Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Taktyki tworzenia postaci

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-08-04, 13:49   #1
D@msi
Kąsacz

Wyślij wiadomość przez AIM do D@msi
Domyślnie Taktyki tworzenia postaci

możemy tu opisywać swoje taktyki tworzenia postaci np. ja miałem taką przy wstępowaniu do klasztoru zanim zostałem nowicjuszem dużo trenowałem na potworach i wszystkie punkty nauki wykożystywałem na siłe zręcznośc i nauke władania bronia poniewarz po przystąpieniu do klasztoru wymagają one dwa razy więcej punktów nauki(a mana 5 pt a nie 10), wiem możecie mi powiedzieć na co magowi siła czy zręcznoś ale jak mu sie mana skończy a nie będzie czasu na zregenerowanie jej gdyż bedziemy atakowani zwykła pałka może nie starczyć na orka w ten sposub nie marnuje punktów nauki tak ważnych punktów
RPG
D@msi jest offline  
Nieprzeczytane 07-08-04, 14:03   #2
Pogromca Smoków
Jaszczur

Wyślij wiadomość przez AIM do Pogromca Smoków
Domyślnie

Ups, ops: faktycznie. Sorki. Koleś mnie zmylil nowicjuszem i klasztorem. A więc uczę się tylko 1 poziomu jednoręcznej, siły maksymalnie do 60, a reszta już na kręgi i manę. To jak jestem magiem. Jak jestem wojownikiem to siła do 100, walki broniami białymi oba poziomy. W czwartym rozdziale jak idziemy do Wolnej Kopalni uczę się jeszcze trochę zręczności i kuszę, bo się tam przydaje.

RPG
Pogromca Smoków jest offline  
Nieprzeczytane 07-08-04, 14:12   #3
Klimow
Polna Bestia

Domyślnie

to jest forum g 1

jak grałem po raz pierwsz to miałem postać umiejącą wszysto troche tzn miecze oba miałem mistrz łuk adept 6 krąg magii ale za to siły miałem no troche mniej niewiele zręczności no a mana jak na maga przystało

natomiast teraz robie np gram oszczędzam punkty i sie ucze dwóręczne mistrz siła akrobatyka i zależy albo pakuje magie to jest kręgi + mana albo walke to wtedy kusza
Nieprzeczytane 07-08-04, 15:10   #4
KICEK
Skazaniec

Domyślnie

Jako łowca smoków, wpierw trenowałem siłę tak do 40, zabijając mniej grożne potwory i robiłem zadania. Póżniej trenowałem sztuki walki do poziomu mistrzowskiego - 60. Siłe już miłem wtedy na 60 bo zażywałem mikstury i smocze korzenie, no i trochę załatwiałem potworów. Póżniej trenowałem znów siłę na 107. A wtedy miałem już broń dwuręczną na 98. Po tym zacząłem zabijać orków oblegajacych zamek i inne potwory w Górniczej Dolinie. w ten sposób zręczność podskoczyła mi na 90. Kuszę trenowałem na 30 poziom, ale nadal trenuję bo chcę być mistrzem.
RPG
KICEK jest offline  
Nieprzeczytane 07-08-04, 15:58   #5
Łowca Smoków z Khorinis
Czarny Goblin

Domyślnie

ja zabijalem co tylko moglem, a za punkty (gdy chcialem zostac lowca) trenowalem bron 1 recznom najwiecej i 2 recznom o polowe mniej niz to pierwsze, i kusze....ale przed tem trenowalem sile a dopiero na drugim miejscu byla zrecznosc. Gdy gralem paladynem to w podobie tylko ze najpierw walilem punkty do sily, many i zrecznosci... a potem bron 2 reczna, kusza i 1 reczna
RPG
Łowca Smoków z Khorinis jest offline  
Nieprzeczytane 08-08-04, 22:59   #6
Jamro987
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Jamro987
Domyślnie

To jest forum o GI !!!

Ja najpierw (grałem strażnikiem-najemnikiem) podbijałem tylko siłę, broń jedno i dwu ręczną, otwieranie skrzyń akrobatykę i skradanie później zacząłem też zwiększać zręczność i kuszę.
RPG
Jamro987 jest offline  
Nieprzeczytane 11-08-04, 16:21   #7
Darkfull
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Darkfull
Domyślnie

Ja grając w Gothica najpierw wykonuję zadania i zabijam łatwe potwory. Uzbierane punkty ładuję na siłę aby mieć dobre miecze oraz na zręczność aby mieć lepsze kusze. W mana nic nie daję jeżeli jestem wojownikiem. Jednak jezeli chcę być magiem to ładuję punkty w manę i kręgi magii, gdy zdobędę zardzewiały miecz oburęczny.
W ogóle się nie uczę łuków - lepsze kusze. A z reszty dodatkowych umiejętności wybieram skradanie i zbieranie skór, żębów itp. aby mieć kasę na eliksiry i tak dalej.
Darkfull jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania