasa, ale z drugiej już i tak wystarczająco został zepsuty, te jego wyniosłe teksty przepełnione miłością do samego siebie... Omg...

Sam już nie wiem, ale chyba wolałbym go zobaczyć, pod warunkiem, że usuną jego "nió st@jl", bo jest żałosny.
RPG
Caesum jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-01-09, 18:45   #59
jadstrengera
Chrząszcz

jadstrengera awatar

Talking

O ile ja wiem to bedziemy inna postacja i nawet bedziemy mieli wybor czy beziego zabic
RPG
jadstrengera jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-01-09, 19:56   #60
Caesum
Czarny Goblin

Caesum awatar

Domyślnie

No to niech chociaż nie będzie taki jak Bezimienny w dodatku, byłbym wdzięczny.
RPG
Caesum jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania